Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POZIV ADMINU DA DA SUVISLA OBJASNJENJA

Katarinamartina, Vi ste jedna neuka i neobrazavana zena, puna gnjeva zbog svog neznanja i kako niste dovoljni inteligentni da argumentirate, onda agresivno napadate poput malog djeteta. Puno čitam i puno znam i znala bih napraviti stigmu. A kako vi kao poznavateljica Biblije i vjerni pratitelj Isusa, ne znate da je iz svog hrama prvo istjerao farizeje, pa što tu trgujete ovdje? Tko.mu je oprao noge? Prostitutka. DALEKO su vaše notorne gluposti, gomila nonsensa, od bilo kakve vjere, humanosti i zdravog razuma. Ja sa vama završavam. Poklanjam vam pjesmu TBF- a "Tragični junak", ali pretpostavljam da su to za vas sotonski stihovi, pa mi vi poklonite kakvu cajku ili psalm. Ne, nisu "Sotonski stihovi" od Rushdieja - to vam je isto jedan sotonist. Uglavnom, evidentno je, po vašem diskursu, da ste vi i svi vaši krsteni kad je to bilo poželjno i moguće, jer nemate vi veze ni sa kakvom vjerom na ovom svijetu. Isfrustritani ste zbog svog neznanja, pa se iskaljujete po forumima. Ne date čak ni ime, a ja sam se spremna sresti uzivo sa vama. Znam da mi iza ovoga slijedi blokada na forumu, ali iza toga stojim i to ću reci: "Gluplju, bezobrazniju, zlocestiju osobu odavno nisam vidjela." Po meni, zaslužujute tu titulu na Krpicama iako je možete podijeliti i sa prijateljicom koja zagovara duhovnost, a sve preskupo na njoj. Poslao Isus Michael Korsa pravednicima? Iza ovoga mi slijedi blokada na forumu, ali nije me uopće briga. Vi ste ti koji ne mozete bez krpica, a ja sam ta koja mogu, pa ostanite tu. Nije ni čudo što smo, prema ispitivanjima, jedan od najnepismenijih, zatucanijih naroda sa prosječnim IQ 90. Vi ste zlocesta budala - spremna za blokadu. Sada će se admin javiti ili.me vi prijavite. Ja nisam konvertit kao vi i neću odstupiti od svoji riječi. Andrejama još žešće govori o istim stvarima kao ja, ali nju niste napali. Bravo za dosljednost.
2021 06 08
Katarinamartina, prije nego što odem, a dobro pročitajte da je.moja baka za 101 rođendan dobila čestitku od samog Pape, kao osoba koja je krštena, pricescena i krizmana u vrijeme kad se to nije moglo ( vau!) želim dati jedan savjet za spas vaše i duše vaše prijateljice. Skroz sam zaboravila da je Michael Kors homoseksualac. Kao velika vjernica, čudi me da ne znate koliko to Crkva, a crkva je Isus, osuđuju kao neprirodno i nemoralno. No, vaš dvi bitne sigurno to niste znale, tj.da je Michael Kors homoseksualac, a mozda i jeste, ali se odete ispovjediti i izmoliti par Očenaš, no to je veeeeliki, veliki grijeh i mislim da vašim dušama nema spasa. Zato predlažem da izbacite sve stvari iz ormara, iz kuće od tog prokletnjie homoseksualnog, spalite na lomaci, te pozovete egzorcista da istjera sotonu. Bože, kako će hrvatske majke i vjernice reagirati kad čujete da sa vragom poslujete. Ovo je samo bila moja dužnost kao bivšeg katolika i sadašnjeg agnostika, a prvenstveno kao humanista, da vas neuke upozorim u kojem ste velikom grijehu. I sad je kraj. Moj, a možda I vas zbog Korsa.
2021 06 08
Krasno ste sebe opisala u jednom od komentara. Možda vam je marmelada izgorjela pa je to razlog, ne bih znala reći. Apropo Isusa, On nikoga ne mrzi, ne radi selekciju, svi su mu ljudi jednaki, sve ih ponaosob voli, sama ljubav je. Prije svega naučite razliku između duhovnosti i religije pa se javite. Nastavite sa marmeladom, a to da vam je nebitno biti na krpicama, ne bih rekla, jer se grčevito borite da vam nešto iz ormara iskrsne na naslovnici. WOW, koja bi to za vas bila sreća, neopisiva. Možda i bude jednog dana, tko zna, možda. Vaša baka dobila čestitku od Pape. I? Koga briga, kome je to bitno osim vas i vaše obitelji, vjerujem nikoga na krpicama. Michael Kors homoseksualac? I to me ne zanima, ne ulazim u ničiju privatnost, ne dijelim ljude po kategorijama seksualne orijentacije, njihov izbor, njihovo pravo. Zaključila bih da ste vi najpametnija, sve znate, u sve se razumijete, ma što reći, naj, naj..i onda ste se probudila. Najbolje vas ide vrijeđanje način na koji sebe opisujete. Možda vam se na naslovnici neki komad robice pojavio na naslovnici, brže pogledajte dok nije nestao. ha ha
2021 06 08
Katarina Martina,bravo,napisali ste ono sto i sama mislim a vjerujem i mnoge korisnice. Ako je netko ateist,agnostik ili sto god,to je njegovo pravo ali to mu ne daje za pravo da vrijeđa i omalovazava pripadnike drugih vjera. Kratko sam na krpicama jer nemam bas puno stvari za prodaju,uglavnom ih podijelim sestri i prijateljicama,tu i tamo nesto kupim...ali svasta sam se ovdje nagledala. Najgore je kada netko misli da sve zna a ispada da je najbolje da se drzi onog sto mu relativno dobro ide a to je prodaja na krpicama. Osim toga,mislim da se ovdje sankcionira govor mrznje po vjerskoj osnovi
2021 06 08
VlatkaFilipcic, ona se pogubila, ne zna niti sama što piše, ali istresa žuč i netrpeljivost da je ružno čitati je, a ne čitaju samo korisnice krpice, nego i one koje to nisu. Moje krpice su javne, kao i forumske teme. A to da se govor mržnje po vjerskoj i bilo kojoj pripadnosti mora sankcionirati, adminka bi trebala reagirati, jer je ovo što dotična piše prestrašno. Najgore moguće je mene izvrijeđala, a to joj sigurno neću tolerirati, neka svoju nervozu i frustracije na nekome drugom liječi, na meni sigurno neće. Bilo mi je dovoljno pročitati njezin opis uz profil, a i u nekim oglasima. Naizmjenično pisanje velikim /vikanje/ i malim slovima i to nešto o toj osobi govori.
2021 06 08
Nije bilo potrebe da sve krene u ovakvom prvenstveno neprimjerenom tonu, a onda i smjeru. Ispada da je jedini zaključak napad na vjernike, eto skroz krivo. Treba malo nekad i odgrnuti cijelu šumu i more napisanog da bi se spoznala bit, ali ok nismo svi isti. I ta vječita borba oko onih koji vjeruju od onih koji ne vjeruju i tko je u pravu. A prava istina i pravičnost je jedino u zdravom razumu i to je to. Tko shvati shvatiti će, tko ne valjda jednom bude, dug je put spoznaje, ali nije nedostižan. Nije nikako ni u redu što dotičnu guruicu isto nitko nije spomenuo kao isto tako napadnu i agresivnu i pobijanje znanosti u odnosu na vjeru. Eto da ponovimo još jednom, njena izjava je glasila: Nikakva psihologija, samo duhovnost! Znači po njenom se da zaključiti da znanost ne vrijedi ništa i da je jedino vjera ispravna, eto isto tako onda čemu napad na Ramonu i ostale korisnice koje ne misle tako, ista stvar. Jer kao što je već spomenuto da ovdje ima vjernica, ali eto isto tako ima i onih koje to nisu. Uglavnom nije ni lijepo obraćanje Ramone (to sam joj i napisala) i nije ni bilo potrebe da se krene u tom smjeru. I nakon toga povlačim crtu, jer za mene je ovo kraj i besmislena daljnja rasprava na istoj.
2021 06 08
Bla bla bla...mene samo zanima gdje u cijeloj priči uletio Kors 🤔🤔🤔
2021 06 09
Htjela sam odgovoriti na temu kad me obavijeste o pitanju iz prvog posta, međutim, otplutali smo nešto dalje od toga kako se računaju najgledaniji artikli. Računa ih i prikazuje algoritam, ali ne znam što još uzima u obzir osim pogleda i sviđanja. Vjerojatno se radi o broju pogleda od uploadanja i ukupnih radnji s artiklom u određenom vremenskom periodu. U ocjenu su ulazile i Kolekcije kojih trenutno nema, ali se i one vraćaju u novom ruhu. FB kriterij jest ispravno postavljen artikl (nema sliku s neta, ima ispravne tagove), a i veći broj pozitivnih povratnih ocjena vlasnice artikla kako bi spriječili promoviranje prevarantica. Na FB page korisnici ne mogu postati, ali je zato otvorena grupa u koju možete postavljati svoje stvari. Potrebno je pročitati pravila. RamonaZe, blokirani ste s Foruma, ali cijeli profil nije blokiran.
2021 06 09
> Admin2nd: > RamonaZe, blokirani ste s Foruma, ali cijeli profil nije blokiran. Jeste li pročitali što dotična piše od objava uz profil do opisa tog jedinog artikla koji je ostavila. Nije ostavila taj artikl zbog prodaje i povećanja cijene sa 400 kuna na 600, već zbog sramoćenja mene, a nije niti svjesna koliko sebe na taj način opisuje.
2021 06 09
Čitam dalje i ne vjerujem...ako netko širi mržnju i netrepeljivost onda si to ti, Ramona. Jako je žalosno što to ne možeš vidjeti. Šteta što se konstruktivna rasprava pretvorila u ovo. Nadmetanja tko bolje kuha, čija baba ima priznanje od pape, tko je više načitan i tko ima veći IQ...su u najmanju ruku smiješna. Baš nevjerojatno. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/600adc0bde828c60d30a722bb4d03f4d.jpg)
2021 06 09
I ja citam i ne vjerujem. 🙈🙈
2021 06 09
Profil je u međuvremenu u potpunosti blokiran.
2021 06 09
Meni je ovo iskreno malo glupo, žena ima stvarno fine pozitivne povratne informacije i svima odgovara na iste. Iako nisam kupila ništa od nje, vjerujem da bih i da bi ju trebalo odblokirati jer je ovdje bilo puno degutantnijih svadja i vrijedanja pa nikom ništa.
2021 06 09
Ja sam Lagerta, vikinška ratnica i žena velikog ratnika Ragnara. Nedostaju mi ratovi, a vidjeh da toga ovdje ima napretek, samo što se ja bolje služim mačem, nego riječima, ali tko kaže da se ne bi mogli i mačevati. Prijateljica sam RamoneZe. Poslala me je jer kaže da nešto što vodi ovu stranicu, nešto kao naš Odin ili Tor, je vrlo usporeno, ima problema sa čitanjem i odgovaranjem. To nešto se zove Admin. Ružno ime. Ja joj rekoh: "Pa zar ne vidiš da je ova stranica iz Litve, te mu se mora prevesti, a možda je i on malo usporen." In medias res, RamonaZe se ni pod razno ne želi vratiti ovdje, nikakav Admin je neće ostavljati kao primjer drugima kako će proći, te da šute ili odu, osim ako nisu njegovi miljenici. Ja poznajem odlično RamonuZe - ona je kao naše najbolje, neustrašive ratnice. Nešto mi je govorila da je protuustavno (što je to Ustav - nešto slično kao mač?!) ograničiti slobodu govora, protesta itd. Isto tako je poludjela kada je vidjela da ne može sama izbrisati svoj profil. Uglavnom, poslala je Lokiju, ups, Adminu, podugački mail koji je javan i koji se cijeli može pročitati na RamonaZe Face profilu u kojem traži da joj urgentno izbriše profil. Još nije. Hebi ga, čovjek je brz u blokiranju - ne možeš u svemu biti odličan. Ja joj opet kažem da dok Litvanac to prevede, uh, no ne možete vi sa njom - ta žena je alfa ženka. Nama sa mačevima je bilo puno lakše. Ujedno se zahvaljuje sonji90 koja očito odlično poznaje KM i MiniMini koje je uopće ne poznaju, te ih moli da ne dovode sebe u opasnost, jer KM ovdje ima privilegije, pa ne bi htjela da netko bude blokiran zbog nje, ali KM se kukavički povukla pred Ramoninom sonjom90 (jesu te Dalmatinke žestoke i neustrašive). I eto, Loki, uh, Admine, RamonaZe ti je poručila da HITNO OBRIŠEŠ NJEN PROFIL. Hm, imam krasne vikinške haljine. Pozdrav od RamoneZe, a najviše KM od koje joj se tresu gaće čak više nego od Tora, hm, Admina.
2021 06 10
I još nešto je zamolila. Zamolila je da joj Katarinamartina postavi dijagnozu i kaže koje tablete treba kupiti u Konzumu. Može i duhovnost? Može li se to kupiti. Ma, s tim se čovjek rađa.
2021 06 10
1 2 3 4 5 6 7