Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cjepljenje

> jackrussel: > To je neka nova religija ako bismo trebali vjerovati u cjepiva. > Medicina je egzaktna znanost, ako je netko zaboravio. > Tko je uvjeren da cjepiva štite i da nemaju neželjenih nuspojava, neka se cijepi. > I neka također slijepo vjeruje da je tad siguran. > Ja se ne želim cijepiti. > U to sam 100% sigurna. > Ne želim biti ničiji eksperiment. > I zbog toga je ugrožena moja sloboda i egzistencija. > Ova represija je ravna diktaturi. > Rušenje prava i konvencija koja su etablirana i vrijedila cijelo stoljeće. > Može se sramiti tko god to podržava. > Jasna je taktika...uvedimo obvezu jednoj po jednoj branši da bi otpor bio što manji. > Nažalost, nitko nikome ništa ne može garantirati, a niti zapravo garantira ovim cjepivom. NIŠTA. > Nažalost, u idealnom svijetu bih Vam poručila da slušate svoj razum i svoju savjest i to prema sebi. > Ali, ovako, bit će i Vama i meni kako drugi odluče. > Ugodan dan svima želim Potpisujem sve! A ja sam izgleda jedina koja zna nekoga s posljedicama od cjepiva, a čak i jednu osobu koja je nakon druge doze umrla. ☹ i ne, nije imao 70+ Ovo postaje teror svoje vrste.
2021 11 08
čekan oće li se uskoro dogodit da samo cijepljeni počnu umirat od korone....zasad još uvik kasne za necijepljenima, pa od 50 umrlih ima SAMO 15 cijepljenih....očekujen i da partizane i ustaše sad zamini modernija inačica- cijepljeni vs.necijepljeni I kakav je to tobože altruistični slogan-Misli na druge! Šta, da se cijepin se zbog svekrve Ivke??Nek se ona cijepi za sebe, šta ću joj ja...
2021 11 08
Moja teta (69) uz ostale dg.bila je na terapiji za stitnjacu.Umrla je nakon 2 doze fajzera od ugrusaka.Medju mojima ih je nekoliko kojima je cjepivo nastetilo i promijenilo zivot.Ja ove probleme ne bih vezala za stitnjacu vec je ovo ruski rulet za svakoga od nas.Teorije zavjere me ne zanimaju vec cinjenice a to je da je cjepivo neprovjereno i previse je nuspojava opasnih po zivot.
2021 11 08
> Potpisujem sve! > A ja sam izgleda jedina koja zna nekoga s posljedicama od cjepiva, a čak i jednu osobu koja je nakon druge doze umrla. ☹ i ne, nije imao 70+ > Ovo postaje teror svoje vrste. Niste jedina , znam i ja osobe koje su umrle nakon doze cijepiva, dobili mozdani i srcani udar, i naravno nitko nije odgovarao, takodjer znam osobe koje su nakon cijepljenja pobrali koronu. Ako uspiju zavladati covjecanstvom cijepljenje ce postati rutina, realno to je jos eksperiment a mi smo pokusni kunici. Kad mi budu potpisali da odgovaraju u slucaju nuspojava,bilo kakvih bolesti ili nedaj Boze smrti, tada bi razmislila, ali naravno to se nece desiti, jer ljudi su u strahu, a tada je najlakse manipulirati, jer nitko nis ne pita,samo mu bitno da dobije svoju dozu. Svatko odlucuje za svoj zivot,i svatko zna najbolje za sebe. Otvaracici teme mogu reci da nitko nezna,niti moze garantirati da necete imati nuspojave, mozda bude sve u redu , razmislite dobro i odlucite. Zelim vam svu srecu.
2021 11 09
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5191acaafe1e95df00c1dfd407602679.jpg)
2021 11 09
cijepljenje uopce nije problem u citavom prelosem narativu,vec nepovjerenje ljudi u krnji sustav i faucijanstvo nekolicine ljudi koji kroje drzavni diskurs sa povuci-potegni... shvacam stav i jedne i druge "strane"....cjepivo nije zidni štit nego svojevrsno sito,kroz kojeg prolaze sojevi i slojevi,da bi nakraju postigli kolektivni imunitet i da virus ne bi stvarao nove sojeve i time uvjetovao novo cijepljenje... cjepivo nije problem,kao ni njegova funkcionalnost,sigurno da ce dio ljudi stradati i i unatoc tome koliko se zdravi i koliko im je imunitet dobar,kao da ce i neki ljudu stradati i od njega... cjepivo protiv bjesnoce je savrseno i 100% djelotvorno,te je cijepljenjem covjek zasticen dozivotno... cjepivo protiv Covida to nije.. ono je eksperimentalno cjepivo kojim se pokusava ublaziti napredovanje virusa kroz kolektiv na nacin da se domacin virusa na neki nacin pripremi... oni koji uglavnom fatalno stradavaju su vecinom stari i bolesni ljudi,sa tendencijom da svaki novi soj moze (ili ne mora) biti poglubniji za mladju populaciju... osobno sam cijeplhena Pfizerom,2 doze,jer sam unutar obitelji dozivjela da mi je mama skoro umrla,a i sklona sam vjerovati medicini u kontekstu u kojem Stozer nije bio spreman,pa umjesto da su rekli-NE ZNAMO sto moze biti,kenjali su nemoguce stvari i tako ispali idioti koji se gombaju sa PR-om... ne savjetujem nikome nista jer cijeplhenima nece biti nista,a necijepljeni bi mogli dozivjeti i tabletu,lijek ili jednostavno-slabljenje virusa u dogledno vrijeme.. koliko cemo online nastave,kovid potvrda ili lockdownova ili propasti ekonomske solvencije drzave imati-e to treba pitati Beroša...ili pricekati... normale kakva je bila vise nece biti,ali ne mora biti ni distopija.... mucnite glavom,informirajte se....ne cijepite se za "druge",nisu ni oni za vas...ali odvagnite,ako mozete (smijete) pozdrav:))
2021 11 09
..sorry,ne mogu editirati prosli post -imam Hashimoto... 20 god terapije,2 Pfizera,bez ikakvih nuspojava... cak sam uvjerena da sam prehodala virus,tamo negdje sredinom 2020...
2021 11 09
> jackrussel: > To je neka nova religija ako bismo trebali vjerovati u cjepiva. > Medicina je egzaktna znanost, ako je netko zaboravio. > Tko je uvjeren da cjepiva štite i da nemaju neželjenih nuspojava, neka se cijepi. > I neka također slijepo vjeruje da je tad siguran. > Ja se ne želim cijepiti. > U to sam 100% sigurna. > Ne želim biti ničiji eksperiment. > I zbog toga je ugrožena moja sloboda i egzistencija. > Ova represija je ravna diktaturi. > Rušenje prava i konvencija koja su etablirana i vrijedila cijelo stoljeće. > Može se sramiti tko god to podržava. > Jasna je taktika...uvedimo obvezu jednoj po jednoj branši da bi otpor bio što manji. > Nažalost, nitko nikome ništa ne može garantirati, a niti zapravo garantira ovim cjepivom. NIŠTA. > Nažalost, u idealnom svijetu bih Vam poručila da slušate svoj razum i svoju savjest i to prema sebi. > Ali, ovako, bit će i Vama i meni kako drugi odluče. > Ugodan dan svima želim Apsolutno potpisujem. Puno doktora i pedijatara će vam reći da se cijepite, ali ako od toga razvijete alergiju, epilepsiju ili neku drugu bolest (koje se najčešće ne manifestiraju odmah sutradan), niti jedan od njih neće staviti ruku u vatru, ugroziti svoj položaj i posao i reći da je to od cjepiva, niti će vam farmaceutska firma vratiti novce i nadoknaditi to na bilo koji način. Nažalost, često prevodim medicinske nalaze u kojima se malo nakon cjepiva to dogodi, a pošto oni to ne žele prijaviti njihove brojke su puno drugačije od realnosti.
2021 11 09
> Ametista: > > Potpisujem sve! > > A ja sam izgleda jedina koja zna nekoga s posljedicama od cjepiva, a čak i jednu osobu koja je nakon druge doze umrla. ☹ i ne, nije imao 70+ > > Ovo postaje teror svoje vrste. > Niste jedina , znam i ja osobe koje su umrle nakon doze cijepiva, dobili mozdani i srcani udar, i naravno nitko nije odgovarao, takodjer znam osobe koje su nakon cijepljenja pobrali koronu. > Ako uspiju zavladati covjecanstvom cijepljenje ce postati rutina, realno to je jos eksperiment a mi smo pokusni kunici. > Kad mi budu potpisali da odgovaraju u slucaju nuspojava,bilo kakvih bolesti ili nedaj Boze smrti, tada bi razmislila, ali naravno to se nece desiti, jer ljudi su u strahu, a tada je najlakse manipulirati, jer nitko nis ne pita,samo mu bitno da dobije svoju dozu. > Svatko odlucuje za svoj zivot,i svatko zna najbolje za sebe. > Otvaracici teme mogu reci da nitko nezna,niti moze garantirati da necete imati nuspojave, mozda bude sve u redu , razmislite dobro i odlucite. > Zelim vam svu srecu. Osobno mi ne treba niciji potpis niti cak odsteta ako izgubim zdravlje.Da su rezultati cijepljenja drugaciji tako da je cjepivo efikasno a nuspojava poznatih nema,tada bi bilo druga prica.Ovo sto se desava potvrdjuje suprotno,moj stav je u skladu s tim.
2021 11 09
Hvala cure.. pokušati ću se provuci do 4.1.sa testiranjem za koje se iskreno nadam da će pokrivati poslodavac..a onda kada izbace testiranje, kako najavljuju..e tad nemam pojma što ću :/ nadam se promjeni odluke ili padu broja oboljelih
2021 11 09
> FlyGirl5: > već tri godine primam terapiju za štitnjaču, imam hipotireozu, cijepila sam se sa obje doze Pfizera i apsolutno nikakvih nuspojava nisam imala. i moja doktorica i specijalist endokrinolog su mi preporučili da se bez bojazni cijepim, što sam i učinila još proljetos. I ja isto tako
2021 11 10
Cijepili smo se svi u obitelji, i mladi i stari ,sin mi je imao koronu u 11 mj prošle godine samo temperatura dan ništa drugo, mi nismo i on se cjepio u ljeto,radim da starijim i nemoćnim osobama i kad još nije bio uvjet jedva sam čekala da se cijepim, i da svoju savjest smirim ,jer ako imalo mogu pomoći da se ovo zlo smiri naravno bez dvojbe.. Ija sam bila razočarana i dalje jesam sa onima što nisu se cjepili a trebali su govorim o duplo starijim ljudima zbog kojih sam se cijepila da ja ne zauzimam krevet u bolnici ako ne moram ... I ja sam razočarana jer sam smatrala da se sa cijepljenjem ne mogu zaraziti i prenijeti na druge , jer su prvo krenule takve informacije u javnosti.Ali eto virus je mutirao i šta sad zbrka najveća na svijetu cijepljeni prenose, cijepljeni dobivaju koronu u ovih 10 dana ,6 ih cijepljeni ima koje poznam😔.Dvoje ljudi na poslu poslije korone dišu kao riba bez vode ,a prije su bez problema sve fizički radili ,tako da nemojte molim vas pisati da je korona obično prehlada jer me to jako ljuti ,jer sam gledala mijenjanje ljudi prije zaraze i poslije,..Ova pandemija je pokazala pravo lice sebičnosti kod ljudi i brigu samo za sebe i svoje ,a za druge ih baš briga ,😔😔
2021 11 10
Kako ce tko reagirati na virus je nepredvidivo. Korona nije prehlada, ne za svakog, i bar ponekad demantira pojedince koji tako govore. Sada umiru i mladji i stariji, i bolesni ali i zdravi. Pogledajte brojke. I nemojte se zavaravati da su brojke izmanipulirane jer nisu. Mozda i nije vazan broj oboljelih, ali broj pacijenata na bolnickom lijecenju jest, a sve je veci i veci. Ne vjerujte u teorije zavjere, jedina istina je da su ljudi sludjeni i nema 100% sigurne odluke, nema pravila ni jamstva, svako od nas je prica za sebe, morate sami odvagati i odluciti.
2021 11 10
Vidim da se spominje paraliza lica kao nuspojava, istu sam imala 2018g, godinu dana sam isla na fizikalne terapije, potrosila x novaca na skupe ljekove, ostalo mi je ostecenje oka, receno mi je da cu dozivotno imati osteceno lice. Nisam mogla jesti niti pricati. Godinu dana nisam mogla radit zbog svakodnevnog ljecenja. I sad vidim da se tu pise da je to nuspojava cijepiva cak su ju neki i dobili? Ja sam spomenula ljecniku on kaze samo se cijepi i ako opet nedo Boze obolim hoce li me drzava sudrzavati tih god dana posto trenutno ne radim. Ako se ne cijepim nitko me nece zeljeti zaposliti. I ti sad budi pametan i igraj rulet s vlastitim zdravljem. Prisiljavanje ljudi na nesto sta ne zele nije u redu. I nikada ne bude
2021 11 10
Pogledajte film ONE BY ONE iz 2014. Sve je rečeno :)
2021 11 10
1 2 3 4 5 6 ... 9