Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Marica Horvat ili Tincilinci , prevarantica i uvaljivačica

Čitam, gledam i nemogu vjerovati što si ljudi dozvole, nek Vam vrati odmah novac inzistirajte na sve moguće načine ovo je baš sramotno ali za prodavačicu., i opet staro pitanje zašto ju je obrisala sa profila svjesno je to napravila samo neznam kako može., ?????????????
2022 04 12
Zao mi je samo sto na forumu vise nisu cure koje znaju vratiti stari oglas ,cisto da se ekipi prevaranata i muljatora natrlja na nos
2022 04 13
Ovo je stvarno van pameti. 350 kn. za nešto kaj bi normalan čovjek bacio u smeće. Plus dodatni stres i nerviranje umjesto veselja. Baš mi je žao. Nadam se da ćete bar dobiti svoje novce natrag. Držim fige :)
2022 04 14
Nakon što sam joj u inbox linkala ovu temu i nakon urgiranja adminke, prodavalica je izvršila povrat novca, naravno - najprije pokušavajući to uvjetovati brisanjem negativne ocjene i uplatom nakon što torbu pošajem, na što nisam pristala. Torba joj je poslana po povratu novca, a negativna ostaje, s dodatkom da je povrat na kraju balade ipak napravljen.
2022 04 17
> gitadevi: > Nakon što sam joj u inbox linkala ovu temu i nakon urgiranja adminke, prodavalica je izvršila povrat novca, naravno - najprije pokušavajući to uvjetovati brisanjem negativne ocjene i uplatom nakon što torbu pošajem, na što nisam pristala. Torba joj je poslana po povratu novca, a negativna ostaje, s dodatkom da je povrat na kraju balade ipak napravljen. Super pa je razum prevladao ,drago mi je da ste uspjeli
2022 04 19
Da ne biste pomislili da je sve napokon gotovo - prodavalica zahtijeva da joj izbrišem negativnu ocjenu , prijeti mi se Bojom kaznom i piše mi tri negativne povratne informacije. Kaže da će ih pisati svaki dan dok ja ne izbrišem njenu. Jadna adminka!
2022 04 20
1 2 3