Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako vam ide prodaja?

Ide, na fejsu malo više nego ovdje.. ali ne žalim se :")
2021 11 30
Iskreno nikako Totalno stalo Nemam pojma gdje grijesim al prodaja nikako da krene 😔
2021 11 30
Ja sam stavila akcije uz vec niske cijene pa ide skroz ok! Jedino mi nije jasno da li ovdje ima jako malo ljudi ili ja grijesim u necemu jer nemam bas puno pogleda? Mozda objavljujem u krivo vrijeme ili sto?
2021 11 30
> TheMoon: > Ja sam stavila akcije uz vec niske cijene pa ide skroz ok! Jedino mi nije jasno da li ovdje ima jako malo ljudi ili ja grijesim u necemu jer nemam bas puno pogleda? Mozda objavljujem u krivo vrijeme ili sto? I meni se cini da ih je sve manje jer takodjer imam malo pregleda na npr Zarine stvari na koje sam prije znala imat i nekoliko stotina ali i prodaja ide s vremena na vrijeme nekad se zareda par dana svaki dan nesto a onda zatisje
2021 12 01
Dosta loše ide, cijene mislim da nisu problem jer uglavnom su mi cijene u rasponu 20-50 kn i to samo da se riješim stvari kao i većina ovdje da ne stoje u ormaru. Sad u 11.mj sam imala čak dvije prodaje, ali inače ide još slabije... Čak sam otvorila profil i na ReStyloh, ali tamo imam osjećaj da svi samo objavljuju ali prodaje nema baš ništa. Jedino nemam na marketplace-u na fejsu pa eventualno to još probam.
2021 12 01
Meni iskreno nikako u zadnje vrijeme :-( Imam i ja profil na Resyloh, tamo sam u godinu dana dobila 2 upita... Mislim možda sada i zbog Black Fridaya ide loše..ali sada će početi i božićni i novogodišnji popusti pa ljudi i tada više kupuju po trgovinama nego što će na krpicama
2021 12 01
Trebamo i mi staviti Božićni popust... :)
2021 12 01
> Vikili: > Trebamo i mi staviti Božićni popust... :) Ja jeftinije nemogu,jedino da počnem poklanjat sve 😅😅
2021 12 01
Godinama sam na krpama,prodaja ide-Nikako 😄 Nikad nisam prodavala iz zarade.Kad kupim nešto na krpama i nepaše mi,prodajem po manjoj cijeni nego sam platila.Koliko vidim prodaju se samo mega skupe stvari.
2021 12 01
Od kada su uvedene nove rubrike broj pregleda mi je ful pao. Sreća da mi se stare kupilice vraćaju svaki mjesec tako da me to izvlaći. Problem je što ja prodajem samo nakit koji se sad teže selektira. Mislim da ću morati dodati nekaj odjeće, uh. Stvarno se divim vama curama koje prodajete odjeću, te izmjeriti, te da miriši, a ja pušač plus mačka koja obožava spavati u ormaru :) ajajaj :)
2021 12 01
Baš kako-kada… u mjesec dana povremeno tek po koji upit, a onda u jednom danu tri suradnje… 🤷‍♀️
2021 12 01
Meni bas lose. :/ I s akcijama i bez njih i kak god okrenem nis. Haha.
2021 12 01
Meni je krenulo u zadnjih mjesec dana, prije toga rijetko kada koji upit
2021 12 02
Meni već dugo stoje na prodaju jedina dva artikla koja trenutno imam. Zanima me kako vi određujete cijenu te kako se dogovarate oko dostave i plaćanja? :) Planiram rasteretiti ormar pa čisto da me malo uputite i pomognete mi ako je to moguće <3
2021 12 02
> embrace: > Pozdrav svim korisnicama (koliko nas još ima) :) > Kako vam ide prodaja u zadnje vrijeme? > Mislila sam da imam malo artikala, pa da zato nema upita, ali maloprije sam pogledala neki profil, cura ima preko 500 artikala, i svega 3-4 povratne ocjene mjesečno, pa to je zbilja premalo. > Ima li budućnosti na krpicama, ili svi polako odustaju? Sve je manje izbora artikala, a prije se znalo naći genijalnih stvari...
2021 12 02
1 2 3 4 5 6 ... 7