Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Vitamin D - preporuke

Ima li netko ideju koja vrsta Vitamina D je najbolja od suplemenata? :D Guglam svašta, ali ne znam kome bi dala prednost :/
2024 07 15
DeForte vitamin D kapsule, Solgar, Hamapharm Daily, Dietpharm, bilo koji njemački farmaceutski brend... Ja vitD naručujem s iHerba jer dobijem duplo više kapsula za istu ili manju cijenu, a kvaliteta je jednaka ili bolja. Naši vole dizati cijene inače jeftinih vitamina u nebo.
2024 07 15
D vital je izvrstan, ali ide na recept koliko znam
2024 07 16
Da, na recept idu kapi D vitamina, ako vam je liječnik preporučio. U ljetnom periodu, kada ima puno sunca poželjno je napraviti pauzu od pijenja vitamina D.🙋
2024 07 16
Preporucljivo je vitamin D uzimati zajedno sa vit k2, pa trazite tu kombinaciju. Ja uzimam sprej koji ima oboje u biobio
2024 07 16
Hvala, cure! :)
2024 07 17
> ValerijaDM: > DeForte vitamin D kapsule, Solgar, Hamapharm Daily, Dietpharm, bilo koji njemački farmaceutski brend... > Ja vitD naručujem s iHerba jer dobijem duplo više kapsula za istu ili manju cijenu, a kvaliteta je jednaka ili bolja. Naši vole dizati cijene inače jeftinih vitamina u nebo. Ja isto sve šta mi treba naručujem sa iHerba, platim skoro upola manje nego za iste stvari kod nas i još često bude dodatnih sniženja.
2024 07 17
Ne kupujte iz slobodne prodaje! Nista nije dovoljno dobro kao receptni lijekovi. Neka Vam dr. pusti Oleovit kapi. Unutar uputa imate smjernice o preventivnom i kurativnom doziranju ovisno o dobi pa se vodite time.
2024 07 17
Nemojte ništ kupovati na svoju ruku, nije baš pametno. Nedugo sam imala situaciju vezano uz nedostatak vitamina D i da mi nije preporučila specijalistica kod punkcije štitnjače da si provjerim, pojma o tome ne bih imala. Otišla sam u privatnu polikliniku na Bundeku, izvadila krv, parametri su od 75 mislim do 250, ja sam imala 26,5. Javila sam se liječniku koji mi je propisao kapsule, piju u određene dane i baš se treba pridržavati uputa. Sve bu bilo ok, ne brinite 😉
2024 07 17
I ja te oleovit kapi uzimam. Sve te jače doze idu prek recepta.
2024 07 18