Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

LAŽNO TAGIRANJE helena295

I meni se to desilo , kupila kineske hlače koje su bile u naslovu zara traperice, velicina njihova 38 meni mala jer su kineske velicine manje, bačenih 75kn! Jednostavno se nisam htjela natezati jer stalno pratim forum i dugo sam ovdje , sve se to ne isplati potrošenog vremena i živaca, a sto je najgore sada za svaki upit pitam ama baš sve i većini cura se neda mjeriti i odgovarati na postavljena pitanja, a ako ne pitaš sam si si kriv!
2022 06 12
> MateaPoslek: > Napale curu ko da je kriminalka. Ja vjerujem da je svaka od vas u životu pogrješila, ovo stvarno nije način. Vidim da cura ima 22. pozitivne recenzije,, tako da eto desila se i ova jedna brzopletošću svakom se moze dogodit.. a ne da curu osuđujete zbog jednog krivog naziva ko kriminalnog zločinca! Nije problem što je cura pogriješila, već to što je odbila ispraviti grešku i htjela dovesti kupca u financijski gubitak radi vlastitog muljanja. Zna se kako funkcionira povrat nakon opravdane reklamacije. Nitko ju ne osuđuje radi krivog tagiranja, već radi odbijanja punog povrata. I još, nakon što se otkrije njen 'slučajni' propust, inzistira da prvo dobije potvrdu o slanju, a tek onda uplati nazad. Baš me zanima je li ona slala prije uplate. Ali, eto na kraju je dobila što je htjela, uvalila je košulju pod lažnim tagom, a kupac je odustao jer s takvim korisnicama očito nema smisla pokušati postići normalan dogovor. Nadam se da će barem ova negativna biti dovoljno upozorenje za buduće kupce.
2022 06 12
A vi bi sigurno platili 2 postarine za kosulju koju cijenite 30 kn! Stvarno ste smješne kako vam se samo da baviti sa takvim stvarima.. i jos uplatile 70 kn da nemate ni potvrdu u slanju iste natrag.. Jasno pise u pravilniku da moze i odbiti suradnju, zato ne dramite bzv! Jedva čekam da jedna od vas bude u koži te cure. Zena je zeni vuk (nazalost)
2022 06 12
Ova MateaPoslek brani prodavacicu zato sto je to ona 😂😂 na njenom profilu je ista ta kosulja koja je prodana curi 😂 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fc4e550023efb950998464c60a3eff26.jpg)
2022 06 12
Hahahahahaha ne postoje dvije iste kosulje na ovom svjetu??! 😂😂😂😂 bas vam je dobar zakljucak
2022 06 12
> Lor234: > Ova MateaPoslek brani prodavacicu zato sto je to ona 😂😂 na njenom profilu je ista ta kosulja koja je prodana curi 😂 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fc4e550023efb950998464c60a3eff26.jpg) Hahahah još mi nije bilo jasno kako se dvije osobe mogu istovremeno toliko praviti glupe. Ja ne bih lagala u vezi artikla pa se ne bih ni dovela u tu situaciju, ali da, ako je moja greška i ako želim artikl nazad, plaćam dvije poštarine. Uvijek možeš vratiti 50 kn bez da dobiješ košulju nazad. Matea/Helena, je li cura imala potvrdu o slanju kad je uplaćivala? Nigdje u pravilniku ne piše da možeš odbiti ispraviti stvari nakon što prevariš curu, kao što nigdje ne piše ni da smiješ lažno oglašavati, upravo suprotno. Nadam se da će kupac sve podatke objaviti na crnoj listi, ovi argumenti stvarno postaju smiješni
2022 06 12
> MateaPoslek: > Napale curu ko da je kriminalka. Ja vjerujem da je svaka od vas u životu pogrješila, ovo stvarno nije način. Vidim da cura ima 22. pozitivne recenzije,, tako da eto desila se i ova jedna brzopletošću svakom se moze dogodit.. a ne da curu osuđujete zbog jednog krivog naziva ko kriminalnog zločinca! Čekajte malo Mateaposlek- ,( naravno svakom se dogodi greška (samo po porukama je vidljivo da prodavačica u privatnim prepiskama odbija povrat), - po vama znači za prodavačicu koja je pogriješila!! je problem ako je u minusu 18 kn , a za kupca (koji nije kriv) da ostane u minusu je okej i još komentar "Čime se vi bavite" !' Malo su vam čudna ta (dvostruka) mjerila.
2022 06 12
Da, priznala sam da sam pogriješila i odmah ponudila povrat, dogodilo mi se ovo prvi put i nisam znala kako reagirati i mislila sam da to tako funkcionira i da vracam onoliko koliko mi je uplaceno, nisam htjela platiti i jos dodatnu postarinu i mislila sam da mene gospođa želi prevariti pa se nisam ni ja sa svoje strane dala, ali i kad sam nakon ovog svega i ponudila da platim i jos tu dodatnu postarinu gospođa nije htjela ni to na kraju. Evo ne znam vise kako da postupnim jer vidim da me se pljuje samo sve vise i vise sto god ja napisala. A stvarno mi nije bila takva namjera, niti sam ikad imala slicno iskustvo. I mislim da se po ostalim recenzijama to moze i vidjeti.
2022 06 13
> vintage.red.cat: > Iskreno mene izluđuje krivo tagetiranje. Kako kupujem isključivo naše stvari pogotovo iz bivše Juge umori me rolati po hrpi vintage krpica od kojih 90 % nije vintage. A ono kad stave Zara i vintage zajedno načisto odljepim 🤣 > Ili cure koje stave vintage ali ne i proizvodača, a na fotki nemreš dovoljno povećati etiketu. Jednostavno odustanem. Da!!! Vintage ali Pull&bear, Zara, H&M, Mango i slicni. Komedija. Jos smijesnije mi je kad vidim ''like Zara'', ko da je Schiaparelli. x-)
2022 06 13
> helena295: > Da, priznala sam da sam pogriješila i odmah ponudila povrat, dogodilo mi se ovo prvi put i nisam znala kako reagirati i mislila sam da to tako funkcionira i da vracam onoliko koliko mi je uplaceno, nisam htjela platiti i jos dodatnu postarinu i mislila sam da mene gospođa želi prevariti pa se nisam ni ja sa svoje strane dala, ali i kad sam nakon ovog svega i ponudila da platim i jos tu dodatnu postarinu gospođa nije htjela ni to na kraju. Evo ne znam vise kako da postupnim jer vidim da me se pljuje samo sve vise i vise sto god ja napisala. A stvarno mi nije bila takva namjera, niti sam ikad imala slicno iskustvo. I mislim da se po ostalim recenzijama to moze i vidjeti. Okej pogriješili ste, svakom se može dogodit. Samo mi je opet nejasno, (i dalje to oko poštarine) a sad još i više nakon vašeg objašnjenja da ste mislili da će vas prevariti pa se niste (kako kažete) ni vi dali. Dakle, ako sam dobro razumjela vi ste naravno htjeli vratit, al ste se bojali prevare! što znači da vas (kojim slučajem) cura prevari !? "pregrmili" bi 50 kn, al 68 nikako🤔🤔🤔
2022 06 13
> helena295: > vracam onoliko koliko mi je uplaceno I to je opcija ako ne želite da vam se artikl pošalje nazad. Vama je prihvatljivo da radi vašeg lažnog oglašavanja kupac bude u minusu i još pričate da se bojite prevare nakon što vi prevarite kupca. I kupac je u vas imao povjerenja kad vam je uplaćeno. Dodatnu poštarinu ste ponudili tek nakon otvaranja teme i negativne.
2022 06 13
Da praviš se glupa...nije to hirrrr...u varanju ovom...si našla svoj mirrr...da za jedno riješimo problem miii, nećeš tiiii. lalalalal...nećeš tiiii hiiiii Koliko je ovakvih tema može postat himna MK.
2022 06 19
Jeste dogovorile? Nisam sad sve čitala.. Jel inače ta bluza bila dobra, ako zanemarimo da nije pisalo Zara? Mislim jel vam pasala po veličini i boji? Ne znam zašto korisnice misle da će bolje i brže prodati Zaru. Ima nas koje gledamo bluzu. Naravno da imate pravo na povrat ako ste htjeli kupiti nešto kako je i oglašeno, a ne nešto drugo. Najbolje je slikati etiketu, onda nema greške, i onu sa sastavom i onu s brandom.
2022 06 20
1 2