Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Drage moje baš sam tužna i razočarana :/

Pozdrav svim ženskicama 😏 Ne znam koliko je vas upoznato sa stanjem općenito na forumu i temama, ali potaknuta idejom da nešto promijenimo kontakrirala sam adminku. I ovo je odgovor koji sam dobila 😲 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a8f241dc79077c9ba8dee10c91d4c1ec.jpg) Ovo je bilo samo ugrubo upitan koncept, iako sam imala i opširniju ideju kako to realizirati, no sada ionako nema smisla. Dakle zaključak je: welcome to balkan. Eto ništa se nikad neće promijeniti, osim na gore, nisu bitni ni osjećaji, ni moral, nego isključivo zarada i novac. Tako da očito ovo da smo zajednica, kako se uvijek predstavljalo je samo bila jedna obična laž. I dapače meni ova izjava zvuči da su svađe dobrodošle, jer kome je valjda zanimljivo još pričati o dosadnim temama kao što su: krpice, cipele ili šminka. Ukratko dame moje za mene je forum prekrižen, jer niti si zaštićen od napada, niti se potiče pozitivna atmosfera rasprave, jer dapače može se i konstruktivno debatirati. A po ovome se da zaključiti da su napadi dapače i poželjni. Pa eto neka nam je Svemir svima na pomoći, barem vama koji još tu ostajete. Makar po stanju općenito, mislim da smo se svi polako udaljili i od primarne namjene stranice i da ćemo svi laganini pa, pa.....jer ionako ne ide ni prodaja ni kupnja.
2021 12 14
Ajde, barem je odgovorila na upit. I to je napredak.
2021 12 14
Mene ovo ne iznenađuje prateći forum,i što se dopuštalo do sada ,ništa udri igru na veselje...Tko je jači, taj tlači.Andrejama ne uzimaj si sve k srcu ,čuvaj sebe svoju energiju zdravlje i živce ,dok to shvatimo bude lakše.🤣
2021 12 14
Draga Andreja, mene zanima kako razmišljaju žene svih dobi, iz cijele RH, svih stupnjeva obrazovanja. Ne samo o odjeći i parfemima, to je tako dosadno. Nikad se ne razgovara o modi ni stilovima, nema interesa. (to bi mi bilo odlično). Zašto ne bismo malo pretresli društvena zbivanja ili komentirali neki film? Vi ste se u ovoj zadnjoj temi svjetski potrudili, cijenim to. Iako su nam načini komuniciranja izgubili sve kriterije, dobro je da se može razgovarati o svemu. Da za to postoji prostor. Zašto to ograničiti? Ne znam za neki drugi ženski forum koji mi je bolji. Možemo svi pokušati popraviti nivo svoje komunikacije i način na koji se obraćamo drugima, pa možda sve bude bolje. Ja nikad ne odustajem, pa čak i kad je raspadno stanje...
2021 12 14
Imate forum.hr
2021 12 14
> Desinićka: > Imate forum.hr To što san tamo našla mi je dno dna bilo u tom trenutku- tema u kojoj žene ismijavaju naše hrvatske jutjuberice najviše, ima vol 1, vol 2.....itd, to se nije moglo čitat, išlo mi na povraćanje pa sam pobjegla.....ali da, treba sebi naći nešto zanimljivo..
2021 12 14
Malo je off-topic i ispričavam se, ali me zanima. Nisam baš nešto pretjerano aktivna ni u kupnji/prodaji, ni na forumu, ali kad tu i tamo škicnem, vidim da su korisnice generalno zbilja nezadovoljne stranicom. Kako to da onda Restyloh nikada nije zaživjela? Nisam koristila i vidim da je zbilja siromašna što se tiče ponude, a ovako na prvu mi izgleda bolje ,:)
2021 12 14
> Desinićka: > Ajde, barem je odgovorila na upit. I to je napredak. Samo na parne datume djeljive sa 7 😁
2021 12 15
> EMINNAD: > Mene ovo ne iznenađuje prateći forum,i što se dopuštalo do sada ,ništa udri igru na veselje...Tko je jači, taj tlači.Andrejama ne uzimaj si sve k srcu ,čuvaj sebe svoju energiju zdravlje i živce ,dok to shvatimo bude lakše.🤣 ❤ Istina. Ma nije me ni previše iznenadilo koliko razočaralo u smislu da dolazi upis od osobe koja bi ipak malo drugačije trebala svemu pristupati, jer ovako onda ni cjelokupna pravila na stranici nemaju niti težinu, a niti smisao.
2021 12 15
> sanjaurban: > Draga Andreja, mene zanima kako razmišljaju žene svih dobi, iz cijele RH, svih stupnjeva obrazovanja. Ne samo o odjeći i parfemima, to je tako dosadno. Nikad se ne razgovara o modi ni stilovima, nema interesa. (to bi mi bilo odlično). Zašto ne bismo malo pretresli društvena zbivanja ili komentirali neki film? Vi ste se u ovoj zadnjoj temi svjetski potrudili, cijenim to. Iako su nam načini komuniciranja izgubili sve kriterije, dobro je da se može razgovarati o svemu. Da za to postoji prostor. Zašto to ograničiti? Ne znam za neki drugi ženski forum koji mi je bolji. Možemo svi pokušati popraviti nivo svoje komunikacije i način na koji se obraćamo drugima, pa možda sve bude bolje. Ja nikad ne odustajem, pa čak i kad je raspadno stanje... Oh da ovdje zaista žene su tako dubokomne u temama (čast izuzecima, ima divnih ovdje no one su u manjini i sad već polako u zabrinjavajućoj debeloj manjini), najveći problem je kod za "about you" koji doslovno svaki dan neka otvori, pa pitanja od toga šta obući kad ideš iz bolnice, pa zdrastveni upiti, a općenito ta zdrastvena pitanja kao da je ovo neki zdrastveni portal il što, naravno imamo i milijun trolova i ljudi koji otvaraju teme za bezveze ili da se reklamiraju ili da pokušaju nešto uvaliti....Ljudi su stvarno više toliko postali glupi ili lijeni, da je očito problem bilo što i sam istražiti, pa otvaraju teme i za bilo kakve druge informacije, jer naravno lakše je kad netko to drugi čini za tebe, jer što bi se ona zamarala s tim, a uvijek se nađe pa barem jedna budala koja će odgovoriti. Meni se evo forum pretvorio u ovo: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/18f27cff66404c5efe6d2f88f2ba4c6a.jpg)
2021 12 15
> Desinićka: > Imate forum.hr Upravo tako. Bravo.
2021 12 15
> sanjaurban: > > Desinićka: > > Imate forum.hr > To što san tamo našla mi je dno dna bilo u tom trenutku- tema u kojoj žene ismijavaju naše hrvatske jutjuberice najviše, ima vol 1, vol 2.....itd, to se nije moglo čitat, išlo mi na povraćanje pa sam pobjegla.....ali da, treba sebi naći nešto zanimljivo.. Ima tema o vrtlarstvu, o borilačkim vještinama, promjeni filtra i ulja u autu, o šivanju, o kućnim ljubimcima, stranim jezicima, o kremama, o sviranju instrumenata, putovanjima i još zilijun drugih i vi ste od svih tih topica našli baš ove o tračevima 🤔
2021 12 15
> meowzz: > Malo je off-topic i ispričavam se, ali me zanima. > Nisam baš nešto pretjerano aktivna ni u kupnji/prodaji, ni na forumu, ali kad tu i tamo škicnem, vidim da su korisnice generalno zbilja nezadovoljne stranicom. > Kako to da onda Restyloh nikada nije zaživjela? Nisam koristila i vidim da je zbilja siromašna što se tiče ponude, a ovako na prvu mi izgleda bolje ,:) Odlično pitanje. Prvenstveno jer ljudi jako teško mijenjaju stare navike, neke su već skupile zavidan broj povratnih ocjena, neke imaju stalne kupce/prodavače, neke poput mene dođu ovdje padobranski tu i tamo pa nam je i svejedno i za tih par artikala godišnje....i tak... A i ta stranica je samo pokušaj loše kopije krpica. Ali naravno da postoji puno bolja opcija od ove stranice, neupitno je da bi krpice propale, mislimo i ovako je ovo već odavno brod koji tone, jest polako, ali sigurno. Uostalom i vidljivo po tome da se ništa nije napravilo već odavno konkretno i korisno, osim ove promjene koja se najavljivala godinama, a tehničar je napravio par postavki realno za jedno popodne. Također i traženje osoba da besplatno rade na stranici, pa nemar i ne briga oko vođenja iste u dosta segmenata, nekontroliranje korisnika i zanemarivanje vlastitih pravila. No za to krivim jedino vlasnika stranice, ali očito je da je i ovo sve i finacijski dosta usko povezano. Jer valjda ulažeš u biznis i dalje koji donosi profit, a i neku budućnost, a ovo tu je sistem, nije nešto, ali nek traje dok traje. A i zadnji upis od adminke i to dokazuje, da su toliko očajna vremena došla da je svaki klik broj bitan, pa bio on loš ili dobar, a i "google analytics" ionako ne filtrira jel netko bio naughty or nice, već se radi isključivo samo o zaradi. Tu naravno ulaze i prevarantice. Dakle kolinje može početi ili se nastaviti....kakogod...ali barem za to sada postoji i službeno odobrenje. Pa sretno svima.
2021 12 15
> andrejama: > > sanjaurban: > > > Desinićka: > > > Imate forum.hr > > To što san tamo našla mi je dno dna bilo u tom trenutku- tema u kojoj žene ismijavaju naše hrvatske jutjuberice najviše, ima vol 1, vol 2.....itd, to se nije moglo čitat, išlo mi na povraćanje pa sam pobjegla.....ali da, treba sebi naći nešto zanimljivo.. > Ima tema o vrtlarstvu, o borilačkim vještinama, promjeni filtra i ulja u autu, o šivanju, o kućnim ljubimcima, stranim jezicima, o kremama, o sviranju instrumenata, putovanjima i još zilijun drugih i vi ste od svih tih topica našli baš ove o tračevima 🤔 e, baš tako, u tom trenutku sam se trebala informirati o hrvatskim jutjuberima pa sam iščitala sve živo i neživo- i pogledala sigurno 30 videa.....odem nekad na taj forum ali malo mi je čudan, kad mi se učini da će u nekoj temi i biti odgovor na ono što tražim dosta toga treba iščitati da bi na kraju zaključio da nema tvog odgovora....vrt me ne zanima ni borilačke ni kućni ljubimci ni auti- možda psihologija, sociologija, pravopisne dvojbe, vježbanje u svim oblicima, bicikliranje, moda, arhitektura, dizajn prostora.....tu se nađe dosta pametnoga..
2021 12 15
Haha, Andrejama, vidim da ste promijenila avatar, bijeg je najbolja opcija, i ja ću morati, nema druge, nije više ovdje ugodno- bar na jedno 6 mjeseci... o:)
2021 12 15
1 2