Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kako šaljete pakete?

Najčešće šaljem tiskom, jeftinije je i uvijek znam koliko će mi naplatiti...
2021 11 16
Meni u posti vec neko vrijeme ne daju da saljem preporuceno nista sto ne stane u kovertu. Sve u kutijicama i kutijama mora ici kao paket za 37kn (iz PU u PU) ili 39 kuna (za isporuku na adresi). Kaze, dobili su dopis. Ocito svaki postanski ured ima svoja pravila. Ili ih se neki pridrzavaju, a drugi ih krse.
2021 11 16
> fedora: > Meni u posti vec neko vrijeme ne daju da saljem preporuceno nista sto ne stane u kovertu. > Sve u kutijicama i kutijama mora ici kao paket za 37kn (iz PU u PU) ili 39 kuna (za isporuku na adresi). > Kaze, dobili su dopis. > Ocito svaki postanski ured ima svoja pravila. Ili ih se neki pridrzavaju, a drugi ih krse. Pravila su za sve ista, ali kao što rekoh, neki izmisljaju svoja i teroriziraju sa skupljim slanjem. "Pisma, prioritetna pisma, preporučene i vrijednosne pošiljke mogu biti mase do najviše 2 kilograma te dimenzija najmanje 9x14 cm. Zbroj dužine, širine i visine pisma može iznositi do 90 cm s tim da najveća dužina svake pojedinačne stranice može biti do 60 cm. " Ovo je sa službene stranice pošte, ne spominje se isključivo koverta nego se spominju mjere D/V/Š , logično za zaključiti da se radi o kutiji. Taj dopis koji spominje je bio pokušaj nekog nadobudnog menadžera da preporuka bude isključivo slanje "papirnatog" i isključivo koverta, a sve ostalo paket. To naravno nije prošlo, ali pojedini djelatnici se prave grbavi.
2021 11 16
Ma ne mogu vjerovati, koji bezobrazluk dignuti cijenu običnog paketa na 37kn???? Pa to je kao da šalješ kurirskom službom..
2021 11 25
1 2