Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

BB kreme, preporuke

Pozdrav! Trebam preporuku za BB ili CC kremu za mješovitu kožu i po mogućnosti da imaju puno nijansi jer sam jako svijetle puti i većina ih je tamna za mene. Probala sam Garnier koji mi ne odgovara i Misshu, ali želim nešto manje prekrivenosti da nije kao puder
2021 09 04
Nije BB ili CC, ali vrlo slično po pokrivnosti MAC body&face puder, ima gomila nijansi, super se prilagođava koži lica i traje dugo, nema zaštitni faktor. Sa zaštitnih faktorom Bioderma Photoderm nude touch SPF 50, ima samo dvije nijanse, ali svjetlija je baš svijetla pa bi vam mogla odgovarati.
2021 09 04
Meni je najbolja od svih koje sam probala nuxe..doduse imaju samo 2 nijanse ali se nekako stapaju sa bojom koze.dodje oko 110 kn .za mjesovitu kozu odlicna.uzmete malu kutijicu,dodjete u ljekarnu i zamolite da vam stave malo testera.nece vas sigurno odbiti,pa lijepo kuci par dana probate i tako najbolje vidite sto vam odgovara da ne kupujete napamet😊
2021 09 05
Clinique,probajte CC ,bolja je od BB.
2021 09 07
Nikad se ne šminkam niti koristim pudere. Za specijalne prilike imam Loreal BB C'est magic, ima vrlo svijetlu nijansu. Znači jedina dekorativna kozmetika koju posjedujem. To je meni odlično. Samo što prvo treba staviti kremu- inače je malo suha. Meni je bitno da se ne vidi da nešto imam na licu. Unutra je skoro bjelkasta pa tek kad se nanese stopi se s tenom i dobije pravu nijansu, dakle vrlo neobična tekstura. Zapravo možda je to i uobičajeno, ali ja nemam baš nikakva druga iskustva pa ne mogu usporediti....vidim da tražite manju pokrivenost i svijetlu nijansu pa mi se čini da bi vam ova bila ok. Gledala sam po drugim forumima, curama je u pravilu suha.. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/78e45a7815812b97b8ddeba620a624d2.jpg)
2021 09 07