Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nova članica

Pozdravv svimaa, nova sam ovdije pa ako imate koji prijedlog kako da prodam svoje stvari i ako se nekome nešto možda sviđa da mi se javii🤗
2022 01 17
Dobrodošla i sretno s prodajom :-)
2022 01 17
> marbil: > Dobrodošla i sretno s prodajom :-) Hvalaa😊
2022 01 17
Pozdrav i dobrodosla! Savjetujem da prvo prikupite barem 10ak pozitivnih povratnih informacija tako da kupite nesto ili zamijenite ili prodate primopredajom. Svi smo tako poceli. Kupci moraju steci povjerenje, uglavnom nitko ne kupuje na nevideno od prodavaca sa nula povratnih jer je nazalost previse prevaranata. Tako da dok ne prikupite povratne bojim se da Vam prodaja nece krenuti. Sretno i lp!
2022 01 17
preporuka..imamo mogućnost staviti 5 slika pa onda svakako uvijek staviti više od jedne jer je to ovdje jedini način prodaje a kupac želi uvijek dobro vidjeti što kupuje inače ima 100 pitanja , i mjere su odlična stvar :)
2022 01 18
Sretno sa prodajom i dobrodošla. Moj savjet : strpljenje...ljubaznost...imati vremena za svakoga... Mene odbijaju oni koji napišu : Ne šaljem poštom, ne odgovarma na upite o zamjeni, ne vršim primopredaju, dodatno ne mjerim...i još puno ne...
2022 01 18
i dobre duše se ovdje jako lijepo prepoznaju ....Vikili je jedna od njih :)
2022 01 18
Dobar dan cure! Nova sam članica, nadam se da ćemo se zajedno družiti!🥰 Lijep pozdrav, uživajte😘
2022 01 18
> pavlekovicka: > Dobar dan cure! Nova sam članica, nadam se da ćemo se zajedno družiti!🥰 > Lijep pozdrav, uživajte😘 Nadam se da cete mi uzvratit pracenje
2022 01 18
Hvalaa vam svima na savijetima🤗
2022 01 18
> pavlekovicka: > Dobar dan cure! Nova sam članica, nadam se da ćemo se zajedno družiti!🥰 > Lijep pozdrav, uživajte😘 Dobrodošla i sretno s prodajom!
2022 01 18
Pavlekovicka i mateavukovic Dva profila ista osoba ,jel tako? Razliciti gradovi ,moze objasnjenje 🤔
2022 01 18
> iIvan007: > Pavlekovicka i mateavukovic > Dva profila ista osoba ,jel tako? > Razliciti gradovi ,moze objasnjenje 🤔 Nije ista osoba😉
2022 01 18
> iIvan007: > Pavlekovicka i mateavukovic > Dva profila ista osoba ,jel tako? > Razliciti gradovi ,moze objasnjenje 🤔 Nisu iste osobe😁
2022 01 18
Pozdrav svima! Nova sam članica, nadam se ugodnoj suradnji i šopingu 😁. Lijep pozdrav
2022 01 23
1 2