Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

Just proizvodi 50% sniženi

Pozdrav svima, prodajem Just proizvode 50% snižene. Svi navedeni su novi, zapakirani, neotvoreni i u roku. Imam sljedeće: - ulje eukaliptusa - ulje komorača - relaksirajuća kupka - šampon za prhut - sprej za vlasište - krema 24h - serum za lice - mlijeko za sunčanje u spreju, SPF 30 - krema vrtna grbica - ulje za njegu i regeneraciju - eucasol - losion protiv kukaca na 40% popusta: - krema arnika - krema neven
2022 05 27
Univerzalno sredstvo za čišćenje nije na akciji? Hvala 🙂
2022 06 01
> sunnyday22: > Univerzalno sredstvo za čišćenje nije na akciji? Hvala 🙂 Poštovana, poslala sam Vam poruku :) Moram još dodati da imam još par poklon setova na akciji.
2022 06 06
> maxineQ: > Pozdrav svima, > prodajem Just proizvode 50% snižene. Svi navedeni su novi, zapakirani, neotvoreni i u roku. > Imam sljedeće: > - ulje eukaliptusa > - ulje komorača > - relaksirajuća kupka > - šampon za prhut > - sprej za vlasište > - krema 24h > - serum za lice > - mlijeko za sunčanje u spreju, SPF 30 > - krema vrtna grbica > - ulje za njegu i regeneraciju > - eucasol > - losion protiv kukaca > na 40% popusta: > - krema arnika > - krema neven Dal jos prodajete snizeno?
2022 09 12
> joghurt: > > maxineQ: > > Pozdrav svima, > > prodajem Just proizvode 50% snižene. Svi navedeni su novi, zapakirani, neotvoreni i u roku. > > Imam sljedeće: > > - ulje eukaliptusa > > - ulje komorača > > - relaksirajuća kupka > > - šampon za prhut > > - sprej za vlasište > > - krema 24h > > - serum za lice > > - mlijeko za sunčanje u spreju, SPF 30 > > - krema vrtna grbica > > - ulje za njegu i regeneraciju > > - eucasol > > - losion protiv kukaca > > na 40% popusta: > > - krema arnika > > - krema neven > Dal jos prodajete snizeno? Ostao je jos eucasol, relaksirajuca kupka, ulje eukaliptusa i koromaca. Ispricavam se na kasnom odgovoru, ne dolaze obavijesti za ovo.
2022 09 26