Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nema odgovora na upit za oglašen artikl!?

> TenaVuksanic: > A što kad obavite zamjenu, sve super, ostavim pozitivnu ocjenu jer je sve prošlo okej i ljubazno zamolim da mi uzvrati (nova sam ovdje pa mi svaka znači) i žena me izignorira, a bude aktivna? Ima tko iskustva s takvima? 😅 Onda vi obrišite svoju koju ste njoj napisali i sve okk ,ja sam upravo obrisala jednoj pametnici nije ni javila dali je stiglo ili ne, a vidim da je podigla paket bila aktivna ali ni a ni b ,tako ti je to na krpicama doživit češ puno negativnih iskustva na žalost...sretno
2022 01 29
> IvankaBajs: > > TenaVuksanic: > > A što kad obavite zamjenu, sve super, ostavim pozitivnu ocjenu jer je sve prošlo okej i ljubazno zamolim da mi uzvrati (nova sam ovdje pa mi svaka znači) i žena me izignorira, a bude aktivna? Ima tko iskustva s takvima? 😅 > Onda vi obrišite svoju koju ste njoj napisali i sve okk ,ja sam upravo obrisala jednoj pametnici nije ni javila dali je stiglo ili ne, a vidim da je podigla paket bila aktivna ali ni a ni b ,tako ti je to na krpicama doživit češ puno negativnih iskustva na žalost...sretno Hvala na odgovoru, to ću i napraviti 😅
2022 01 29
Do sada sam kupovinu obavljao uglavnom preko Nabave (većinom košulje https://www.nabava.net/muske-kosulje) jer su se trgovine pokazale pouzdanim. Na neobične upite ne odgovaraju, ali ako postavite kokretniji upit uglavnom svi odgovore. Tko ne odgovori, vjerojatno nema na stanju ....
2022 01 31
> TenaVuksanic: > A što kad obavite zamjenu, sve super, ostavim pozitivnu ocjenu jer je sve prošlo okej i ljubazno zamolim da mi uzvrati (nova sam ovdje pa mi svaka znači) i žena me izignorira, a bude aktivna? Ima tko iskustva s takvima? 😅 Da, ja pricekam par dana pa ako ne uzvrati jednostavno obrisem svoju pozitivnu povratnu i to je to😊
2022 01 31
Ne znam šta bi rekla za takve krpičarke🤦🏻‍♀️ Na nekoliko različitih profila više puta poslan upit...kod nekih nema nikakvog odgovora bez obzira što se vidi da su bile aktivne na profilu.Kod nekih komunikacija ide samo do info o dostupnosti artikla, a ima i onih koje kao da ne žele prodati to što prodaju...bo🤷‍♀️ Sve redom sa velikim brojem pozitivnih povratnih info😳😳 Ma...bez veze,idem dalje i bok🥱🥱🥱
2022 02 01
Ostavim neutralnu. Isto kao sto ostavljam neutralne kupcima koji se jave pa usred razgovora nestanu bez da jave da su se predomislili.
2022 02 02
> TenaVuksanic: > A što kad obavite zamjenu, sve super, ostavim pozitivnu ocjenu jer je sve prošlo okej i ljubazno zamolim da mi uzvrati (nova sam ovdje pa mi svaka znači) i žena me izignorira, a bude aktivna? Ima tko iskustva s takvima? 😅 Ja😑
2022 02 04
1 2