Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Nekomedogene kreme….zacepljene pore

Pozdrav,koje kreme koristite a da van ne cepe pore i da nisu komedogene i je li netko koristio ili koristi onaj paulas choice bha exfoliator sa salicilnon kuselinon? Ako imate preporuke s bilo kojim prizvodima a da ne cepu pore sve pisite samo da je efektivno🥰poludicu vise
2022 01 19
La roche posay, effaclar koristim vec 10tak godina. Obozavam ju... Lagana je i vodenasta (SPF je malkice gusca od obicne) Dobar je i gel za umivanje al meni je u zadnje vrijeme bio preslab (mislim da su nesto mjenjali formulu) pa umjesto toga lice cistim s Novaderm losionom (hrvatski proizvod) Nemam mitesere uopce al takoder i odradim tretman kod dermatologa svaka 3 mjeseca jer sam imala problematican ten pa dok ovako odrzavam redovito super mi je
2022 01 19
za ciscenje pora je dobar ovaj https://www.dm.hr/cosrx-bha-blackhead-power-liquid-gel-protiv-pristica-p8809416470054.html a od krema mi je dobra od neutrogene hydro boost gel, super je i za masnu i suhu kožu
2022 01 19
> brajkovic83: > Pozdrav,koje kreme koristite a da van ne cepe pore i da nisu komedogene i je li netko koristio ili koristi onaj paulas choice bha exfoliator sa salicilnon kuselinon? > Ako imate preporuke s bilo kojim prizvodima a da ne cepu pore sve pisite samo da je efektivno🥰poludicu vise Clinique moisture surge krema mi je odlična i pravo otkriće, lijepo hidratizira, a koža je poslije suha i ne zamasti se, znaju biti akcije na fabuspotu i sličnim stranicama (teksturu može probati u bilo kojem mulleru), također Avene Cleanance linija (pogotovo umivalica je odlična, koristim ju već 9 godina i nema joj ravne po meni)
2022 01 20
To sam imala nekako gel mi isusio lice a krema mi je okej super samo malo ml za cijenu ali eto> sim3sim3: > La roche posay, effaclar koristim vec 10tak godina. Obozavam ju... Lagana je i vodenasta (SPF je malkice gusca od obicne) > Dobar je i gel za umivanje al meni je u zadnje vrijeme bio preslab (mislim da su nesto mjenjali formulu) pa umjesto toga lice cistim s Novaderm losionom (hrvatski proizvod) > Nemam mitesere uopce al takoder i odradim tretman kod dermatologa svaka 3 mjeseca jer sam imala problematican ten pa dok ovako odrzavam redovito super mi je
2022 01 20
Hvaalaa> jelena693: > za ciscenje pora je dobar ovaj > https://www.dm.hr/cosrx-bha-blackhead-power-liquid-gel-protiv-pristica-p8809416470054.html > a od krema mi je dobra od neutrogene hydro boost gel, super je i za masnu i suhu kožu
2022 01 20