Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cjepljenje

> InaLaa: > Vidim da se spominje paraliza lica kao nuspojava, istu sam imala 2018g, godinu dana sam isla na fizikalne terapije, potrosila x novaca na skupe ljekove, ostalo mi je ostecenje oka, receno mi je da cu dozivotno imati osteceno lice. Nisam mogla jesti niti pricati. > Godinu dana nisam mogla radit zbog svakodnevnog ljecenja. > I sad vidim da se tu pise da je to nuspojava cijepiva cak su ju neki i dobili? > Ja sam spomenula ljecniku on kaze samo se cijepi i ako opet nedo Boze obolim hoce li me drzava sudrzavati tih god dana posto trenutno ne radim. Ako se ne cijepim nitko me nece zeljeti zaposliti. > I ti sad budi pametan i igraj rulet s vlastitim zdravljem. > > Prisiljavanje ljudi na nesto sta ne zele nije u redu. I nikada ne bude Da, prijateljica moje kume je dobila paralizu desne strane tijela. Uključujući lice,ruku i nogu. Zabranili su joj da primi drugo cjepivo.
2021 11 10
https://staronormalno.com/pismo-hrvatskoj-lijecnickoj-komori/
2021 11 10
Vidimo se na Pjaci u 20:00.
2021 11 10
> Frankolina0211: > https://staronormalno.com/pismo-hrvatskoj-lijecnickoj-komori/ Potpisala baš danas kad sam dobila na whatsapp te proslijedila dalje. Netko je rekao da je cijepljenjem pripomogao da ovo stane - koliko sam uspjela pročitati u jednom dokumentu: sa 8 doza planirano je cijepljenje. 8 doza po osobi. Tko preživi, pričat će. Sretno nam svima i da ovoj teror 21. stoljeća uskoro završi!
2021 11 10
> jackrussel: > Vidimo se na Pjaci u 20:00. 👏 bravo!
2021 11 10
> KreativnoSelo: > > Frankolina0211: > > https://staronormalno.com/pismo-hrvatskoj-lijecnickoj-komori/ > Potpisala baš danas kad sam dobila na whatsapp te proslijedila dalje. > Netko je rekao da je cijepljenjem pripomogao da ovo stane - koliko sam uspjela pročitati u jednom dokumentu: sa 8 doza planirano je cijepljenje. 8 doza po osobi. Tko preživi, pričat će. > Sretno nam svima i da ovoj teror 21. stoljeća uskoro završi! Gdje se potpiše šta, nigdje ne nalazim na linku?
2021 11 11
> trouhgmyeyes: > > KreativnoSelo: > > > Frankolina0211: > > > https://staronormalno.com/pismo-hrvatskoj-lijecnickoj-komori/ > > Potpisala baš danas kad sam dobila na whatsapp te proslijedila dalje. > > Netko je rekao da je cijepljenjem pripomogao da ovo stane - koliko sam uspjela pročitati u jednom dokumentu: sa 8 doza planirano je cijepljenje. 8 doza po osobi. Tko preživi, pričat će. > > Sretno nam svima i da ovoj teror 21. stoljeća uskoro završi! > Gdje se potpiše šta, nigdje ne nalazim na linku? Joj ispričavam se. Dva su različita teksta koja se dijele. Ovdje je za potpisivanje: https://www.andrijaklaric.net/deklaracija
2021 11 11
Bila sam sinoć u Splitu i vrijedilo je. Okupljanja će biti svaku večer, kako sam razumjela. Preboljela sam C i imam "dozvolu za kretanje", ali ne mogu sjediti i čekati da netko se netko drugi bori za bolju budućnost koju želim za moju obitelj i sebe. Ljudi, nije kasno, uključite se. Ako niste, pogledajte što kaže magistra biokemije Sudac, a i priču obitelji pok. Joška Rožića iz Kaštel Sućurca. Govore u Bujici jer ih mainsteram TV ne želi.
2021 11 11
Da dodam, suprugov kolega se cijepio jer je to bio uvjet da ode radit u SAD. Trebala su samo 3-4 dana da oboli i vratio se promptno zbog komplikacija i još uvijek hoda uz pomoć štaka. Cijepljen krajem travnja. Liječnici mu ne mogu pomoći. Znam da je trenutno masa ljudi u grču jer moraju birati između vlastite egzistencije i cijepljenja neistraženim medikamentom. Pa, na svakoj reklami za lijek bilo koje vrste kaže: "Za nuspojave upitajte svog liječnika ili ljekarnika..." Tko što pita o cjepivima, tko što zna??? Puno će hrabrih i dostojanstvenih ljudi još dobiti otkaze...to mora proći, borimo se da bude bolje, doći će i bolja vremena, dajmo sve od sebe. Za novi posao će biti šanse, ali kad jednom taj otrov primimo u svoj organizam, on ostaje dovijeka. Ključan je trenutak i moramo se boriti i dati sve od sebe. Udružimo se za slobodu.
2021 11 11
Zanima me (čisto istraživački) za vas koji tvrdite da ne želite biti dio eksperimenta i da se na vama istražuje, na što točno mislite? I drugo oni koji su rekli kako znaju puno ljudi iz okoline koji su umrli ili razvili komplikacije nakon cjepiva, odnosno konkretno zanima me koja točno cjepiva su primili? Naravno, ako želite odgovoriti, hvala.
2021 11 11
> andrejama: > Zanima me (čisto istraživački) za vas koji tvrdite da ne želite biti dio eksperimenta i da se na vama istražuje, na što točno mislite? I drugo oni koji su rekli kako znaju puno ljudi iz okoline koji su umrli ili razvili komplikacije nakon cjepiva, odnosno konkretno zanima me koja točno cjepiva su primili? > Naravno, ako želite odgovoriti, hvala. Evo,ja zelim odgovoriti iako imate u komentarima prije vise puta receno.Cjepivo je neprovjereno,inace se cjepivo testiralo u prosjeku 6-7 godina,a i da su nadmasili sami sebe brzinom,rezultati su grozni,cijepljeni bivaju zarazeni i sire zarazu,umiru isto kao necijepljeni a nuspojave su od lakih do smrti.Oboljeli i umrli od moje rodbine i prijatelja,svi cijepljeni fajzerom a moja susjeda je umrla na licu mjesta,15 min.nakon cijepljenja,cijepljena Astra Zenekom.
2021 11 11
> teodora1: > > andrejama: > > Zanima me (čisto istraživački) za vas koji tvrdite da ne želite biti dio eksperimenta i da se na vama istražuje, na što točno mislite? I drugo oni koji su rekli kako znaju puno ljudi iz okoline koji su umrli ili razvili komplikacije nakon cjepiva, odnosno konkretno zanima me koja točno cjepiva su primili? > > Naravno, ako želite odgovoriti, hvala. a moja susjeda je umrla na licu mjesta,15 min.nakon cijepljenja,cijepljena Astra Zenekom. :O :(
2021 11 11
> andrejama: > Zanima me (čisto istraživački) za vas koji tvrdite da ne želite biti dio eksperimenta i da se na vama istražuje, na što točno mislite? I drugo oni koji su rekli kako znaju puno ljudi iz okoline koji su umrli ili razvili komplikacije nakon cjepiva, odnosno konkretno zanima me koja točno cjepiva su primili? > Naravno, ako želite odgovoriti, hvala. Prave posljedice će se znati tek za 10,15g... rečeno i od strane prijateljicine mame koja radi u bolnici (cjepila se) I koja joj je savjetovala nek priceka sa cjepivom jer je to mRna cjepivo i nisu odma vidljive posljedice. Za one koje znam su Pfizer ili Astra, ali tome stvarno nekako ne pridodajem pažnje niti sam čini mi se ikad ikoga pitala čime je cjepljen bez da mi je on to prvi rekao...
2021 11 12
> andrejama: > Zanima me (čisto istraživački) za vas koji tvrdite da ne želite biti dio eksperimenta i da se na vama istražuje, na što točno mislite? I drugo oni koji su rekli kako znaju puno ljudi iz okoline koji su umrli ili razvili komplikacije nakon cjepiva, odnosno konkretno zanima me koja točno cjepiva su primili? > Naravno, ako želite odgovoriti, hvala. Odgovor je vrlo jednostavan. Po ni jednoj osnovi ni jedno se ne bi smjelo primjenjivati. Dr. Gajski je ovdje točno navela sve STADNDARDNE ČIMBENIKE koje su ta cjepiva MORALA zadovoljiti. Jedan od očitih koji je preskočen je taj vremenski. Dug je video, ali koga zanima samo ovaj odgovor, pogledajte od 1:22:00 https://youtu.be/_Nvngc8Wo34
2021 11 12
U nastavku, evo kako to ide sa neistomišljenicima. Dakle, toj istoj liječnici se priječi dolazak na posao: https://www.logicno.com/politika/udarno-zlotvori-su-sprijecili-pristup-pacijentima-dr-lidiji-gajski.html Sa ovim će se od ponedjeljka susresti MNOGI...ima nas...ne dajmo se zastrašiti i dignuti ruke...za naše sutra i za sutra naše djece.
2021 11 12
1 2 3 4 5 6 7 ... 9