Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Oprez cure!!!

> MINIVY: > To nije pozutilo nego je to takav model tenisica. Ja sam ih vidjela i uzivo za kupiti u inozemstvu prije par godina. Ali je cura definitivno trebala naglasiti o kojem se modelu radi > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/98c6bded1af472877e3521e3dc0ba394.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b8762b4f6feb1a2a82aab55f1f0f0c9d.jpg) Slazem se s napisanim To je takav model,nije pozutilo samo od sebe Prije prodaje je trebalo detaljno slikati i napisati kakve su,i nebi bilo ove situacije sad
2022 03 18
> nikiwinimango: > Samo da skrenem pozornost na korisnicu MMatea08!! > Poslala sam upit doticnoj za bijele adidas superstarke, sve mi je ona izmjerila i objasnila ali je na moj upit jesu li pozutile izricito lagala da NISU! ( na slikama se bas i nije vidjelo) > Uplatim ja novce, sve super, kad ono, za par dana mi dođu tenisice, žute, žute! > Napisem joj kako je mogla lagati ali od tada vise ni traga ni glasa 😡😡 > Bila je nova korisnica, imala je 28 artikala za prodaju, da bi sad vidjela da je izbrisala artikle i vjerojatno ce nastaviti operirati pod drugim imenom!! > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fc7ddbfa2fe964d975aab0c93ae2518b.jpg) Užas☹
2022 03 21
Ma sram je može biti ajde ko da ce se za 200 kuna spasit..Sramota za curu.Vratit ce joj se to...
2022 03 21
Jos da napomenem te tenisice sam ja davno imala" jezik" je bio bijel a ne žut sad da ih rade u drugim bojama neznam.
2022 03 21
> smudo777: > Jos da napomenem te tenisice sam ja davno imala" jezik" je bio bijel a ne žut sad da ih rade u drugim bojama neznam. jezik je tu bijel, u ovom modelu su žuti kapica i džon. tenisice inače teško požute tako pravilno na dijelovima. i mene zanima kako je slikala u oglasu da se nije vidjelo o kojem se modelu radi, što je pisalo u oglasu? jel pisalo da je skroz bijeli model?
2022 03 21
> gagaga: > I mene zanima 🤭 > > bambi_Zg: > > kaj te tenisice inače tako požute? od stajanja ili kako? Meni su tako pozutile nakon sto sam ih oprala.Sad ne znam da li je zbog temp ili neceg drugog.
2022 03 22
> schmetterling: > > smudo777: > > Jos da napomenem te tenisice sam ja davno imala" jezik" je bio bijel a ne žut sad da ih rade u drugim bojama neznam. > jezik je tu bijel, u ovom modelu su žuti kapica i džon. tenisice inače teško požute tako pravilno na dijelovima. i mene zanima kako je slikala u oglasu da se nije vidjelo o kojem se modelu radi, što je pisalo u oglasu? jel pisalo da je skroz bijeli model? Krivo napisala i izrazila se...ovo na znak adidas na jeziku meni je bio bijel sa crnim slovima.
2022 04 03
Kad ih se opere one ostaju iste.. Cime ih perete da pozute?? Ja sam ih rucno prala ,cetkicom i spuzvicom okolo naokolo sa praskom dash ili bilo kojim drugim..iznutra isto..i uvijek bile bijele. Al iz aviona se vide da su zute..trebala bi ih prihvatit natrag i vama novce vratit.. Ja sam znala poslat tako tenisice nek cira isproba sta god i ako ne valjaju nek mi posalje natrag a ja njoj novce..znaci isprobaj ak ti pase ok ak ne opet ok..ispalo sve za 10. Svakojakih nas ima.. Najgore sta nemozes isprobat kod 99.9 posto vas korisnika a cijene nekih stvari nisu male.
2022 04 03
Ja još ovdje nisam i nebi se usudila kupit nešto pretjerano skupo jer je stranica upitna a Admin bi trebao riješavati takve prevare.
2022 04 07
> smudo777: > Kad ih se opere one ostaju iste.. > Cime ih perete da pozute?? > Ja sam ih rucno prala ,cetkicom i spuzvicom okolo naokolo sa praskom dash ili bilo kojim drugim..iznutra isto..i uvijek bile bijele. > Al iz aviona se vide da su zute..trebala bi ih prihvatit natrag i vama novce vratit.. > Ja sam znala poslat tako tenisice nek cira isproba sta god i ako ne valjaju nek mi posalje natrag a ja njoj novce..znaci isprobaj ak ti pase ok ak ne opet ok..ispalo sve za 10. > Svakojakih nas ima.. > Najgore sta nemozes isprobat kod 99.9 posto vas korisnika a cijene nekih stvari nisu male. Sada mi je nesto palo na pamet.Ovo je kopija vjerovatno jer su meni tako kopije pozutile u pranju a orginali nisu A isto sam prala normalno na nizoj temp.Tako da definitivno mislim da joj je uvalila kopiju
2022 04 13
1 2