Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Negativne BEZ suradnje!!

Da, kao što sam prije komentirala negativna je neopravdana. Ali svi smo mi počeli na krpicama sa 0 pozitivnih. Svi koji su novi dobrodošli su i treba im pružiti priliku. Nisam upućena točno što je sve bilo, pa je teško dalje nešto komentirati.
2022 03 05
Meni su baš obrnuta iskustva, ove sa više od 200 povratnih se duže čeka na slanje i odgovor, valjda misle ko je šiša, imam ja povratnih, nek čeka.
2022 03 05
> IvanaHercegovac: > Meni su baš obrnuta iskustva, ove sa više od 200 povratnih se duže čeka na slanje i odgovor, valjda misle ko je šiša, imam ja povratnih, nek čeka. To je individualno. Čim mi je uplata na računu, odmah šaljem. Tako bi trebalo biti i cijeniti kupca. Mislim da nas je većina takvih. Ali ima i izuzetaka, kao i u svemu.
2022 03 06
Upuceni ste. Napisala sam sto je tocno bilo. Odbila sam u startu suradnju iz prethodnih neugodnih iskustava. Ne kazem da se nekom i s 3000 pozitivnih ne moze desiti nesto neugodno u suradnji. Poanta price je DA SE NE OSTAVLJAJU NEGATIVNE AKO DO SURADNJE NIJE DOSLO 😂 Hvala svima lp > Vikili: > Da, kao što sam prije komentirala negativna je neopravdana. > Ali svi smo mi počeli na krpicama sa 0 pozitivnih. Svi koji su novi dobrodošli su i treba im pružiti priliku. > Nisam upućena točno što je sve bilo, pa je teško dalje nešto komentirati.
2022 03 06
Meni je to odbijanje suradnje neugodno, ja vam nebih ostavila negativnu, ali bih se grozno osjecala, i znam da puno zena ostavlja negativnu osobi kojoj daju iban, a da im ne uplati. Neznam jel to suradnja... Ja sam kupila super robu od tri curke s nula ocjena i isto tako i prodala, stvarno neznam kako me netko moze prevariti ako kupuje nesto od mene.
2022 03 06
Ne bi se smjele davati negativne bez suradnje, a uzimanje podataka i ne uplata je primjer toga. S druge strane, za to ide neutralna, ali ona se na prvu ne vidi, moraš proć kroz 100, 200 povratnih da se vide neutralne za nemar. Tako da ne znam što misliti o negativnim bez suradnje, a za nepotrebno uzimanje podataka.
2022 03 06
Moje zadnje 2 suradnje su bile s curama bez ijedne povratne, čak sam mislila da se jedna od njih šali. Uplate normalne sjele, spasile me u tom trenutku. 🙏
2022 03 06
Da, osjećala bih se šugavo da me netko tako odbije zbog 0 ili malo povratnih, ali je isto glupo zbog toga davati negativnu. Vjerojatno je to bilo u afektu.
2022 03 06
Da,to je povrijeđeni ego, presmijesno!
2022 03 06
Ja sam nedavno imala suradnju s jednom curom koja nije imala ni jednu povratnu, to mi je bila najbolja i nekorektnija suradnja ikad
2022 03 06
Ja zelim upozoriti na profil kikirikixxx - stari profil ANEBANANE - blokirana od strane krpica. Dogovarala je prodaje sa ljudima, govorila da ce se javiti kada joj sjedne placa, molila da joj se cuvaju stvari, a onda vam se vise ne javi i blokira vas.
2022 03 06
ja sam sve svoje dosadašnje povratne ostvarila isključivo prodajom i hvala svima na povjerenju, nismo svi novi članovi luđaci ;)
2022 03 06
Ja san i kupovala od cura koje su imale 0, a i prodavala isto tako, nekako imala san dozu straha, ali prevarila me zena na fb koja je imala sve uspjesne suradnje i koju su hvalili u grupama tako da...nema pravila, ali postujen svaciju odluku i svak ima pravo birati hoce li suradivati s nekim ili ne, sve je samo stvar korektne komunikacije jer ja se osobno ne bi naljutila ako mi neko na lipi nacin kaze, a ta negativna mi nije opravdana jer do nikakve suradnje nije ni doslo...
2022 03 06
Vaše pravo je da birate s kime želite suradnju, a ostaviti negativnu radi toga baš i nije normalna reakcija…🤷🏻‍♀️
2022 03 06
Recite mi što da radim osoba koja se vodi kao Pavlkovicka nakon uplatebolera 150 kn više se nije javila niti je poslala artikl.Sto da radim?
2022 03 07