Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POZIV ADMINU DA DA SUVISLA OBJASNJENJA

Poštovani, ne znam.koliko Vas ima i kad će te Vaše promjene- to ni ne pratim, već sam pratila i računala neke druge stvari. Molim matematički precizno gdje je 1 plus 1 uvijek 2, da konačno objasnite način stavljanja na naslovnicu. Nećete moći, jer su mi neke korisnice rekle kako to ide i to nema veze ni sa elementarnom matematikom, ni sa statistikom itd. Jučer i danas posebno pratim jednu haljinu. Haljina je stavljena 9.5., ima 395 pogleda i 1 svidjanje I takoreći je nonstop među najpopularnijim artiklima što direkt privlači pozornost na cijeli profil. Moj artikl je postavljen 25.5., ima 375 pogleda i 4 svidjanja, plus Vam i dalje kao budala plaćam ove Vip usluge. Nije teško vidjeti da nismo ovdje svi isti, a posebno kad stavite na Face da se zaviri u divni ormar te i te krpicarke. Blokirajte me, ali neću šutjeti na stvari koje ovdje vidim, a ono što naslućujem, prešutjet ću. Hvala na odgovoru koji nikad neću dobiti,a blaženi oni pod projekcijama. Inače, ufotkala sam ovu situaciju nekoliko puta sa kamerom koja pokazuje vrijeme.
2021 06 03
Ne znam odgovor na vase pitanje i relativno sam nova, ali imam par nevezanih pitanja uz ovu temu, ako mozete dati odgovor. Gledala sam nova pravila i nije mi u potpunosti jasan dio za novu kozmetiku. Jos nisam kupovala kozmetiku tu, a imam namjeru, samo evo mene prvenstveno interesira nova i prirodna kozmetika. Ne nuzno samo za mene vec i kao poklon. Zasto ne bi bilo moguce prodavati ovo? Ili ogranicavati oglase? Pogotovo danas, u vrijeme korone... Razumijem i da ima onih koji traze samo rabljeno. To isto podrzavam. Mislim da trziste postoji i za novo i za rabljeno. Ovdje ne pricam o preprodaji naravno, jer kad nesto kupujem znam koliko taj proizvod otprilike kosta u DM-u ili online i ako je cijena ispod trgovacke zasto ne dopustiti ovakve oglase vec ih ogranicavati. Hvala na odgovoru :)
2021 06 03
Zanimljiva tema. Iskreno ni meni nije jasno po kojim kriterijima se objavljuju artikli kao "popularni", a pogotovo kako je moguće da među popularnim artiklima su i oglasi koji krše pravila stranice, npr, slike s neta. Edit. A ovo za Facebook i mene zanima. Na koji način se mogu oglašavati pojedini članovi i po kojim cijenama? Nisam to nigdje pronašla.
2021 06 03
a da ne kažem da jedna od njih ima 3 negativne i dalje nije blokirana :s
2021 06 03
Poštovana RamonaZe, primijetila sam da ste više puta na forumu pisali o ovoj temi i da Vas dosta zamara, što apsolutno shvaćam jer svi želimo da se što prije riješimo viška stvari što imamo u svojem ormaru. Međutim, gotovo svih stotinjak tisuća korisnica ima upravu tu želju da se što prije riješimo svega toga pa je često na stranici veća ponuda, nego sama potražnja. Imati artikl na prvoj stranici vjerojatno pomaže vidljivosti artikla, no nije presudno. Ako više puta za redom refreshate početnu stranicu vidjet ćete jako puno različitih proizvoda, no i neke koji su neprodani bez obzira na to što su stalno ondje. Pretpostavljam da je riječ o algoritmu koji stavlja X najpopularnijih predmeta prema pogledima u mjesec dana i onda ih rotira prema random uzorku pa prema igri vjerojatnosti na kraju se svi u ukupnom broju slučaja pokažu ondje u istom broju, samo je stvar koliko puta refreshate i što je taj jedan put kad ste vi refreshali pokazao. Kao i loto brojevi, u ukupnom broju mogućnosti svi imaju istu šansu da budu izvučeni, ali mi na kraju vidimo samo jednu kombinaciju to izvlačenje. Pogled na Vaš profil mi je pokazao da ste iznadprosječno uspješni, budući da ste od početka godine kad ste otvorili profil prodali barem 20 artikala što mislim da je odlično, jer ste noviji korisnik i da smo ipak u vrijeme pandmije kada smo svi manje kupovali. Također, vjerujem da ste kao i dosta korisnica više toga prodali nego što ste kupili pa i to Vam može objasniti dinamiku ponude-potražnje ove stranice. Možda je i pitanje proizvoda koje prodajete. Na naslovnici su jako često iznimno skupe torbe koje svi volimo pogledat, ali rijetko tko ima 19000kn za Gucci/LV i sl. pa te torbe stoje ondje mjesecima jer bacimo znatiželjni pogled, a ne kupimo na kraju.
2021 06 03
RamonaZe, ne plaćate samo vi usluge, plaćamo i mi ostali. Meni ne pada na pamet pratiti je li nešto iz ormara iskočilo u najpopularnije ili nije, čije je. Od kada ste ste registriala, otvorila ste 20 tema i to je po meni lukavo skretanje zaviriti u vaš ormar. Ako netko od vas želi kupiti, kupiti će, ako mu se ne sviđa ormar ili komad robe, može adminka na fejsu ili ovdje dignuti sve na noge, ništa od svega. Pogledi i omiljeni ništa ne znače, jer sam ja imala više stotina pogleda i preko tisuću, isto tako su bili u omiljenima, a prodavala sam ih mjesecima, a nešto tek objavljeno sa par pogleda, prodala u hipu. Nema pravila. @Fenriz vam je lijepo objasnila, pročitajte.
2021 06 03
Vama ne pada na pamet pratiti je li nešto iskočilo iz ormara ili nije, je li u popularnim itd.,jer sam Vam ja prezanimljiva i ništa ne stignete, čak ni prodavati, jer pratite mene. Ja mislim da ovim atakom na mene Vi skrecete pozornost na sebe i na svoj ormar i da ste Vi tu lukavi, a ne ja. Otvaranjem tema poput ove,ja samo privlačim negativnu reklamu - to Vi vrlo dobro znate, kao što znam i ja. Osim toga, za razliku od nekih, ne zivim od Krpica i svega sam se ovdje nadgledala. Nisam sigurna, ali mislim da ste mi već kontrirali na Forumu. 20 tema sigurno nije, ali kad me već pratite, onda ste mogli spomenuti neke teme od kojih su drugi imali koristi, zahvalili mi se u inboxu, a nitko ništa nije kupio od mene od tih korisnica. Stvarno sam lukava. 1. Davala sam zdravstvene savjete, jer sam magistra farmacije I nisam mogla podnijeti gluposti koje se ovdje pišu. NECU VIŠE. 2. POLUDJELA SAM KADA NISAM MOGLA UPLOADATI FOTKE, ADMIN JE SAMO GOVORIO DA SE OBRATIMO GOOGLEU, JA SAM DVA DANA RJESAVALA TAJ PROBLEM, USPJELA GA RIJESITI I PODIJELILA NA FORUMU SA DRUGIMA.NEKI SU MI SE ZAHVALILI, NISU KUPILI NISTA OD MENE, ALI JA SAM IM OMOGUĆILA DA POSTAVLJAJU FOTKE I PRODAJU, POVECAVSI SEBI KONKURENCIJU.STVARNO SAM LUKAVA.NECU VIŠE. 3. UPOZORILA SAM (TADA SAM BILA SASVIM.NOVA KORISNICA) NA SUMNJIVE PORUKE I TRAZENJE PODATAKA PREKO MAILA, JER SAM SE I SAMA PREPALA. TADA SAM BILA ISMIJANA, NO NEKI SU MI SE OPET ZAHVALILI PREKO INBOXA I NISU NISTA KUPILI OD MENE. ZBILJA SAM LIJA, ZAR NE? NECU VISE. ZNAM JA KAKO SE OVDJE DOBIVA POZITIVNA POZORNOST, ALI IMAM SVOJ KARAKTER, DOSLJEDNOST -NISAM HIPOKRIT. MOGLI STE SPOMENUTI KOJE SAM TEME OTVARALA. OSIM TOGA, NEKI DRUGI NOVI KORISNICI IMAJU RAZNORAZNIH PROBLEMA( BACIM POGLED), PA KAKO PRATITE MENE, ZAPRATITE I NJIH, TE IM KAO STARA I ISKUSNA KORISNICA, POMOZITE, DAJTE SAVJETE. ILI NEMOJTE, TA NISTE VI NEKA LUKAVICA KOJA CE PO FORUMU SKRETATI, NA TAJ "BIJEDNI", LUKAVI NAČIN, PAŽNJU NA SVOJ ORMAR.
2021 06 03
Katarinamartina, još da nadodam. Vidjela sam Vaše povratne. I ja sam slala prije uplate, pa poklone, pa ovo, pa ono - pa što onda? To je bila moja odluka i nisam došla reprezentirati sebe kao divnu osobu, a sada sam dobila dodatnih 500 i nešto neprijatelja - Vaše pratitelje, a s obzirom da ste Vi divni, a ja lija, vjerujem da će Vam još porasti prodaja. Ovo pitanje jako se dospijeva na naslovnicu, više je bilo retoricko. Poštivam svačije objašnjenje, no ja sam učila statistiku i u srednjoj, i na faksu, imala hrpu sati matematike, fizike itd., tako da poštivam, ali sve znam. Drugo, već sam prije rekla da ću prestati plaćati VIP usluge,a sada doista I prestajem. Što je plaćeno, to je to. Rekoh, važno onima koji žive od Krpica, a ima ih itekako, ali ja ne zivim, pa zašto bih ja tu trošili svoje pošteno zaradjene novce? Koliko sam potrošila na te usluge, toliko sam otprilike i zaradila - ETO, TOLIKO O USPJESNOSTI MOJE PRODAJE. I MOLIM DA ME SE NE SVRSTAVA POD SVI.DA SAM HTJELA, MOGLA SAM KUPITI LV TORBU,MOGU I SADA POSUDITI KARTICU I NA RATE, ALI ZA TORBU MRTVOG COVJEKA DATI 20 TISUCA KUNA, PA TO JE SULUDO. PITAM SE I STO BI COCO REKLA NA ONA ONA DVA CC? PA TO JE MASOVNA PROIZVODNJA, ALI TKO VOLI, NEKA IZVOLI. JA CU RADIJE OTICI NA SUPER PUTOVANJE. POZDRAV OD MARKETINSKOG STRUCNJAKA. AKO NEKOGA TREBA REKLAMIRATI, SLOBODNO SE JAVITE U INBOX.
2021 06 04
Moram još nadodati o svom LUKAVOM SAMOREKLAMIRANJU. Ja sam I na Faceu na Marketplaceu. Tamo ima hrpetina grupa, pa se zbilja možeš reklamirati, ali ja nemam.vremena svaki dan sudjelovati u nekim raspravama itd. Ne skupljam ni pratitelje, jer ne želim to. Jedna korisnica Facea je htjela kupiti kimono od mene, odmah mi dala svoje podatke, tražila moje za uplatu, no ja sam je pitala da li želi nešto više znati o artiklu koji kupuje i ispostavilo se da bi joj bio prekratak. Zahvalila mi se i rekla da je tako kupila hrpu stvari, jer ništa nije pitala. Eto, mogla sam se praviti luda, pa ju nista ne pitati, i lijepo spremiti novce u džep- tko joj kriv. Isto tako ispod moje haljine broj 36, neka korisnica je reklamirala svoj proizvod za mršavljenje. Ima 1500 pratitelja, mogla sam se udruziti sa njom, reci da sam ja tako smrsala, no ja ne podržavam prodaju sumnjivih, neispitanih proizvoda, čak me to užasno nervira, pa sam se ogradila od njene reklame, prijavila je adminu, te tražila da se makne njena reklama ispod moje haljine. Naravno, kako se sve vrti oko novaca, reklama je ostala. Danas sam prijavila jednu osobu radi nacionalizma i rasizma. I tamo nije nipošto idealno, daleko od toga, ali postoji nešto čega ovdje nema i za što sam se ja zalagala: SVETA BLOKADA. Već sam dosta ljudi blokirala, jer su bezobrazni, besposleni itd. i ne zanima me koliko prijatelja imaju i što će pričati o meni. Isto tako, Katarinamartina, svih ovih mojih noćnih postova ne bi bilo da sam Vas jednostavno mogla BLOKIRATI. Ovako sam, a to smatram gubljenjem vremena, potrošila vrijeme na osobu koja reklamira svoj ormar napadajuci i prateći mene. JOS VAM JEDNOM PONAVLJAM- KAO DIVNA I STARA KORISNICA OBRATITE VISE PAZNJU NA NEKE DRUGE TEME NA FORUMU I POMOZITE NOVIM KORISNICAMA U DOMENAMA U KOJIMA MOŽETE.KAKO JA TO VISE NECU RADITI, PREPUSTAM VAMA TU CAST I TU LUKAVU POZICIJU.
2021 06 04
> Fenriz: > Poštovana RamonaZe, > primijetila sam da ste više puta na forumu pisali o ovoj temi i da Vas dosta zamara, što apsolutno shvaćam jer svi želimo da se što prije riješimo viška stvari što imamo u svojem ormaru. Međutim, gotovo svih stotinjak tisuća korisnica ima upravu tu želju da se što prije riješimo svega toga pa je često na stranici veća ponuda, nego sama potražnja. > Imati artikl na prvoj stranici vjerojatno pomaže vidljivosti artikla, no nije presudno. Ako više puta za redom refreshate početnu stranicu vidjet ćete jako puno različitih proizvoda, no i neke koji su neprodani bez obzira na to što su stalno ondje. Pretpostavljam da je riječ o algoritmu koji stavlja X najpopularnijih predmeta prema pogledima u mjesec dana i onda ih rotira prema random uzorku pa prema igri vjerojatnosti na kraju se svi u ukupnom broju slučaja pokažu ondje u istom broju, samo je stvar koliko puta refreshate i što je taj jedan put kad ste vi refreshali pokazao. Kao i loto brojevi, u ukupnom broju mogućnosti svi imaju istu šansu da budu izvučeni, ali mi na kraju vidimo samo jednu kombinaciju to izvlačenje. > Pogled na Vaš profil mi je pokazao da ste iznadprosječno uspješni, budući da ste od početka godine kad ste otvorili profil prodali barem 20 artikala što mislim da je odlično, jer ste noviji korisnik i da smo ipak u vrijeme pandmije kada smo svi manje kupovali. Također, vjerujem da ste kao i dosta korisnica više toga prodali nego što ste kupili pa i to Vam može objasniti dinamiku ponude-potražnje ove stranice. > Možda je i pitanje proizvoda koje prodajete. Na naslovnici su jako često iznimno skupe torbe koje svi volimo pogledat, ali rijetko tko ima 19000kn za Gucci/LV i sl. pa te torbe stoje ondje mjesecima jer bacimo znatiželjni pogled, a ne kupimo na kraju. Cudesa koliko pasivne agresije u jednom postu 🙂
2021 06 04
> Desinićka: > Zanimljiva tema. > Iskreno ni meni nije jasno po kojim kriterijima se objavljuju artikli kao "popularni", a pogotovo kako je moguće da među popularnim artiklima su i oglasi koji krše pravila stranice, npr, slike s neta. > Edit. A ovo za Facebook i mene zanima. Na koji način se mogu oglašavati pojedini članovi i po kojim cijenama? Nisam to nigdje pronašla. Ovako, bila sam na nekoj drugoj temi samo kao promatrač, pa sam vidjela da je admin vješto izbjegao odgovore na ovakva pitanja. Članovi sa negativnima koji nisu blokirani, preprodavači, osobe koje imaju barem 3 korisnička profila i daju sami sebi pozitivne - sve ja to čuvam u svom inboxu. I još puno toga. Da vam odgovorim za Face, odnosno postavljanje artikla. Ovo je samo moja pretpostavka na osnovu vidjenog. Najčešće je u pitanju artikl korisnice koja ima puno povratnih, počesto je u pitanju preskupi komad odjeće koji je nosiv samo za po kući (najobičnija siva majica), te objave najčešće nemaju nikakve lajkove i platiti to, bilo bi suludo. Mada, ja mislim da je to izbor admina i da se ništa ne plaća. Pozdrav. :*
2021 06 04
Kako vam se samo daaaa... Krpice ne funkcioniraju od prošle "nove verzije", još od 2016. Od tada slike nestaju, okreću se svojevoljno, povremeno se ne može ulogirati, objaviti oglas isl... Kad se samo sjetim foruma, nije bilo teme da se nije prodiskutirala temeljito, a sada nema šanse dobiti preporuku za pedikera, kamoli nešto ozbiljnije. Nije se dogodilo da neka prevara nije bila prožvakana, a sada lopovice dobiju redak-dva. To su neki pokazatelji kako neusavršene promjene odbijaju ljude. Tko god pogleda str na fejsu vidi da je posjećenost nikakva po lajkovima i komentarima. Možda je random, možda adminov favorit, whatever
2021 06 04
No sikiriki. Ovo su samo krpice 😂🥳
2021 06 04
> RamonaZe: > MOGLI STE SPOMENUTI KOJE SAM TEME OTVARALA. OSIM TOGA, NEKI DRUGI NOVI KORISNICI IMAJU RAZNORAZNIH PROBLEMA( BACIM POGLED), PA KAKO PRATITE MENE, ZAPRATITE I NJIH, TE IM KAO STARA I ISKUSNA KORISNICA, POMOZITE, DAJTE SAVJETE. ILI NEMOJTE, TA NISTE VI NEKA LUKAVICA KOJA CE PO FORUMU SKRETATI, NA TAJ
2021 06 04
> Rajna123: > No sikiriki. Ovo su samo krpice 😂🥳 U pravu ste! I vaš ormar bi trebalo pohvaliti, super roba, za svakog po nešto lijepo. :)
2021 06 04
1 2 3 4 5 ... 7