Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najbolji ulov na sniženjima

Pozdrav svima.🤗 Evo sada kada su prosla sezonska sniženja zanima me koji je Vaš najjeftiniji ulov na sniženjima zbog kojeg ste rekli da vise nikad nista necete kupiti po punoj cijeni? 🤪 Smatrate li da su cijene u trgovinama prenapuhane i jeste li spremni izdvojiti veci iznos novca za neku novu stvar koja Vam nije neophodna,ali jako Vam se sviđa i ne možete protiv sebe? Ja konkretno zadnjih nekoliko godina najčešće kupujem samo na sniženjima,iznimke ako mi je nešto baš neophodno. Moji ulovi s kojima sam odusevljena: 1.Bershka slip haljina koja u zivo izgleda jos bolje ,platila sam ju 25.90kn 2. Pull&bear gornji dio kupaceg,placen 9.90kn ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/cc7fa163967dcc20b474a00b5d696130.jpg)
2022 02 23
Mislila sam da su artikli na mom profilu povoljni, ali nakon sto sam vidjela po kojoj ste vi cijeni to platili, predomislila sam se😅😵 Stvarno super ulov!! Ja vec dosta dugo nisam zapravo nista kupila, ionako imam previse toga, samo gledam kako se cega rijesiti. A na snizenjima nikad, doslovno nikad nisam uspjela nista uhvatiti. Uvijek ono sto bi mi se svidjelo, ne bi bilo mog broja.. Tako da sam na neki nacin bila primorana kupovati po punim cijenama😑
2022 02 23
Ajme ženo 🤩 odlični ulovi po još boljim cijenama! Obećala sam si da si do proljeća neću ništa odjeće kupovati, ( baš sam dosta ormara očistila) ali uspjela sam uhvatit dvije ljetne bluzice u Housu. Jedna je bila oko 30kn, crna s volanima, a druga samo 22kn,bijela bez rukava na vezanje u masnu od naprijed. Nisam mogla odolit 😁 E i našla sam jednu super ljetnu haljinu u bershkoj sniženu sa 169 na 69,iako ni blizu cifra kao vaša ja svejedno zadovoljna ☺
2022 02 23
Ja sam ulovila Mango kaput koji mi je duuuugo bio na listi želja. Originalna je cijena bila oko 1200kn, ja sam ga uzela za cca 350kn, zadnji! 😄
2022 02 23
> Poisene: > Ja sam ulovila Mango kaput koji mi je duuuugo bio na listi želja. Originalna je cijena bila oko 1200kn, ja sam ga uzela za cca 350kn, zadnji! 😄 Vau,predobro! Bome ste sretnica 😁
2022 02 23
Mislim da nikad nisam tako dobro prosla 😁 . Kada kupim uglavnom to bude 50-150 kn. Ovu haljinu sam vec na ljeto gledala,ali u bijeloj boji. Na zalost,nije bilo bijele pa rekoh moze i crna. Za 26 kn se mogu i za pir obuc. 😂 Uglavnom kada nesto idem "hvatati" (pogotovo u Zare) rijetko kada uspijem kupiti,a kada uđem u neku stranicu neopterećeno uvijek nešto dobro nađem za malo novaca 😋 Osobno ,ove godine Pull&bear mi se najbolje pokazao od te grupacije,doslovno su neke stvari bile snizene 90%. Ovaj gornji dio kupaceg je bio 99.90 kn ,a ja platila 9.90 kn ..strasno 😂
2022 02 23
Ulovila sam u Robertu čizme gležnjače. Bila im je početna cijena 179 kn, a na kutiji vidim da su prošle nekoliko sniženja, jer imaju dosta starih prekriženih cijena. Ja sam ih sada kupila za 50 kn. 😁
2022 02 23
Nekako na tim rasprodajama stvarno nikad nema broja i sve nesto mi bude to kao počepusano.. Jos najbolje ulove imam ovdje,al ih se ne sjecam..haha
2022 02 23
Nisam kupila sebi robu u trgovini valjda već 2 godine. Sad sam morala trudničku garderobu malo obnoviti, pa sam nešto malo uzela u trgovini jer ovdje su trudnički artikli pod suho zlato. Ali to ne kontam, još mjesec, dva i više to ne nosim.
2022 02 24
Mango bunda snizena sa 900 na 269 :) Prosle godine sam uhvatila Comma haljinu na AboutYou sa 700 na 160 kn. Mozda nekome nije jeftino ali je barem kvalitetno i znam da cu to godinama nositi. U zadnje vrijeme kupujem outlet robu, pa još kad bude extra snizenje uzimam kvalitetnije stvari
2022 02 24
Timberland čizme ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/36cf0c3fe79f85ea0c80d2caf7cd9abb.jpg)
2022 02 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dd961841b9abf7ec4262b145117b4366.jpg) Ove čizme sam platila 161,70 kn u Office shoesu prije 10ak dana.
2022 02 24
Odličan ulov! Ja ipak nikad ne uspijem naći nešto bas po tako dobrim cijenama :D
2022 02 24
Ja odem na sniženje pa kupim iz nove kolekcije. Ali sam uspjela kupit cipele Josef Siebel koje su s 990 kn došle na 330. Prava koža, kao da hodaš bos i zamisli, ima ih u broju većem od 40. Cipele u kojima bi mogao napraviti krug oko svijeta bez ijednog žulja.. Sniženja su za strpljive, treba kopat, al cure, svaka čast kad tako nešto nađete što je jeftinije od kave..
2022 02 24
> sanjaurban: > Ja odem na sniženje pa kupim iz nove kolekcije. Ali sam uspjela kupit cipele Josef Siebel koje su s 990 kn došle na 330. Prava koža, kao da hodaš bos i zamisli, ima ih u broju većem od 40. Cipele u kojima bi mogao napraviti krug oko svijeta bez ijednog žulja.. > Sniženja su za strpljive, treba kopat, al cure, svaka čast kad tako nešto nađete što je jeftinije od kave.. Joooj i ja isto, i onda npr. za mjesec dva vidim na sniženju :s
2022 02 24
1 2