Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Marica Horvat ili Tincilinci , prevarantica i uvaljivačica

> Sanja8888: > Kakva osvetnička neg?jel dobila pare ?je?kako onda negativna….stvarno su ljudi cudni > Torba no comment > Stvarno treba svaki ali svaki oglas slikat i ostavit u galeriji bas zbog ovoga,iako znam da ima cura koje znaju vratiti oglas ,pa evo molim ih da to učine pa imamo sve transparentno Meni je u ovoj situaciji potpuno novi moment da se prodavač koji je uvalio (i to toliko) oštećen artikal ni ne pokušava braniti na način da tvrdi da to nije primijetio prije slanja. Gospođi kaže da to oštećenje nije važno ii njoj se njegovo nespominjanje podrazumijeva. Tako znamo i bez izvlačenja oglasa iz povijesti da je ono postojalo prije slanja i da je prodavalica oštećenu torbu svjesno uvalila . Za 35o kn.
2022 04 11
Stvarno besramno uvaljivanje :o inzistirajte na povratu novca. To što se neki prodavači ograđuju da im na profilu piše da ne rade povrat, to mogu žutom mačku o rep! Možeš reći da ne radiš povrat ako se kupcu baš ne sviđa kako mu neki artikal stoji, pa bi ipak vratio... ali ako svjesno uvaljuješ nešto što ima znatna oštećenja, a prešutiš to - onda ne postoji takav izgovor.
2022 04 11
Admin će izbrisati osvetničku koju nezaslužujete,nadam se da ste se javili već adminima a gospođa je dužna vratiti novce
2022 04 11
Prvo obraz, pa onda novac. Nebi mogla takav novac uzeti i mirno spavati.
2022 04 11
> marina122: > Admin će izbrisati osvetničku koju nezaslužujete,nadam se da ste se javili već adminima a gospođa je dužna vratiti novce Ma da, javila sam adminki i znam da će izbrisati osvetničku negativnu i urgirati oko povrata novca, ali me svejedno uvijek iznenadi ta količina bahatosti, kad čovjek zna da je pogriješio a onda se bahati i dalje....
2022 04 11
Imam pitanje: profil annapop5 mi je sumnjiv. Tražila je komunikaciju preko gmaila. Tvrdi da je uplatila neki iznos preko paypala i traži da joj ja uplatim polovinu iznosa jer tako zahtijeva paypal... Pritom mi prijeti da će paypal pokrenuti postupak protiv mene ako ne uplatim traženi iznos... Imate li takvih iskustava?
2022 04 11
Prevara Ne otvarajte mail
2022 04 11
> Sanja8888: > Prevara > Ne otvarajte mail Već sam ga otvorila. Ali ne nasjedam na prijetnje. Ona, kao, kupuje od mene, a traži da joj uplatim neki iznos preko paypala... Da bi onda cijeli iznos mogao sjesti na moj račun... cirkus!
2022 04 11
> brankak: > Imam pitanje: profil annapop5 mi je sumnjiv. Tražila je komunikaciju preko gmaila. Tvrdi da je uplatila neki iznos preko paypala i traži da joj ja uplatim polovinu iznosa jer tako zahtijeva paypal... Pritom mi prijeti da će paypal pokrenuti postupak protiv mene ako ne uplatim traženi iznos... > Imate li takvih iskustava? Pokusavaju doci do osjetljivih podataka, malo se zezajte s njin/njom, ja kad sam dobre volje, slikam im karticu od pevexa😂😂😂
2022 04 11
Ajme, torba se zaista raspada... Prestrašno. Pretpostavljam da će ta osvetnička povratna biti izbrisana od strane admina. Ali svejedno, malo je reći da sam šokirana. I ja sam imala jedno negativno iskustvo s oštećenom haljinom, ali sad kad vidim što su sve ljudi u stanju prodati, morat ću ipak biti malo opreznija i pažljivija. Ovo s karticom od Pevexa, vrlo kreativno. Ne bih se toga nikad sjetila ,:)
2022 04 11
> SanjicaSanjci: > Ajme, torba se zaista raspada... Prestrašno. Pretpostavljam da će ta osvetnička povratna biti izbrisana od strane admina. Ali svejedno, malo je reći da sam šokirana. I ja sam imala jedno negativno iskustvo s oštećenom haljinom, ali sad kad vidim što su sve ljudi u stanju prodati, morat ću ipak biti malo opreznija i pažljivija. > Ovo s karticom od Pevexa, vrlo kreativno. Ne bih se toga nikad sjetila > ,:) Adminka mi je osvetničku negativnu već obrisala, a sad objašnjava prodavalici da mi mora vratiti lovu.
2022 04 11
> Nitospitos: > > brankak: > > Imam pitanje: profil annapop5 mi je sumnjiv. Tražila je komunikaciju preko gmaila. Tvrdi da je uplatila neki iznos preko paypala i traži da joj ja uplatim polovinu iznosa jer tako zahtijeva paypal... Pritom mi prijeti da će paypal pokrenuti postupak protiv mene ako ne uplatim traženi iznos... > > Imate li takvih iskustava? > Pokusavaju doci do osjetljivih podataka, malo se zezajte s njin/njom, ja kad sam dobre volje, slikam im karticu od pevexa😂😂😂 😂
2022 04 11
> gitadevi: > > SanjicaSanjci: > > Ajme, torba se zaista raspada... Prestrašno. Pretpostavljam da će ta osvetnička povratna biti izbrisana od strane admina. Ali svejedno, malo je reći da sam šokirana. I ja sam imala jedno negativno iskustvo s oštećenom haljinom, ali sad kad vidim što su sve ljudi u stanju prodati, morat ću ipak biti malo opreznija i pažljivija. > > Ovo s karticom od Pevexa, vrlo kreativno. Ne bih se toga nikad sjetila > > ,:) > Adminka mi je osvetničku negativnu već obrisala, a sad objašnjava prodavalici da mi mora vratiti lovu. Držim fige da sve na kraju završi dobro... 🤗
2022 04 11
> Nitospitos: > > brankak: > > Imam pitanje: profil annapop5 mi je sumnjiv. Tražila je komunikaciju preko gmaila. Tvrdi da je uplatila neki iznos preko paypala i traži da joj ja uplatim polovinu iznosa jer tako zahtijeva paypal... Pritom mi prijeti da će paypal pokrenuti postupak protiv mene ako ne uplatim traženi iznos... > > Imate li takvih iskustava? > Pokusavaju doci do osjetljivih podataka, malo se zezajte s njin/njom, ja kad sam dobre volje, slikam im karticu od pevexa😂😂😂 😎😎😎😂😂😂
2022 04 12
Slazem se! Upravo iz tog razloga postoji opcija “PRODANO” da ne dobivate vise upita, a oglas uredno priceka da kupac primi paket. > gitadevi: > > kucni_bog: > > > piccola1208: > > > U pravilu se nebi trebao oglas brisati, dok kupac ne dobije što je platio i potvrdi da je sve ok. > > > Ovo je bas za smeće. > > Nevezano za torbu (koja je.. no comment), piše li igdje na stranici to pravilo? Imala sam raspravu s prodavačicom koja je obrisala oglase prije nego li su mi predmeti stigli, pa kad se nisu podudarali s onime što je bilo na slikama, izgovor joj je bio da želi da profil bude uredan. Zato me iskreno zanima je li to samo stvar pristojnosti ili baš piše negdje među pravilima > Nisam sigurna, ali mislim da ne piše među službenim pravilima. Bez obzira na to piše li ili ne nekako mislim da onaj tko nešto svjesno ne uvaljuje nema nikakvog razloga obrisati oglas prije nego kupljeni artikal stigne do kupca.
2022 04 12