Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Stalno odgadjanje placanja

Dragi svi, imam jednu cudnu situaciju koja se ponovila sa vec dosta krpicarki pa me zanima sto to je? Naime, vec sam nekoliko puta u zadnjih mjesec dva dozivjela da je cura ozbiljno zainteresirana za kupnju i zeli platit i nakon sto joj se posalje broj racuna nestane. Dakle sve dogovorimo, cim se dobije broj racuna i podaci, nema je vise. Bilo je cak i da posaljem br racuna, podatke i kaze platit ce sutra. Sutra prodje uplate nigdje, pa se cujemo platit ce opet sutra, i tako vas s oprostenjem jebe po dva tjedna, izvlaci se na posao ima guzvu itd itd na kraju uplate naravno nikad. Dogodilo se sa barem pet, sest krpicarki pa me zanima koji je to k?! Zna li itko? Hvala
2021 05 15
je je, ovdje je to ocito postalo potpuno normalno, eto u zadnjih mj dana mi ih se javilo 10ak pa cak i za zamjenu na koju pristanem i ne jave se, odgoj nista drugo
2021 05 15
Mene zanima dal je to samo odgoj ili nesto mogu s tim podacima koje uvijek uredno uzmu i tek onda nastane muk..
2021 05 15
Meni isto za zamjenu. Pita možemo li se mjenjat, ja se složim i nađem artikl. A od nje više ni slova. Valjda ljudima dosadno.
2021 05 15
Ne mogu ništa sa vašim podacima, osim uplatiti, to je više do nekulture i neozbiljnosti
2021 05 15
Ok super hvala
2021 05 15
Nekultura. Možete eventualno neutralnu ostaviti, mene obično ne opterećuje to, ali nedavno mi jedna korisnica u par navrata lagala da je uplatila pa nakon 10 dana da će odmah uplatit i tako u nedogled. Bolje ignorirati to i čuvat živce 😊
2021 05 16
Imam i ja u inboxu svačega, pa i onih kojima je dosadno, pa profil koji je napravljen samo da daje pozitivne ocjene svom pravom profilu, pa razna mjerenja, pa nejavljanje i tko će više nabrojati. Ja kratko i kulturno odgovorim I završim priču. Nema druge.
2021 05 17