Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć neprolazak transakcije? Sto sad

I ajde ja naivna jednoj sam prodala parfem tvrdi uplata internet bankarstvom 19.7 270 kn Drugoj torbu 120 kn Isti datum isto sve Trećoj isti datum neprolazak transakcije 220 kuna nisam u minusu sto bi moglo biti a nije malo para zakinuli su me za još torbi s neke stranice 600 kuna mjesec dana cekam torbe vjerojatno ih necu vidjeti nikad.... Zakinula me i banka s 200 kuna nije malo vjerojatno ta stranica gdje sam uzela torbe jede novac očito je... Nisam trebala davati račun i još na kraju banka pojela 100 kn što sad cure su mi slikala internet bankarstvo potvrdu? Tvrde transakcija obavljena što ja ne vidim još pitanje dal' zatvoriti racun pa zivim od socijalke 800 kn nije malo upomoć
2021 07 24
Živite od socijale, a 166 artikala na profilu?! Otkrijte mi svoju tajnu kako si priuštite sve to...
2021 07 24
Dobijem od sestre koja zivi vani
2021 07 24
Dobijem od susjeda rođaka što je tu čudno,ja pitam lijepo pitanje
2021 07 25
Ja ne kužim iz u vodnog posta ništa.... Koje je pitanje za nas točno?
2021 07 25
Vera dal' zatvoriti racun sto sad zbog neprolaska transakcija a stvari sam poslala zenama koje nemaju negativnu ni jednu transakciju
2021 07 25
Ni na krpici
2021 07 25
Ako sam dobro shvatila, kažete kako su 3 različite korisnice uplatile na vaš račun, ali ni jedna transakcija nije sjela? A sve tri korisnice nemaju nijednu povratnu informaciju? I banka Vas zakida za novce, prvo 200 kn, a onda još 100? Pa pitate da li trebate zatvoriti račun u banci? Niste objasnili razumljivo
2021 07 25
Tri transakcije,Da tri korisnice i da su bas obje velika gorica isti tisak, nemoguće,ja mislim da je riječ o jednoj osobi kako je uspjela Podić paket to Bog zna,ne krivim ih imaju sve pozitivne recenzije a jedna nema artikli a ima 40 recenziraj pozitivnih informacija. Da banka zakida za novce nekuzim dug nemam one su mi poslale ispis kako je skinuto minus s racuna njihovog. Da pitam jel trebam racun zatvorit
2021 07 25
Novce sa računa Vam netko može skidati jedino ako ste fotografirali karticu, ili poslali podatke koji na njoj pišu. Ako novci nestaju sa računa preporučam da odmah nazovete banku i blokirate karticu. Ne morate zatvoriti cijeli račun.
2021 07 25
Ili nisu usplaćeni novci pa vas maslaju, sve 3, što je malo vjerojatno. Ili vam je neka ovrha na računu pa vam uzima sve novce. Jel vam to jedini račun, imate li neka rješenja o ovrhama? Meni je tako ispraznila Fina račun nakon što je legla plaća zbog ovrhe za koju nisam ni znala. Idite u banku i pitajte na šalteru da vam ispišu sve transakcije u zadnjih 2 tjedna. Oni će vam u banci reći ima li ovrha, ali neće moći reći od koga. Za to morate u Finu.
2021 07 25