Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trebam pomoć-sinsay kupovina

Molim vas da li ima netko tko bi bio voljan pogledati i kupiti mi neke stvari u sinsayu i pepcu ako ima posto nemam niti jednu od te dvije trgovine u blizini.radi se o svemu na harry pottera,sin zazelio za Božić.plaćam i proviziju ako je potrebno.zanima ga pidama,duksa,hlače,šalica,deka i puzle.molim vas to je jedino sto je zazelio.ako netko ima volje i vremena ucinio bi mi ogromnu uslugu.hvala unaprijed
2021 12 08
Ja mogu svratiti do pepca sutra, prekosutra pa pogledati ali ja sam iz manjeg grada pa ne garantiram da će imati. A za sinsay, oni imaju online stranicu pa pogledajte ako tamo ima nešto od hp Možda nebi bila ni skupa opcija da odete u neki photo studio, tamo sam znala viđati to posuđe sa slikama, prednost je što možete sami odabrati sliku, možda i donijeti svoj predmet. Ili naručiti obične bijele dukse/majice sa omiljenim printom. Mislim da za dječje manje stvari nebi trebalo biti nešto previše skupo.
2021 12 08
U pepcu je sve rasprodano kroz par sati prvi dan kad je došla kolekcija :,'( Vidjela sam da se iz različitih gradova žali ekipa, tako da mislim da je nikakva šansa da se išta nađe bilo gdje. Sinsay ima online shop - prijavi se na newsletter za 10%popusta. Reserved i house trenutno imaju besplatnu dostavu, a imaju HP stvari, a na bazzaru je trenutno sniženje na većinu, ako ne i na sve HP stvari. Usput ne preporučujem samomiješajuću šalicu u obliku kotlića, em šta je teška plastika, em šta je moja krepala nakon manje od mjesec dana :@
2021 12 09
Hvala Vam.sinsay wwbshop nema skoro nista a u trgovinama kazu da ima pa zato trazim ako netko mozda ide usput.bazzar sam gledala ali ne garantiraju dostavu do božića 😔
2021 12 09
U Puli samo 2 para cipelica za curicu na HP ima drugo nis
2021 12 09
Imate jako puno stvari vezano za Harry Pottera u Hoću knjigu: https://www.hocuknjigu.hr/proizvodi?onlyAvailable=0&order=1&page=3&searchmode=anyword&searchtext=Harry%20potter
2021 12 09
Hvala ali trazim bas ono sto je navedeno 😟
2021 12 09
> LadyLolly: > Ja mogu svratiti do pepca sutra, prekosutra pa pogledati ali ja sam iz manjeg grada pa ne garantiram da će imati. A za sinsay, oni imaju online stranicu pa pogledajte ako tamo ima nešto od hp > Možda nebi bila ni skupa opcija da odete u neki photo studio, tamo sam znala viđati to posuđe sa slikama, prednost je što možete sami odabrati sliku, možda i donijeti svoj predmet. Ili naručiti obične bijele dukse/majice sa omiljenim printom. Mislim da za dječje manje stvari nebi trebalo biti nešto previše skupo. Salice na harry pottera u Tediu 45kn
2021 12 11
Hvala cure svima nasla sam vecinu toga 🙂
2021 12 11