Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto točno...

Ili stave artikle sa povoljnim cijenama koje ne žele prodati samo za reklamu.Koliko puta pošaljem upit ništa, a na vezi po meni su to samo mamci da se profil razgleda ništa drugo pratim da li su prodane dalje ništa stoje samo u popularnim ,pa tko je lud i to nisu profili sa 0 pa da se netko boji.Razne fore se tu koriste i neke krpičarke su profi trgovci ovdje ,.
2021 07 09
ovo je super tema :) Zašto? prodavačice u Tisku se ljute kad šaljemo robu i nakit omotnicom a ne kupujemo paket, em je jeftinije em ekološkije, uvijek se ljute jer se kao samo papir i usb-i i knjige mogu slat omotnicom.. i svaki put je problem :( a još stavim tanku majicu u svoju kovertu pa u njihovu
2021 07 09
Ja tražim kovertu od trgovkinje da sama stavim svoju kovertu unutra i ona nema pojma što je na kraju untri i onda nema rasparave, može ne može! ;)> anaimiska: > ovo je super tema :) Zašto? prodavačice u Tisku se ljute kad šaljemo robu i nakit omotnicom a ne kupujemo paket, em je jeftinije em ekološkije, uvijek se ljute jer se kao samo papir i usb-i i knjige mogu slat omotnicom.. i svaki put je problem :( a još stavim tanku majicu u svoju kovertu pa u njihovu
2021 07 09
Imam i ja takve cijene i da budem iskrena - inat.... u zadnje vrijeme dobivam upite di sve svi cjenkaju i kad spustis cijenu i sve dogovoris onda pitaju da plate pola postarine ili ako je 18 kn tisak dale bi samo 15 i slicno. Kad nesto prodajem “skinule bi mi gace”, a kad kupujem cijena je fiksna (i to mi je ok, nemam problem s tim i kupim)... Dogovorimo se kao ja prodam, dam podatke i vise se ne jave (to mi je napravljeno i na stvari koje poklanjam, trazila sam samo uplatu pt i nek uzme sve sta hoce) i vise mi je dopiz... takvo ponasanje.....
2021 07 09
Ne zeli svaka djelatnica dat kuvertu ja sam imala hlacice od bebe za poslat i nije mi htjela dat kaze samo kutija😓.... > jelena693: > Ili ovi što naplate postarinu 25 kn za obicnu majicu koja stane u tisak kuvertu
2021 07 09
Osim ako ne naletis na neku nadrkanu koja bleji dok pakiras i drzi predavanja (a ja s bebom na tisku slusam sta drobi)....svasta ima.... > fancy33: > Ja tražim kovertu od trgovkinje da sama stavim svoju kovertu unutra i ona nema pojma što je na kraju untri i onda nema rasparave, može ne može! ;)> anaimiska: > > ovo je super tema :) Zašto? prodavačice u Tisku se ljute kad šaljemo robu i nakit omotnicom a ne kupujemo paket, em je jeftinije em ekološkije, uvijek se ljute jer se kao samo papir i usb-i i knjige mogu slat omotnicom.. i svaki put je problem :( a još stavim tanku majicu u svoju kovertu pa u njihovu
2021 07 09
Navodno da im je netko od gore zabranio i rekao da ne smiju davati kuverte tako je meni objasnila jedna, a sad dal je to istina ne znam.... iako se slazem s tobom da to ne bi trebao bit problem > anaimiska: > ovo je super tema :) Zašto? prodavačice u Tisku se ljute kad šaljemo robu i nakit omotnicom a ne kupujemo paket, em je jeftinije em ekološkije, uvijek se ljute jer se kao samo papir i usb-i i knjige mogu slat omotnicom.. i svaki put je problem :( a još stavim tanku majicu u svoju kovertu pa u njihovu
2021 07 09
> Aaandreaaa: > Navodno da im je netko od gore zabranio i rekao da ne smiju davati kuverte tako je meni objasnila jedna, a sad dal je to istina ne znam.... iako se slazem s tobom da to ne bi trebao bit problem > anaimiska: Zapravo po pravilima se ne bi smjelo slati nista osim dokumenata, papira u koverti. Meni vecina njih pusti da posaljem u koverti stvari koje su stvarno premale za S kutiju, a i ja uvijek upakiram u papir ili obicnu kovertu doma. Jednom mi se dogodilo da mi jedna prodavacica nije dopustila poslati u koverti. Objasnila mi je da je ona morala platiti kaznu jer je netko poslao nesto u koverti sto se razbilo tako da ih i razmumijem ako me odbiju.
2021 07 10
> Mikimaus1213: > Ili markirane tenisice/torba/umetnite što god, izderane, prljave, razvaljene, ko da su u ratu bile, spremne za smeće u opisu "plaćene 3000kn, nošene ali mogu još, simboličnih 920 kn+poštarina" haha ali meni nije jasno da na kraju takve stvari budu prije prodane nego nesto ne markirano sto je novo
2021 07 10
U vezi slanja artikla (odjece) u koverti, pa iskreno ja se toga nisam ni sjetila, tako da uvijek trazim 18kn za S paket, u cemu i saljem, pa vjerujem da nisam jedina. Al mi je glupo da za postarinu traze vise novaca negoli bi je platili. Na ove navlakuse bi modovi trebali reagirati i brisati oglase na kojima se prodaju tenisice za 100kn, iako zapravo kostaju 10x vise i ne znam zasto to ne rade. Bas mi nje par puta doslo da se javim na taj oglas da kupim tenisice za 100kn. 😀
2021 07 11
> jelena693: > Ili ovi što naplate postarinu 25 kn za obicnu majicu koja stane u tisak kuvertu Ja bi sve zivo slala u kuverti ali zena na tisku kaze samo za dokumente i ne dopusta 🙄🙄
2021 07 12
Meni puste da posaljem u koverti na Tisku i svaki put dođem sa svojom kovertom (onom s mjehuricima). Nisu mi jos nikad radili problem oko toga. Ali to saljem jednu tanku majicu ili nakit ili djecje nesto tanko. Ja sam imala situaciju da mi je zenska htjela spustiti cijenu jednih sandala (koje su bile max. spustene) uz objasnjenje da uz moju cijenu i postarinu od 30 kn (ne znam samo di je uzvukla tih 30 kn jer joj ja nisam rekla cijenu postarine, a te sandale stanu u S kutiju od Tiska bez problema) ona moze u ducanu iste nove kupiti. Rekla sam joj samo puno srece u shoppingu. Sandale su bile jednom nosene, kupljene na snizenju i od te snizene cijene sam spustila cijenu jos cca 40%. Pa najbolje da joj poklonim, ma ta ni onda nebi bila zadovoljna.
2021 07 15
Mene najviše ljuti kad napišu LOT, a onda je cijena za pojedinačni artikl. Ne kužim to, pa stavi onda stvar po stvar 😡
2021 07 17
1 2