Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cjepljenje

Asimptomatski zaražene osobe čine otprilike polovicu svih infekcija Covid-19. U kombinaciji sa širokim rasponom vremena u kojem ljudi mogu biti zarazni, dva dana prije i 10 dana nakon pojave simptoma pruža mnoge mogućnosti za prijenos virusa, budući da ljudi koji ne znaju da su zaraženi ne distanciraju se i ne izoliraju, zarazu šire na koliko njih? Asimptomatski cijepljeni zaraženi ili asimptomatski necijepljeni zaraženi, tko je opasniji? Jednako! Znači, da za proces infekcije nisu dežurni krivci samo necijepljeni, već i cijepljeni koji će mahati Covid potvrdama, a zaraženi. I zašto se ne mogu svi besplatno testirati, a ne da se necijepljene kažnjava uz ucjene 2x tjedno plaćanjem testiranja, dok se povlašteni mogu besplatno testirati.
2021 11 14
> jackrussel: > To je neka nova religija ako bismo trebali vjerovati u cjepiva. > Medicina je egzaktna znanost, ako je netko zaboravio. > Tko je uvjeren da cjepiva štite i da nemaju neželjenih nuspojava, neka se cijepi. > I neka također slijepo vjeruje da je tad siguran. > Ja se ne želim cijepiti. > U to sam 100% sigurna. > Ne želim biti ničiji eksperiment. > I zbog toga je ugrožena moja sloboda i egzistencija. > Ova represija je ravna diktaturi. > Rušenje prava i konvencija koja su etablirana i vrijedila cijelo stoljeće. > Može se sramiti tko god to podržava. > Jasna je taktika...uvedimo obvezu jednoj po jednoj branši da bi otpor bio što manji. > Nažalost, nitko nikome ništa ne može garantirati, a niti zapravo garantira ovim cjepivom. NIŠTA. > Nažalost, u idealnom svijetu bih Vam poručila da slušate svoj razum i svoju savjest i to prema sebi. > Ali, ovako, bit će i Vama i meni kako drugi odluče. > Ugodan dan svima želim odlično napisano
2021 11 14
> jackrussel: > Dovoljno je proučiti stopu smrtnosti i usporediti je sa sezonskom gripom. > Ništa novog nema u tome da starije i imunokompromitirane osobe imaju rizik od težih posljedica. > Njima je oduvijek preporučalo da se cijepe. > Ali, ono što zaboravljamo, a slušali smo svake jeseni, godinama, cjepivo štiti od jednog ili 2 soja virusa. > A njih je cijeli spektar u isto vrijeme aktualan. > Stoga je zaštita vrlo upitna. > Protiv prirode čovjek ne može, ma koliko znanost napredovala i to je jedina istina. > Ona je uvijek korak ispred. Djelomično se slažem.... priroda je uvijek inteligentnija od čovjeka, no kako sve napreduje nije više 1000 koraka ispred kao prije. Realno nekad se umiralo i od običnog karijesa zuba, ali mnogo toga smo uspjeli riješiti, jer da smo sve tako prepustili prirodi, mnogo bi se općenito više umiralo, a i u puno ranijoj dobi. No ono što meni nije jasno kako mislite to da nije neka veća smrtnost? https://www.dzs.hr/Hrv/Covid-19/stanovnistvo-umrli.html I kako objašnjavate poveći broj ljudi na respiratoru? Ne sjećam se da su baš ljudi od "obične" gripe masovno završavali na respiratorima?
2021 11 14
> jackrussel: > Budući da je tema aktualna, predlažem otvaračici da ju osvježi da bi bila vidljivija. > Ako ne, sve pet. Rado, samo ne znam kako :D
2021 11 15
> Ninica: > > jackrussel: > > Budući da je tema aktualna, predlažem otvaračici da ju osvježi da bi bila vidljivija. > > Ako ne, sve pet. > Rado, samo ne znam kako :D I onda bi da mijenjamo svijet, a osobe ne znaju ni temu na forumu otvoriti. Otvorite novu temu s istim naslovom i stavite link ove teme. Ali realno mislim da jako malo ljudi interesira ovo u toj mjeri da će bilo što napraviti pametno, pa nebitno u kojem smjeru, samo da ima smisla. Uostalom vidljivo i po upisima, naravno čast izuzecima (sonja90, EMINNAD, katarina003). Ne zabrinjavaju se ljudi koliko pojedini misle. A u većini dok vi brinete, rulja ionako ima preća posla od toga kako riješiti božićne poklone, kako slati pakete, srediti nokte, otići na doze fillera, sad će uskoro crni petci, akcije, sniženja.....a masu tih se i cjepilo, ne zato što je razmišljalo jel dobro ili nije, već zato što im je veća kazna da ostanu bez svega toga gore navedenog.
2021 11 15
https://youtu.be/O1DgWYdukZU https://youtu.be/4Unt03UBhbU
2021 11 15
cijepljenje smo riješili, svak misli šta je mislio i prije ove teme, a isto će mislit i ubuduće bez obzira podizali je ili ne. Nego me sad zanima jel katarinamartina blokirana ili nije? Ako je blokirana, kako je opet ovde živa i zdrava pa komentira već tjednima, a admini ništa? A ako nije blokirana, zašto se ne vrati na svoj stari profil? Ili je samo taj profil blokiran? naravski, ovo su retorička pitanja...o adminima je već sve ionako rečeno.
2021 11 15
Za mene je ovo vrlo podli biolosko-psihicki rat. Jedino sta se moze je odabrati stranu. Nakon toga vrijeme ce pokazati tko je bio u pravu. Daj Boze da ste vi u pravu a mi da smo u zabludi, daj Boze da su svi oni ljudi na ulicama u zabludi i da sve sta se dogada je dobronamjerno… Ps to sto netko ne zna otvoriti temu na stranici koja je i onako lose uredena nije nesto sto presuduje mozemo li mijenjati svijet ili ne. 🖐🏽
2021 11 15
> dobrojutro: > Nego me sad zanima jel katarinamartina blokirana ili nije? Ako je blokirana, kako je opet ovde živa i zdrava pa komentira već tjednima, a admini ništa? A ako nije blokirana, zašto se ne vrati na svoj stari profil? Ili je samo taj profil blokiran? naravski, ovo su retorička pitanja...o adminima je već sve ionako rečeno. @dobrojutro, nemam niti jedan profil za prodaju robe, a niti ne mislim to napraviti. Ako pak misliš da imam, molim te link. Koliko ih je blokiranih koje su otvarale nove profile i prodaju? Kolike su prevarantice otvorile nove profile i dalje isto rade? Nisam nikoga prevarila, nemam razlog skrivati i na ovom profilu da je moj blokirani, nepravedno, katarinamartina. To sam u startu prve objave napisala. Tebe, a vjerujem još par njih smeta ovaj moj profil i objave, možda neke cure ne, možda su sretne, ne možda, nego sigurno zbog nekih drugih situacija. Laka ti noć, @dobrojutro.
2021 11 16
> @dobrojutro, nemam niti jedan profil za prodaju robe, a niti ne mislim to napraviti. Ako pak misliš da imam, molim te link. Koliko ih je blokiranih koje su otvarale nove profile i prodaju? Kolike su prevarantice otvorile nove profile i dalje isto rade? Nisam nikoga prevarila, nemam razlog skrivati i na ovom profilu da je moj blokirani, nepravedno, katarinamartina. To sam u startu prve objave napisala. > Tebe, a vjerujem još par njih smeta ovaj moj profil i objave, možda neke cure ne, možda su sretne, ne možda, nego sigurno zbog nekih drugih situacija. Laka ti noć, @dobrojutro. samo me čudi kako te tamo blokiralo, a ovde nije...ne kužin cilu tu sagu ni dosljednost postupanja admina...a ti opet tešeš svoje pa mi je to dosadno, a nisi ni vidovita posebno
2021 11 16
> dobrojutro: > > @dobrojutro, nemam niti jedan profil za prodaju robe, a niti ne mislim to napraviti. Ako pak misliš da imam, molim te link. Koliko ih je blokiranih koje su otvarale nove profile i prodaju? Kolike su prevarantice otvorile nove profile i dalje isto rade? Nisam nikoga prevarila, nemam razlog skrivati i na ovom profilu da je moj blokirani, nepravedno, katarinamartina. To sam u startu prve objave napisala. > > Tebe, a vjerujem još par njih smeta ovaj moj profil i objave, možda neke cure ne, možda su sretne, ne možda, nego sigurno zbog nekih drugih situacija. Laka ti noć, @dobrojutro. > samo me čudi kako te tamo blokiralo, a ovde nije...ne kužin cilu tu sagu ni dosljednost postupanja admina...a ti opet tešeš svoje pa mi je to dosadno, a nisi ni vidovita posebno Čudi i mene i jako puno njih zašto je moj profil katarinamartina blokiran, bez razloga ili bolj reć' na zaključku koji ne drži vodu. I ne bi više komentirala na tu temu, jer je tema cijepljenje, a ne ja. Dobro jutro, @dobrojutro. :)
2021 11 16
> andrejama: > > Ninica: > > > jackrussel: > > > Budući da je tema aktualna, predlažem otvaračici da ju osvježi da bi bila vidljivija. > > > Ako ne, sve pet. > > Rado, samo ne znam kako :D > I onda bi da mijenjamo svijet, a osobe ne znaju ni temu na forumu otvoriti. > Otvorite novu temu s istim naslovom i stavite link ove teme. :')
2021 11 16
> Ninica: > > jackrussel: > > Budući da je tema aktualna, predlažem otvaračici da ju osvježi da bi bila vidljivija. > > Ako ne, sve pet. > Rado, samo ne znam kako :D Bar otvoriti novu temu i staviti link na ovu. A onom komentaru ne pridajite pažnju. Danas neki prosuđuju ljude isključivo na temelju stava prema trenutnoj situaciji. Moja baka je mudrija od cijele vlade(malim slovom), a ne zna ni upaliti komp. Na kraju krajeva, mogu i ja otvoriti temu, nije problem.
2021 11 24
Ako još netko nije svjestan kakvi ne(ljudi) žele upravljati našim životima... Šta će, svoje djece nema pa bi na tuđoj testirala. https://t.me/andrijaklaric/11776
2021 11 24
Tko zna čitati i želi poslušati doktore koje se nije dalo potplatiti, ušutkati i/ili cenzorirati, može zbrojiti dva i dva i vidjeti da ne postoje plemenite nakane farmaceutskih divova u cijeloj ovoj priči.. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9bbffa869cd02a9eb31db93a664e1b1a.jpg) https://www.youtube.com/watch?v=gJ8t0qQ5R4I
2021 11 25
1 2 ... 6 7 8 9