Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cjepljenje

Svatko je uvjeren da je njegovo misljenje validno, a tuđe nije, da on ima najbolje namjere, da je na strani covjecanstva, razuma i istine..Isto tako svaka strana ima argumente, i argumenti su s obje strane razumni, ovisno iz koje perspektive ih gledas. Međutim često se u pozadini ove price nazalost proteze slijedece: Ja sam u pravu, a ti ne. Ako ne mislis kao ja odbacit cu te, ne samo odbacit, nego i osudit i omalovazit, a sutra nedaj Bože i napast..a do jucer ti je taj bio dragi kolega, prijatelj, susjed, rođak... Znaci do tud smo dosli? Dragi ljudi mislim da svatko treba probudit osobnu odgovornost, pazit na najblize i sebe i od corone ali i od agresivnih pobuda koje ovo vrijeme nosi. Svi smo u istoj kasi i jedino sto bi mogli pruzit jedan drugom je ruku..necemo uvjerit cijepljene da se ne cijepe niti obratno niti bi trebali. Trebali bi se mozda malo vise postivat, poslusat jedan drugog, mozda zapitat jedni druge kako smo i kako mozemo uzajamno bit od pomoci, dignut raspolozenje u ovom kaosu, makar to bilo sa tri metra s mjerama. Gdje ima volje ima i nacina.
2021 11 26
> Majalike: > Svatko je uvjeren da je njegovo misljenje validno, a tuđe nije, da on ima najbolje namjere, da je na strani covjecanstva, razuma i istine..Isto tako svaka strana ima argumente, i argumenti su s obje strane razumni, ovisno iz koje perspektive ih gledas. > Međutim često se u pozadini ove price nazalost proteze slijedece: > Ja sam u pravu, a ti ne. Ako ne mislis kao ja odbacit cu te, ne samo odbacit, nego i osudit i omalovazit, a sutra nedaj Bože i napast..a do jucer ti je taj bio dragi kolega, prijatelj, susjed, rođak... > Znaci do tud smo dosli? Dragi ljudi mislim da svatko treba probudit osobnu odgovornost, pazit na najblize i sebe i od corone ali i od agresivnih pobuda koje ovo vrijeme nosi. > Svi smo u istoj kasi i jedino sto bi mogli pruzit jedan drugom je ruku..necemo uvjerit cijepljene da se ne cijepe niti obratno niti bi trebali. Trebali bi se mozda malo vise postivat, poslusat jedan drugog, mozda zapitat jedni druge kako smo i kako mozemo uzajamno bit od pomoci, dignut raspolozenje u ovom kaosu, makar to bilo sa tri metra s mjerama. Gdje ima volje ima i nacina. Jako lijepo rečeno <3
2021 11 29
1 2 ... 7 8 9