Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

!!!!!!-Buvljak-!!!!

Drage krpicarke i administratoru, Ja se odmah na pocetku ispricavam ako sam pod krivu temu stavila svoju objavu i ako se uopce ne smiju objavljivati ovakve teme. Molim vas uputite me ako ista radim krivo jer nisam u zadnje vrijeme bila aktivna na krpicama, a da budem iskrena na forum, mislim, da nikad nisam ni ulazila :(. Situacija je ovakva :)))), Ja i sestra imamo masu,masu odjece i obuce. Jednostavno se s vremenom nagomilalo toliko toga da nemamo vise gdje s tim. Da vam ne duzim s pricom, zanima me je li postoji tema ili mogucnost da se u Splitu napravi nekakvi organizirani buvljak ? Je li bi mozda bilo zainteresiranih da doma (zivim u kuci) napravim u vise navrata buvljak? Zanimaju me takve teme jer ovdje je rijec o zaista velikoj kolicini robe : -preko 100 kom. markiranih traperica -preko 100 kom. obuce -torbi, kubacih, grudnjaka -jako puno jaketa/kaputa... -dosta kosulja /majici -nesto manje nakita/naocala Neke stvari su stvarno nove ,sto bi i sami vidjeli jer jednostavno stalno kupujemo ,a nemamo vise gdje nositi :(. Cijene ne bi bile skupe ( od 30 kn pa do 200 max.,ali to bas za stvari koje su bile jako skupo placene npr. replay/diesel traperice). Marke odjece su uglavnom zara, diesel, replay, topshop, bershka, gracija, hm..... Sve cure koje su iz Splita,a zainteresirane su za ovakvu vrstu kupnje dajte mi savjet ima li smisla tako nesto doma raditi ili ne? ( naravno uz sve moguce mjere opreza) Jos jednom se ispricavam ,ako sam s ovom temom prekrsila ikakvo pravilo. Lijep pozdrav !! :D
2021 07 27
Baš volim buvljake i da ljetujem blizu St ovo ljeto, naišla bih sigurno! 😊 Tipa ako imate dvorište bilo bi fora napraviti. Isto, ako su cijene tako kako navedene u gornjem postu, vjerujem da bi se rasprodalo dosta toga brzo! "Ubolo" me u oko ono sa 100 kom traperica. Bože, da sam barem tamo tada.. 😂😏 Sretno u svakom slučaju!
2021 07 28
Ima smisla jer je jedna cura u Triblju napravila i super stvari su se mogle kupiti...
2021 07 28
Ajme odlicno :))!! Sva roba je uredna, oprana, zajedno bi mogli sve proci ,vidjeti-jer uvijek nesto moze promaknuti. Imam ogroman kat na kuci pa bi se potrudila da to bude sve svrstano na svome mijestu ili po cijenama. Naime i ja i sestra radimo, prije nam je bilo dobro zaraditi koju kunicu dok smo studirale ,a sad je stvarno vrime da se rijesimo svega po povoljnim cijenicama. Je li mi imate koji savjet dati kako da oglasim da cure iz Splita to vide ?? Ne znam kako bi javno to napravila da ljudi mogu biti upuceni. Moze to biti jedan vikend u 8 mjesecu da svi stignu sve vidjeti :). Najvise bi se htjela rijesiti traperica i cipela jer nam zauzimaju dosta mjesta,a ja i sestra kako smo sklone venama pa ih vise ne nosimo :((( Dajte mi savjet i molila bi da mi se jave cure koje su zainteresirane. :) Bas bi bila sretna kad bi ovo uspjelo i kad bi nas rijesili robice :).
2021 07 29
Probajte preko face-a i instagrama objaviti, samo pripazite na zakone, dobro se informirajte, možda bi bilo bolje da to organizirate u nekom dvorištu, označite cijenu na odjeći da vas ljudi ne ispituju stalno koliko što košta... Sretno...
2021 07 30
Hvala vam :)))
2021 07 31
Jel se dogodio ovaj buvljak i kako prošlo? :D
2021 09 07
Na kraju nije bilo buvljaka jer mi je tempo na poslu bio van svih granica :/// Ali evo od iducega tjedna sam na go pa cu pokusati nesto izorganizirati. Na zalost tesko je i ovako skupiti ljude ,mislila sam da ce cure iz Splita biti zainteresiranije.:( Ja se ispricavam sto ovako debelo kasno odgovaram,ali od corone i svega ovoga covjek ne stigne misliti na nista drugo :/:
2022 03 18
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d327007913633c9bbc5c738b8dc119cf.jpg)
2022 04 16
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d327007913633c9bbc5c738b8dc119cf.jpg)
2022 04 16
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/77af7faa1022d9620d268d3cdc0a226d.jpg)
2022 10 04