Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cjepljenje

Drage moje! Da li je slučajno koja od Vas imala problema sa štitnjačom, a cijepila se? Zanima me da li ste imale kakvih nuspojava. Naime, jedan doktor mi je savjetovao da se ne cijepim dok primam terapiju, dok mi je na idućoj kontroli druga doktorica rekla da se "slobodno cijepim". Iskreno, nisam baš za cjepljenje jer sam imala dosta problema sa zdravljem, a s druge strane poslodavac me pritišće na cjepljenje ili učestalo testiranje od 15.11. Za sada se neću cijepiti no vidim da od 4.1.nece više priznavati ni negativan test.. ima li tko isti problem? :/
2021 11 06
već tri godine primam terapiju za štitnjaču, imam hipotireozu, cijepila sam se sa obje doze Pfizera i apsolutno nikakvih nuspojava nisam imala. i moja doktorica i specijalist endokrinolog su mi preporučili da se bez bojazni cijepim, što sam i učinila još proljetos.
2021 11 06
Također, 4 godine primam terapiju za hipotireozu, cijepljena pfizerom bez ikakvih nuspojava. I bez ikakvih simptoma kad mi je necijepljeni muž dobio koronu.
2021 11 07
Većina osoba koje poznajem nije imala nikakve nuspojave, bez obzira na dob i bolesti, neke su imale problema i sa štitnjačom i sve je bilo u redu. Jedna od poznanica je razvila neurološke nuspojave (paralizu lica) koje su prošle nakon nekog vremena. Vrlo velika vjerojatnost da Vam neće ništa biti, no što god odlučili, razmislite o ustavnosti i smislenosti Covid potvrda, jer i cijepljeni, kao i preboljeli, mogu imati i prenijeti koronu, kao i svi drugi.
2021 11 07
> embrace: > Većina osoba koje poznajem nije imala nikakve nuspojave, bez obzira na dob i bolesti, neke su imale problema i sa štitnjačom i sve je bilo u redu. Jedna od poznanica je razvila neurološke nuspojave (paralizu lica) koje su prošle nakon nekog vremena. > Vrlo velika vjerojatnost da Vam neće ništa biti, no što god odlučili, razmislite o ustavnosti i smislenosti Covid potvrda, jer i cijepljeni, kao i preboljeli, mogu imati i prenijeti koronu, kao i svi drugi. Razumijem, bas zato mi ništa nema smisla.. u mom kolektivu većina kolega je cjepljena tako da se "vrši pritisak" na nas koji to nismo..
2021 11 07
Po meni je ovo maltretiranje i diskriminacija, i jako me rastuzuje sto se ljudi pokoravaju sustavu jer im se prijeti da ce ostati bez posla, da nece putovati i sl. Sve dok se ne izadje na ulice nece stati. Vama sretno sta god odlucili 👋🏼
2021 11 07
Naravno da mogu kao i kad se cijepite protiv gripe možete je dobiti ali necete razviti teži oblik bolesti.Mometalno smo svjedoci proboja cijepljenih isključivo iz razloga jer je cijepljeno 50% građana da je 90% nebi imali ovolike brojke.Mislim da svi skupa trebamo vjerovati struci ,pa vam je moja preporuka a to je i preporuka ljecnika ,,odite u dnevnu bolnicu tamo vas prate nakon sto primite cjepivo(ako se odlučite) vrlo dobro su organizirani kod mene po tom pitanju ,znam za slučajeve srčanih ,tlakasa autoimune bolesti svi su pod kontrolom cjepljeni i sve dobro proslo Sretno
2021 11 07
Moja mama je godinama je pod terapijom za štitnjaču, osim toga ima niz drugih bolesti. Cijepljena je neki dan trećom dozom Moderne i nije imala nikakvih nuspojava niti jednom (ili jeste ako računate da ju je nakon druge doze ruka malo boljela na mjestu uboda).
2021 11 08
To je neka nova religija ako bismo trebali vjerovati u cjepiva. Medicina je egzaktna znanost, ako je netko zaboravio. Tko je uvjeren da cjepiva štite i da nemaju neželjenih nuspojava, neka se cijepi. I neka također slijepo vjeruje da je tad siguran. Ja se ne želim cijepiti. U to sam 100% sigurna. Ne želim biti ničiji eksperiment. I zbog toga je ugrožena moja sloboda i egzistencija. Ova represija je ravna diktaturi. Rušenje prava i konvencija koja su etablirana i vrijedila cijelo stoljeće. Može se sramiti tko god to podržava. Jasna je taktika...uvedimo obvezu jednoj po jednoj branši da bi otpor bio što manji. Nažalost, nitko nikome ništa ne može garantirati, a niti zapravo garantira ovim cjepivom. NIŠTA. Nažalost, u idealnom svijetu bih Vam poručila da slušate svoj razum i svoju savjest i to prema sebi. Ali, ovako, bit će i Vama i meni kako drugi odluče. Ugodan dan svima želim
2021 11 08
Naravno da treba slušati sebe i odlučiti po svojoj savjesti,samo ako pogledam u prošlost nisam sigurna da bi itko volio da vladaju boginje ,moji stari se jos sjećaju panike i straha koji je tada vladao.Nitko nije dovodio u pitanje ljecnicke savjete svi su se htjeli cijepiti .Ne kazem da je idealno ,jasno mi je da nije i svima nam je jasno je cijepivo “dorađeno” u godinu dvije ,ali ljudi padaju ko kruške virus ostavlja teške posljedice ,pa ja eto između dva zla biram manje jer zelim da ovo jednom vec prestane Zelim svima zdravlje
2021 11 08
Da, ali ova pandemija je malo drugačija, pa u mnogim zemljama sa 90% cijepljenih više, i dalje dobijaju velike brojke zaraženih, a kod nas nažalost 30% preminulih cijepljeno. Ne sjećam se da je ijedno cjepivo tako loše funkcioniralo, ne kažem da ne poboljšava situaciju, ali svakako nije dovoljno dobro za oduzimanje osnovnih ljudskih prava na temelju propusnica. Nemam ja ništa protiv znanosti, ali evo još prošle godine je Markotić objašnjavala kako je rizično uvesti cjepivo prije nego što prođe sva testiranja (3 godine), pa su ga odmah uveli, zatim su pričali kako štiti od smrti 100%, i tako dalje. Zatim je ulazak u državu bio zabranjen bez potvrda, ali ne ako su izbori, pa velika okupljanja, ali ne ako je kolona sjećanja ili sprovod gradonačelnika. Sve to ima malo veze sa znanošću.
2021 11 08
Ma generalno je sve u banani slažem se ,ali se nekako pokušavam fokusirati isključivo na znanost savjete stranih i naših stručnjaka ,na zdrav razum da valjda nebi svjetska zdravstvena davala preporuku cjepljenja da je rizik veći nego da se ne cjepimo.A da je frka je svi smo u panici i odlučili smo se cijepiti jer ako ne(preboljeli smo dosta nas u kolektivu)riskiramo zdravlje populacije o kojoj skrbimo a to su djeca
2021 11 08
> jackrussel: Slažem se s Vama, od pon mi uvode obavezno cjepljenje ili učestalo testiranje PCR testom.. jedan je cca 400kn. Osobno, nisam baš za cjepljenje i da sam se htjela cijepiti definitivno bi to već učinila, ali evo..dolazimo do zida gdje te jednostavno više nitko ne pita želiš li ili ne. Nista ne prisiljavaju, ali MORAS ako želiš raditi.. ne znam što bi rekla..
2021 11 08
> kroice&dodaci: > Po meni je ovo maltretiranje i diskriminacija, i jako me rastuzuje sto se ljudi pokoravaju sustavu jer im se prijeti da ce ostati bez posla, da nece putovati i sl. Sve dok se ne izadje na ulice nece stati. Vama sretno sta god odlucili 👋🏼 Slažem se.meni je sasvim u redu i da se netko odluči cijepiti, ali i da netko iz nekih svojih razloga to ne želi.. međutim, sada se dijelimo na cjepljene i necijepljene, treće nema..
2021 11 08
Svakako da treba vjerovati medicini, znaju o tim stvarima više od nas, ali za zdrav razum ne moram ići na studij medicine, zar ne? Ili je zdrav razum rezerviran samo za medicinare? Cjepivo koje se izmisli za svega par mjeseci pod milim bogom ne može biti sigurno i dobro istraženo. Znam da ne bi htjeli naštetiti namjerno cijelom svijetu, ali ne mogu ni proizvođači sami još znati što će biti s tim. A postoje i posljedice koje se ne mogu ni vidjeti odmah. Podsjećam npr na činjenicu da lijekovi protiv bolova izazivaju neplodnost kod muške djece, a što je rezultat običnog banalnog uzimanja lijekova protiv bolova kod majki a posljedica se vidi tek za 20+ godina...dakle nevjerovatno puno kasnije.. ali je posjedica velika i nepobitna. Jackrussel je, pored svega ostaloga, odlično primijetila i to da polagano uvode sve više branši i situacija u kojima cijepljenje postaje obavezno kako bi izbjegli otpor....perfidno. Cijepljenje bi trebalo biti izbor a ne ovako nametnuto...
2021 11 08
1 2 3 4 5 ... 9