Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

WhatsApp poruke

Dobro jutro svima 🙂 Imam pitanje za mahere za tehnologiju... Je li moguće da netko drugi može dobiti poruku koju ja dobijem na WhatsApp?
2021 10 23
Može jedino ako je proslijeđena toj drugoj osobi ili ste u zajedničkoj grupi u kojoj je poslana poruka.
2021 10 23
Shvaćam, samo što ja ne mislim na grupu i slično...
2021 10 23
Može ako mislite na to da je hakovan.. Jer postoje programi koji se mogu s kompa pratiti viber/whatsapp poruke.. Sve npr što dođe Vama dolazi toj osobi koja prati Vaše poruke jedino na taj način.. Ne znam mislimo li na isto 🙂
2021 10 23
Može, da, ako ste npr. dobili mobitel na poklon, ili ga dali nekome na korištenje. Postoje aplikacije za praćenje koje se instaliraju na uređaj i šalju sve podatke drugoj osobi. Dogodilo se prije par godina mojoj frendici, jer je dragi bio ljubomoran.
2021 10 23
Uh, nisam mislila da je to moguće. Ne mogu biti sigurna što je. Što mogu učiniti...
2021 10 23
Zašto sumnjate da netko drugi vidi poruke?
2021 10 23
Ako vas to brine resetirajte mobitel na tvornicke postavke i obrisite aplikacije koje su vam sumnjive i koje nisu dio androida.
2021 10 24
> embrace: > Zašto sumnjate da netko drugi vidi poruke? Jednostavno zbog stvari za koje nisu izrečene tek tako, a kao da ta osoba zna.
2021 10 25
> jelena693: > Ako vas to brine resetirajte mobitel na tvornicke postavke i obrisite aplikacije koje su vam sumnjive i koje nisu dio androida. Htjela bih biti sigurna što se događa. Najrađe bih uzvratila istom mjerom ako je to tako.
2021 10 25