Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Covid potvrde u pošti

> tina711: > Koliko kosta testiranje? od 70-150 kn je brzi antigenski test, a ako vam ga ne plaća poslodavac može se toga nakupiti...ovisi gdje trebate ići..
2021 11 16
😵😵😵😵
2021 11 16
Da li ima neki nacin uplacivanja novca osim internet bankarstva? Nemam ga, uvijek sam curama uplacivala u posti ili fini, pa ne znam na koji bih nacin sada nastavila s obzirom da nemam namjeru cijepiti se a nemam ni nikog ko bi mi mogao uplatiti internet bankarstvom pa da mu dam novac , imala sam kolegu s posla al danas su nas razbacali po svim pogonima , ne radimo vise zajedno a stvarno volim ovu stranicu!
2021 11 16
> tina711: > Da li ima neki nacin uplacivanja novca osim internet bankarstva? Nemam ga, uvijek sam curama uplacivala u posti ili fini, pa ne znam na koji bih nacin sada nastavila s obzirom da nemam namjeru cijepiti se a nemam ni nikog ko bi mi mogao uplatiti internet bankarstvom pa da mu dam novac , imala sam kolegu s posla al danas su nas razbacali po svim pogonima , ne radimo vise zajedno a stvarno volim ovu stranicu! Mozete otici u banku primatelja uplatiti. Za ulazak u banku vam nije potrebna covid potvrda ili testiranje. A mozete si u svojoj banci ugovoriti internet bankarstvo :)
2021 11 16
Hvala na savjetu. Ja sam na selu, imam 24km do grada di su sve banke a ja sam inace u hpb-u.
2021 11 16
> tina711: > Hvala na savjetu. Ja sam na selu, imam 24km do grada di su sve banke a ja sam inace u hpb-u. Hpb mislim da trazi potvrde od korisnika jer je u drzavnom vlasnistvu. Ali ako mozete ugovorite internet bankarstvo telefonski
2021 11 16
> tina711: > Hvala na savjetu. Ja sam na selu, imam 24km do grada di su sve banke a ja sam inace u hpb-u. imate mbankarstvo, sve radite preko mobitela, uplaćujete, plaćate račune, najbolja stvar na svijetu, ako ste u mogućnosti to imati
2021 11 16
pozdrav! imate li savjet, preporuku za slanje paketa u Irsku po mogućnosti da nije hrvatska pošta? poslala bih zimski kompletić za djevojčicu i dvije bočice biorela čokoladica
2021 11 16
Ja naručila prije mjesec dana neke stvari s aliexpresa i sad bi se ja trebala cijepit da mogu pokupit pakete s pošte budući da me vjerojatno neće biti kad poštar bude zvonio 🤣
2021 11 16
> FashionFrique: > Ja naručila prije mjesec dana neke stvari s aliexpresa i sad bi se ja trebala cijepit da mogu pokupit pakete s pošte budući da me vjerojatno neće biti kad poštar bude zvonio 🤣 Baš tako, postoji li išta gluplje na svijetu trenutno? Ne postoji! Kažu, nemojmo se dijeliti, budimo složni?! Šipak. Pa već se cijepljeni dijele na one koji su se pohrlili cijepiti odmah i na one koji su se cijepili sada jer ih je poslodavac pritisnuo u zid.....(i pošta, naravno) ljudi moji, došlo neko teško vrijeme, rat smo preživjeli, a kako ćemo covid ne zna se. (Odlučila sam ga od danas pisat malim slovom iz protesta).
2021 11 17
> MirnaBagic: > pozdrav! imate li savjet, preporuku za slanje paketa u Irsku po mogućnosti da nije hrvatska pošta? poslala bih zimski kompletić za djevojčicu i dvije bočice biorela čokoladica Kći je slala iz Irske u Hr neku veliku kutiju 40kg, služba dođe doma i preuzme kutiju a plaćanje preko neke aplikacije. Postoji li nešto u kontra smjeru nemam pojma. Paket je stigao za 7 dana. Možda nešto postoji, možda se netko još javi na temu..
2021 11 17
> MirnaBagic: > pozdrav! imate li savjet, preporuku za slanje paketa u Irsku po mogućnosti da nije hrvatska pošta? poslala bih zimski kompletić za djevojčicu i dvije bočice biorela čokoladica pogledajte dpd, imaju cijene online
2021 11 17
ja sam bila na posti, samo sam pokazala potvrdu na mobitelu, nisu mi nista skenirali niti pogledali da li je na moje ime
2021 11 17
Evo i meni su danas samo bacili pogled na potvrdu, bez davanja osobne, proučavanja imena i/ili skeniranja.
2021 12 01
Pozdrav, Da li cure imate problema sa slanjem u posti s obzirom da ja nista ne mogu obaviti tamo bez covid potvrde.. to mi je svako slanje ako nije tisak = testiranje
2022 02 05
1 2 ... 5 6 7 8