Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dobro koji vrag je sad sa stranicom?

Cura me trazi mail adresu da moze napraviti najavu, pojavi se ovo. Idem poslati screen, takoder ne da. Vrh, sve bolje i bolje 🤦🏻‍♀️🙄 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c967b0cc25922bd25447e52c4991b240.jpg)
2022 06 14
Neki je problem ako u taj okvir upišeš točku ili trotočje, onda malo poludi i neće poslati poruku, ali s fotkama bi trebao biti razuman
2022 06 14
A ja cilo vrime mislim kako sam ja smotana i da ne kužim nešto🤪,.... već odavno ne mogu poslat ispravno mail jer u njemu ima točka, e onda skužila ako stavim razmak, ide poruka,.. onda stavljam razmak, al curama pišem cili roman kako tu nema razmaka i blabla... Ovi šta su poboljšali stranicu, krasno su je poboljšali😉
2022 06 14
Prije se mogao normalno poslat link u poruci...zašto sad to nije moguće?
2022 06 14
Mjesecima je već tako :s Ako mail adresa ima točku automatski ju prepoznaje kao web adresu. Upiši mail bez točke, tako prolazi . I bez te točke će ti stici poruka najave. Koristim gmail i uredno mi stižu poruke kada posaljem bez točke.
2022 06 14
Pa sjećate se onih dugo najavljivanih novih promjena što su šetale po vrhu ekrana, to je to... 🥳... Znaju za taj problem odavno
2022 06 15
Ja sam zaključila da u razgovoru ne smijem koristiti tri točke. Pojavi mi se ista takva obavijest.
2022 06 15
Za svake tri točke iza koje nema razmaka javlja da je veza na na druge web stranice. Ja sam inače svoj mail rukom napisala na papirić i fotkala ga. Prilikom suradnje samo uploadam tu fotku, a ostale podatke napišem u poruci. Tako mi je najlakše...
2022 06 15
Bar jedan misterij riješen, volim koristiti tri točkice ….
2022 06 15
> MaliPrincLu: > Bar jedan misterij riješen, volim koristiti tri točkice …. Ja ne mogu bez njih napisati ništa!
2022 06 15
Ni ja 😂😉 Kao i smajliji … > sanjaurban: > > MaliPrincLu: > > Bar jedan misterij riješen, volim koristiti tri točkice …. > Ja ne mogu bez njih napisati ništa!
2022 06 15
Isključeni su eksterni linkovi i email adrese zbog onih spam računa koji su nas zlostavljali, što po forumu, što po inboxima. email adrese možete slati tako da odvojite glavi dio od ekstenzije - npr help @mojekrpice.hr
2022 06 16
> Admin2nd: > Isključeni su eksterni linkovi i email adrese zbog onih spam računa koji su nas zlostavljali, što po forumu, što po inboxima. > email adrese možete slati tako da odvojite glavi dio od ekstenzije - npr help @mojekrpice.hr Email adrese se uredno šalju bez točke, zlostavljanje po inboxu zbog ovog isključivanja nije stalo. Svako malo mi doleti poruka u inb da se javim na mail. Ovo je samo korisnicima otežalo komunikaciju. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f72cdad5c66b77c497f8d546d56e9766.jpg)
2022 06 29