Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jel imate Vi takvih poruka.

Pozdrav svima, naime u zadnje vrijeme nije mi jasno jave se za kupnju ispitaju sve živo, mjere, slikanje, spuštanje cijene, svašta nešta i kad sve dobiju aktivne su na stranici ali nema odustajem, neću niti bilo što, to meni baš nije u redu, javi bar NE BIH HVALA I TO JE TO. : TAKVIH OVO VRIJEME BAŠ IMAM PREVIŠE nemogu vjerovati da si s tim netko ispunjava svoje vrijeme i moje oduzima. :s
2021 11 24
Ja sam navikla odmah sve rješavati. Nakon svake poruke prođe po 3 dana na odgovor. Ne mogu to shvatiti. Imam naravno i istih problema kao i vi. Shvatila sam da tu nema pomoći.
2021 11 24
Ja već pomalo odustajem od mjeranja i ostalog jer nema mi smisla, oduzme mi vremena i 99% slučajeva ne dobijem odgovor i nervira me to :'(
2021 11 24
Imam, a neke se čak i ljute ako u međuvremenu prodam :D
2021 11 24
Da... i to masu njih tako u zadnje vrijeme.... al vazno da su uredno na stranici😡 > maremarenda: > Pozdrav svima, naime u zadnje vrijeme nije mi jasno jave se za kupnju ispitaju sve živo, mjere, slikanje, spuštanje cijene, svašta nešta i kad sve dobiju aktivne su na stranici ali nema odustajem, neću niti bilo što, to meni baš nije u redu, javi bar NE BIH HVALA I TO JE TO. : TAKVIH OVO VRIJEME BAŠ IMAM PREVIŠE nemogu vjerovati da si s tim netko ispunjava svoje vrijeme i moje oduzima. :s
2021 11 24
Ooo da,ima ih,ali više sam oguglala na to 8-)
2021 11 24
Daaa,napraviš sve i više se ne javljaju,ali navikneš se i ideš dalje ,:)
2021 11 24
neman takvih poruka, evo prvi put od vas čujen da se to događa...bože, bože...
2021 11 25
ima ih i biće ih uvijek ali kad zaredaju konstantno takove onda se zapitate a kad prodate drugom ljute se i napadaju a Vi se čudite Bože Bože., pa mi je i to čudno. :s
2021 11 25
namjera mi je bila da i one to pročitaju pa ne čine nikom od nas koji to neradimo., tako da nema mjesta nikakvom čuđenju. :s
2021 11 25
Isto mi se dogodilo nedavno, poslikala dodatno 10 fotki napravila sva moguca mjerenja, spustila cijenu po prijedlogu kupilice “dogovorimo” da bi se razgovor sveo na “hvala ako se odlucim javit cu se..” Cijeli razgovor se vukao 2 dana Ne razumijem, napravim stvarno sve da kupilica bude zadovoljna i zna u detalje sve o artiklu, ali ovako neozbiljne cure stvarno ne mogu shvatiti..
2021 11 25
Ja odgovorim na pitanje oko detalja i odmah pitam-Da li želite da stavim rezervaciju i podatke za uplatu? Od kada tako formuliram cure odmah odgovore da ili ne :)
2021 11 26
Dobra ideja., hvala :D x-)
2021 11 26
Pocela sam ostavljati neutralne povratne za takve koje mi oduzimaju vrijeme pa se ne udostoje reci ni hvala, kamoli javiti da nisu zainteresirane.
2021 12 07