Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kontakt putem vibera

Upravo me je kontaktirala gospođa preko vibera da bi kupila jednu moju haljinu s profila. Kada sam joj rekla da nisam znala da se na profilu vidi moj broj mobitela, rekla mi je da ako mi to smeta, da promjenom postavke profila. Je li to moguće da se negdje vidi mobitel na profilu i ako jest, kako da to promijenim j postavkama?
2021 05 06
Broj se ne vidi...pitajte još admina...ona je do broja došla na neki drugi način...
2021 05 06
Kako da jpitam admin?> Vikili: > Broj se ne vidi...pitajte još admina...ona je do broja došla na neki drugi način...
2021 05 06
> Marelana1: > Kako da jpitam admin?> Vikili: > > Broj se ne vidi...pitajte još admina...ona je do broja došla na neki drugi način... https://mojekrpice.hr/admin2nd-169608.
2021 05 06
Pa ja bih ju pitala, zašto nebi pitali otkud ima Vaš broj, a ni njoj to nebi smjelo smetati što pitate jer po meni je to ljudski da pitate ako joj ga niste dali, nema tu uvrede, samo Vi nju pitajte, ja bih tako napravila., netko nepoznat nas nazove i da nepitamo otkud ima naš broj (odmah bih pitala) i ako su joj namjere u redu onda nema nikakove ljutnje. :D :D :D
2021 05 07