Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

VIP Pitanja

Pozdrav, prvi mi je mjesec sa VIP opcijom kao prodavac i nikako da nadem sliku za benner koja se vidi normalno a ne pikselirano. Dali mi moze netko dati dimenzije za sliku da znam koje traziti ili druge savjete oko nalazenja slika? Takoder, kako ste vi organizirali grupe i koliko ih generalno napravite/koliko precizne grupe? LP, Minja
2021 05 01
Ja isto nikako nisam uspjela naći sliku koja bi odgovarala pa sam izabrala neku od ponuđenih slika.
2021 05 02
> Minjic1996: > Pozdrav, > Takoder, kako ste vi organizirali grupe i koliko ih generalno napravite/koliko precizne grupe? > LP, > Minja Što manje, a da je pregledno. Nemoj gledati kako sam ja napravila, jer ćeš razvući do 100 u mapi. :')
2021 05 02
Fotografija mora biti minimalne širine 1920 px (HD) zbog desktop verzije, a na mobile se ona prilagodi. Najbolje da postavite sliku na laptopu ili računalu. 😊
2021 05 03
Hvala puno 🌸🌸🌸 > AlexBow: > Fotografija mora biti minimalne širine 1920 px zbog desktop verzije, a na mobile se ona prilagodi. Najbolje da postavite sliku na laptopu ili računalu. 😊
2021 05 03