Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Aircash uplata

Pozdrav, nova sam ovdje, molim admine da premjeste temu na odgovarajući podforum, ako ovo nije pravo mjesto....ili spojite s temom ako već postoji slična :) Zanima me je li dopušteno na krpicama prodavati tako da uplata ide preko aircasha i imate li iskustva s takvim uplatama? Osobno sam zainteresirana za takav način prodaje jer su odmah vidljive uplate, realtime. S druge strane, ne znam koliko korisnica je uopće upoznato s takvim načinom kupoprodaje....
2021 12 26
Primila sam nekoliko uplata preko aircash-a prilikom suradnje s curama koje nemaju internet bankarstvo i banka im je u drugom mjestu. Nije bilo problema, ali čini mi se da većina korisnica i dalje bira klasičan način uplate na IBAN. Aircash ostavlja više prostora za prijevare, tako da nisam sigurna koliko će korisnica htjeti tako uplaćivati, pogotovo dok ne skupite pristojan broj povratnih. Osobno uvijek biram IBAN, nikad mi nešto nije bilo toliko hitno da bi mi bilo bitno da uplata bude proknjižena isti čas, a barem se može provjeriti na CL.
2021 12 26
Primala sam i uplaćivala putem Aircasha. Svakako preferiram Aircash ili Revolut jer ubrzava cijeli proces :")
2021 12 27
I ja volim air cash
2022 01 01
Kako mogu vidjeti imena osoba koje su uplatille? Da provjerim točno koje su dvije od tri osoba uplatile kupljeno? Prikazuju mi se samo moje isplate, nigdje podatci uplata 😏
2023 09 22