Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moon boot,promjena cijene za +50%! Upozorenje!

> Hvala za praćenje, divna si🤣 Drago mi je da san ti prva, nije bolilo, nadan se...nego, možda bi još neko reka dvi riči o čizmama, pa da ne smetamo....
2022 01 11
Šapnula mi jedna ptičica, kako mi na forumu relakmica, pa mnogo hvala draga đukica, a čak mi nisi ni prijateljica. Mnogo pitanja ti je puna glavica, no s razlogom je takva varijabilnica, bješe nam Božić i Nova godinica, kilo gore, kilo dole i ode prilikica. Bješe im nekako u ovo doba vrijednica, 2020 godine kad ni u snu bila koronica, oko sitnih rokoko/baroko 300 ojrića, a sada od Balkana do Rusije nestašica. Svoju propustila ti si, no nije štetica, jer ipak uvijek postoji mala nadica, uskoro stiže i Nova pravoslavnica, pa možda postaneš vlasnica čizmica. Samo moja redovita moraš biti pratilica, kao što si upratila svaku od snizilca, iako ne kužim baš, kao nova si krpilica, a na forumu i stranici kao profilica. I samo jedno pitanjce za kraj đukica? Iz znatiželje čiste, kad si već vjerna pratilica prošla godina i mjeseci, nisi odustalica, vidim po uvodniku, ali zašto si čekalica?
2022 01 11
> dobrojutro: > > Hvala za praćenje, divna si🤣 > Drago mi je da san ti prva, nije bolilo, nadan se...nego, možda bi još neko reka dvi riči o čizmama, pa da ne smetamo.... Da bilo bi u redu. Hvala. Ipak sam ja glavna zvijezda podneva, pa molim lijepo držimo se striktno vezano za temu. A vaše ljubavne svađe i tko je kome prvi si otvorite temu posebno. 😌
2022 01 11
Ne ja sam imala samo jedno pitanje koje je vidljivo u naslovu teme,kako nesto sto je bilo 650 kn i ta ista stvar se prodaja na internet trgovini za 850kn,moze narast na 1400kn i da li je to normalno da netko svjesno zeli nekoga prevariti(jer ne vjerujem da prije niste pogledala cijene istih po internetu) ,iskljucivo iz jednog jedinog razloga a to je da je moja unuka zeljela te cizme jos prosle godine,pa nekako proljece i ljeto mi nije bas bilo za kupiti tako nesto i sada kada smo otisle pogledati iste,šok,nemam mnogo pitanja,mozda dva,navedeno iz teme i jos jedno,kuda ide ovaj svijet i kako se odgajaju "nove"generacije> andrejama: > Šapnula mi jedna ptičica, > kako mi na forumu relakmica, > pa mnogo hvala draga đukica, > a čak mi nisi ni prijateljica. > Mnogo pitanja ti je puna glavica, > no s razlogom je takva varijabilnica, > bješe nam Božić i Nova godinica, > kilo gore, kilo dole i ode prilikica. > Bješe im nekako u ovo doba vrijednica, > 2020 godine kad ni u snu bila koronica, > oko sitnih rokoko/baroko 300 ojrića, > a sada od Balkana do Rusije nestašica. > Svoju propustila ti si, no nije štetica, > jer ipak uvijek postoji mala nadica, > uskoro stiže i Nova pravoslavnica, > pa možda postaneš vlasnica čizmica. > Samo moja redovita moraš biti pratilica, > kao što si upratila svaku od snizilca, > iako ne kužim baš, kao nova si krpilica, > a na forumu i stranici kao profilica. > I samo jedno pitanjce za kraj đukica? > Iz znatiželje čiste, kad si već vjerna pratilica > prošla godina i mjeseci, nisi odustalica, > vidim po uvodniku, ali zašto si čekalica?
2022 01 11
Po meni je i ovo preprodaja ako iste na internet trgovini kostaju 850kn,nema mi razlike iskreno,a i ako su bile prije mjesec dana 650 kn,nesto je tu cudno> gitadevi: > > đuki65: > > A vidim da i doticna prodavacica cizmica je nekad upozoravala iz ekonomskih razloga i bila protiv izletanja i zaletavanja,ocito ne vrijede za svih ista pravila,zalosno kako se uci danasnje mlade ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d8629987510d543f2981d6e89c552a00.jpg) > Draga Đuki, to je sasvim neuporedivo - u slučaju o kojem sam ja pisala cijena je narasla NAKON što sam poslala upit, zainteresirana za kupnju. Također - Andrejama je upozoravala za preprodaju pri kojoj je netko od nje kupio nešto jeftino na ovoj stranici, zato da bi to prodao skuplje - na ovoj stranici. Koliko sam shvatila - osoba na koju ste nas upozorili ne mijenja cijene svojih artikala nakon što joj se obratite zainteresirani za kupnju.
2022 01 11
....ok 🤯😳
2022 01 11
Ako bum cekala priliku,molim da mi se sacuvaju jedne bmw ili subaru stikle,da me sa mojih 65 plus odmah sprase u ludnicu kad prosetam po placu,da ne moram cekat na listi za staracki dom> andrejama: > Šapnula mi jedna ptičica, > kako mi na forumu relakmica, > pa mnogo hvala draga đukica, > a čak mi nisi ni prijateljica. > Mnogo pitanja ti je puna glavica, > no s razlogom je takva varijabilnica, > bješe nam Božić i Nova godinica, > kilo gore, kilo dole i ode prilikica. > Bješe im nekako u ovo doba vrijednica, > 2020 godine kad ni u snu bila koronica, > oko sitnih rokoko/baroko 300 ojrića, > a sada od Balkana do Rusije nestašica. > Svoju propustila ti si, no nije štetica, > jer ipak uvijek postoji mala nadica, > uskoro stiže i Nova pravoslavnica, > pa možda postaneš vlasnica čizmica. > Samo moja redovita moraš biti pratilica, > kao što si upratila svaku od snizilca, > iako ne kužim baš, kao nova si krpilica, > a na forumu i stranici kao profilica. > I samo jedno pitanjce za kraj đukica? > Iz znatiželje čiste, kad si već vjerna pratilica > prošla godina i mjeseci, nisi odustalica, > vidim po uvodniku, ali zašto si čekalica?
2022 01 11
Andreja, opet pjesmičica, odlično! Da radimo i nešto drugo, a ne samo da kukamo ili se varamo! Vako mi mozak misli, baš ovin redon: Kako jedne čizme mogu bit od broja 35-38? Šta se rastežu ko role? Vidin vrećicu, znači nove su. Zašto korisnici nisu pasale? Aha, shvatila je da u njima ne može u grad jer su premarsovske. Čizme za Mars. Iako piše za Mjesec. Bile bi dobrodošle u „The Martian“, baš se tamo uklapaju, da u njima zalijeva svoje blitvice. Gledan kako bi ja odala u tome. Može li se podizat noga s ton čizmon. Možda bi dobre bile i za „Život na Sjeveru“. S cijenama ovako: Kako se moda mijenja i čizme postaju sve popularnije (iako će sad proljeće) i cijena ide gore. To je ok. Lijepo tko kupuje neka prvo zagugla. To ja radim kad kupujem i običnu četkicu za zube, a kamoli ne bi za ovakvu čizmu. Ako ih moggu kupiti za 100 kn skuplje u dućanu (gdje ih mogu vratiti) onda kupujem u dućanu. Sve je u životu dobra kalkulacija. I šta ta Dobrojutro opet oće??? Također- mi nikad ne znamo po kojoj je cijeni netko nešto kupio. Prodavala sam jednu knjigu u pola cijene. Onda me korisnica popljuvala i rekla da je knjiga snižena odavno na 50 kn. Eto, nisam zaguglala.
2022 01 11
A da oduvijek su tako 4u1 broj😀,a ja bi u njima izgledala ne zelim ni znati kako,ali mladost neka uziva dok moze i ja sam u mladim danima nosila iste i uzivala u njima,nikad boljih smislili za snijeg,iako dosta modela je vise za setanje oko staze i za obilazak bajtica i sankica sa melom i ostalim rakijicama nego sto su korisne. A i ove su jos i dobre za hodati,unuka ima jedne model preko koljena,zamislite hodati u takvima😂😂> sanjaurban: > Andreja, opet pjesmičica, odlično! Da radimo i nešto drugo, a ne samo da kukamo ili se varamo! Vako mi mozak misli, baš ovin redon: Kako jedne čizme mogu bit od broja 35-38? Šta se rastežu ko role? Vidin vrećicu, znači nove su. Zašto korisnici nisu pasale? Aha, shvatila je da u njima ne može u grad jer su premarsovske. Čizme za Mars. Iako piše za Mjesec. Bile bi dobrodošle u „The Martian“, baš se tamo uklapaju, da u njima zalijeva svoje blitvice. Gledan kako bi ja odala u tome. Može li se podizat noga s ton čizmon. Možda bi dobre bile i za „Život na Sjeveru“. S cijenama ovako: Kako se moda mijenja i čizme postaju sve popularnije (iako će sad proljeće) i cijena ide gore. To je ok. Lijepo tko kupuje neka prvo zagugla. To ja radim kad kupujem i običnu četkicu za zube, a kamoli ne bi za ovakvu čizmu. Ako ih moggu kupiti za 100 kn skuplje u dućanu (gdje ih mogu vratiti) onda kupujem u dućanu. Sve je u životu dobra kalkulacija. I šta ta Dobrojutro opet oće??? Također- mi nikad ne znamo po kojoj je cijeni netko nešto kupio. Prodavala sam jednu knjigu u pola cijene. Onda me korisnica popljuvala i rekla da je knjiga snižena odavno na 50 kn. Eto, nisam zaguglala.
2022 01 11
> sanjaurban: > Andreja, opet pjesmičica, odlično! Da radimo i nešto drugo, a ne samo da kukamo ili se varamo! Vako mi mozak misli, baš ovin redon: Kako jedne čizme mogu bit od broja 35-38? Šta se rastežu ko role? Vidin vrećicu, znači nove su. Zašto korisnici nisu pasale? Aha, shvatila je da u njima ne može u grad jer su premarsovske. Čizme za Mars. Iako piše za Mjesec. Bile bi dobrodošle u „The Martian“, baš se tamo uklapaju, da u njima zalijeva svoje blitvice. Gledan kako bi ja odala u tome. Može li se podizat noga s ton čizmon. Možda bi dobre bile i za „Život na Sjeveru“. S cijenama ovako: Kako se moda mijenja i čizme postaju sve popularnije (iako će sad proljeće) i cijena ide gore. To je ok. Lijepo tko kupuje neka prvo zagugla. To ja radim kad kupujem i običnu četkicu za zube, a kamoli ne bi za ovakvu čizmu. Ako ih moggu kupiti za 100 kn skuplje u dućanu (gdje ih mogu vratiti) onda kupujem u dućanu. Sve je u životu dobra kalkulacija. I šta ta Dobrojutro opet oće??? Također- mi nikad ne znamo po kojoj je cijeni netko nešto kupio. Prodavala sam jednu knjigu u pola cijene. Onda me korisnica popljuvala i rekla da je knjiga snižena odavno na 50 kn. Eto, nisam zaguglala. Isto je neobično da je čovik bio na Mjesecu, a bez ovih čizama.... ali ne smin dalje da ne snervan Ninu..Uostalon, može se odat i bez podizanja nogu...tako oda većina starijih ljudi..Možda su čizme njima namijenjene pa zato koštaju, ka neka vrsta ortopedskog pomagala? Evo, baš san ovo pametno smislila, a bez ičije pomoći...
2022 01 11
Pouzdano govorim kao jedna starija gospoda sa iskustvom,svatko padne na vas ili preko vas kada se pojavite na skijanju sa ovakvim cizmama😁,dobro su pomagalo za vas mlade da smuvate kakvog komada dobrojutro kao da slusam svoju unuku😍da nema usta zna se na sto bi progovorila😂😂,ali tako treba> dobrojutro: > > sanjaurban: > > Andreja, opet pjesmičica, odlično! Da radimo i nešto drugo, a ne samo da kukamo ili se varamo! Vako mi mozak misli, baš ovin redon: Kako jedne čizme mogu bit od broja 35-38? Šta se rastežu ko role? Vidin vrećicu, znači nove su. Zašto korisnici nisu pasale? Aha, shvatila je da u njima ne može u grad jer su premarsovske. Čizme za Mars. Iako piše za Mjesec. Bile bi dobrodošle u „The Martian“, baš se tamo uklapaju, da u njima zalijeva svoje blitvice. Gledan kako bi ja odala u tome. Može li se podizat noga s ton čizmon. Možda bi dobre bile i za „Život na Sjeveru“. S cijenama ovako: Kako se moda mijenja i čizme postaju sve popularnije (iako će sad proljeće) i cijena ide gore. To je ok. Lijepo tko kupuje neka prvo zagugla. To ja radim kad kupujem i običnu četkicu za zube, a kamoli ne bi za ovakvu čizmu. Ako ih moggu kupiti za 100 kn skuplje u dućanu (gdje ih mogu vratiti) onda kupujem u dućanu. Sve je u životu dobra kalkulacija. I šta ta Dobrojutro opet oće??? Također- mi nikad ne znamo po kojoj je cijeni netko nešto kupio. Prodavala sam jednu knjigu u pola cijene. Onda me korisnica popljuvala i rekla da je knjiga snižena odavno na 50 kn. Eto, nisam zaguglala. > Isto je neobično da je čovik bio na Mjesecu, a bez ovih čizama.... ali ne smin dalje da ne snervan Ninu..Uostalon, može se odat i bez podizanja nogu...tako oda većina starijih ljudi..Možda su čizme njima namijenjene pa zato koštaju, ka neka vrsta ortopedskog pomagala? Evo, baš san ovo pametno smislila, a bez ičije pomoći...
2022 01 11
Đuki, da san prije znala da komada mogu smuvat sa čizmama, di bi mi bio kraj. Dajte bar ako kupi te f.....čizme da ne nosi gore kratku jaknicu i goli trbuh, stradat će bubrezi.....i nemojte se nazivat starijom gospođom, ni pred kim u stvarnom životu...mladi ste i možete sve...
2022 01 11
a da cizme do riti a jakna do pupka> sanjaurban: > Đuki, da san prije znala da komada mogu smuvat sa čizmama, di bi mi bio kraj. Dajte bar ako kupi te f.....čizme da ne nosi gore kratku jaknicu i goli trbuh, stradat će bubrezi.....i nemojte se nazivat starijom gospođom, ni pred kim u stvarnom životu...mladi ste i možete sve...
2022 01 11
Đukica nisi ti za pete, bu ti samo mukica. Tako da ništa od čuvanja cipelica, a i loš su kupac, 2 godine čekati na nekog.....hm da. A kako i sama kažeš da si za ludnicu....sorry ne surađujem s luđacima. Iako bih rekla da ima tu posla i za socijalnu radnicu, kad pokušavaš unuku uvaliti u čizme kako bi se smuvala sa frajerima. Kažeš jedne već ima, pa bi još jedne....ove se pohabale od previše smuvanja ili što? Ali nije baš nešto to smuvanje pomoglo, kad ne može zaraditi za nove čizme. I taman misliš da si vidio i čuo sve na ovom forumu, kad ono o živote evo nam i pimp bake stare iskusnjare koja svodi unuku okolo po skijalištima 🤦‍♀️ Da đukica, stvarno kamo ide ovaj svijet?
2022 01 11
Sto vec dvije godine se prodaju ta cupava cudovista,u pa nisam mislila da su bas toliko stare,to smo si generacija,jos malo pa budu prolajale od starosti😂> andrejama: > Đukica nisi ti za pete, bu ti samo mukica. Tako da ništa od čuvanja cipelica, a i loš su kupac, 2 godine čekati na nekog.....hm da. A kako i sama kažeš da si za ludnicu....sorry ne surađujem s luđacima. > Iako bih rekla da ima tu posla i za socijalnu radnicu, kad pokušavaš unuku uvaliti u čizme kako bi se smuvala sa frajerima. Kažeš jedne već ima, pa bi još jedne....ove se pohabale od previše smuvanja ili što? > Ali nije baš nešto to smuvanje pomoglo, kad ne može zaraditi za nove čizme. > I taman misliš da si vidio i čuo sve na ovom forumu, kad ono o živote evo nam i pimp bake stare iskusnjare koja svodi unuku okolo po skijalištima 🤦‍♀️ > Da đukica, stvarno kamo ide ovaj svijet?
2022 01 11