Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Kako aktivirati usluge Posebni artikli i Promovirani artikli za kategoriju Žene?

Pozdrav svima, da li usluga Posebni artikli i Promovirani artikli radi za kategoriju Žene? Da li je taj dio funkcionira? Svaki put kada odem na kategoriju Žene, padajući izbornik ne ponudi ni jedan datum u cijeloj godini i piše "nema rezultata". Da li je tako i svima ili je greška samo na mom kompjutoru? Hvala
2022 02 14
Nije greška, mislim da ima ogranicen broj usluga po danu i kad se sve proda onda vise nema. Meni uglavnom ponudi jedan datum ali ga nakon kupnje prebaci za 10 dana kasnije (danas kupila, a pokazuje datum 25.2.)
2022 02 14
Ni meni to neide. :D :D :D
2022 02 14
Ja vidim iste 4 žene čiji su artikli stalno na početnoj stranici. Gledam jesam li ja nesposobna da nešto gore stavim..jer nikad neće prihvatiti datum..
2022 02 14
Također nikada nijedan datum ne uspijem”ubost” 😂
2022 02 14
Probajte kasno navecer iza ponoci ili rano ujutro ja jedino tako uspijem kupiti, valjda se odmah rasproda😏.
2022 02 14
Puno hvala!
2022 02 14
Isto tako, nikad nema slobodnih datuma, a iste haljine i tenisice od istih cura se vrti 🤣
2022 03 12