Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako vam ide prodaja?

Pozdrav svim korisnicama (koliko nas još ima) :) Kako vam ide prodaja u zadnje vrijeme? Mislila sam da imam malo artikala, pa da zato nema upita, ali maloprije sam pogledala neki profil, cura ima preko 500 artikala, i svega 3-4 povratne ocjene mjesečno, pa to je zbilja premalo. Ima li budućnosti na krpicama, ili svi polako odustaju? Sve je manje izbora artikala, a prije se znalo naći genijalnih stvari...
2021 11 30
Pa meni je stvarno dobro, imam niske cijene jer ne planiram zaradit milijune na krpicama, samo se riješit robe jer mi je glupo da mi stoji u ormaru. A isto kad pogledam za koliko neki prodaju stvari, bože me sacuvaj. Ne može ovdje bit cijena kao da je novo iz trgovine. Evo pitanje - kako formirate cijene?
2021 11 30
malo ide, pa onda malo stoji. trenutno ni nemam puno za prodati, vecinom ljetne stvari pa sad zimi slabije ide. bolje mi ide na marketplaceu, tamo imam stalne i pouzdane kupce
2021 11 30
Pozdrav. Prodaja ide baš slabo u zadnje vrijeme.Nekim stvarima sam stavila nisku cijenu samo da se riješim. Uglavnom cure pitaju za zamjene, ali teško se mijenjati,ako ne nađem nešto što mi se sviđa ili ako mi ne odgovara veličina
2021 11 30
Bilo je duže vrijeme zatišje,pa se nešto malo pokrenulo,ali pamtim i bolje dane :|
2021 11 30
Jako loše.. Objavila sam par Božićnih stvari koje bi se sad trebale prodavati,sve novo sa etiketom I upita 0..Ništa.. A cjene mislim da su i više nego fer,još na svaku stvar stavim besplatnu pt i opet ništa..Neznam sta se desava..Valda će se pokrenuti nešto 🙂
2021 11 30
Slabo u zadnje vrijeme, preko ljeta je išlo puno bolje...ali valjda će se nakon nove godine prodaja povećati
2021 11 30
Embrace, Vi imate baš lijepe stvari, taman za poklone sad. I normalne cijene. Fora. 🙃
2021 11 30
Ja sam zadovoljna! na Krpicama sam tek godinu dana, prodala sam dosta stvari, ali sam dosta i kupila. Za mene su MK otkrice i bas uzivam biti ovdje :)
2021 11 30
Pa nešto se proda, nešto zamjena, a nešto poklonim.. bitno da si malo rasteretim ormar od stvari koje ne nosim više. 🤗 Sad kad se vratimo doma ću poslati pakete koje trebam pa taman obrisati neke oglase s profila i dodati još neke sitnice koje su mi došle, a ne odgovaraju mi. Neke cijene ću spustiti i tako. Sve u svemu imam nekako osjećaj da sam prije više prodavala ali što je tu je 🤗
2021 11 30
Meni je ok, dosat sam zamjena dogovorila u zadnje vrijeme. Imam stvarno 2 ili 3 stvari preko 50 kn, samo da ispraznim ormare. Još ako saznamo da je bebač br.3 dećko, nako 2 cure, iće totalna rasprodaja dječijih stvari, tipa 5 kn komad i nosi......
2021 11 30
Tako-tako. S vremena na vrijeme uspijem nešto prodati, imam kupilica koje mi se vracaju… ali neke stvari imaju bas malo pogleda.
2021 11 30
Meni ovaj mjesec fantasticno! Ali na fb grupi zara prodaja potraznja posto najvise imam zarinih stvari tu nisam ni stavljala tamo sam sve prodala 😅 Krpice nikako skoro
2021 11 30
Pomalo... :D
2021 11 30
Meni se čini da mi je tek sad nakon godinu i kusur dana na krpicama krenulo, samo neka se tako nastavi i ja zadovoljna ☺️☺️ istina nije da se radi o nekoj zaradi jer mi je skoro sve na profilu ispod 50kn, ali oslobodim si mjesto u ormaru, a za to si priuštim koju sitnicu 😁
2021 11 30
1 2 3 4 5 ... 7