Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ljudi što je ovo?

Ljudi moji, znači do sad je uvijek sve uglavnom koliko toliko sa suradnjama prolazilo super. 🙂 Međutim zadnjih nekoliko suradnji, ne znam što bih rekla, šta je to sa ljudima?! 😧 Mogu ih nazvati "nedovršene suradnje". 🧐 Zadnjih nekoliko upita su plač. Pročitajte i zabavite se. Prestrašno što se događa. Znači i ne mogu reći ovo su uglavnom sve žene koje iza sebe imaju dovoljan broj suradnji da bi mogle biti malo odgovornije. 🙄
2022 06 26
1️⃣ Žena me traži podatke za uplatu, odlučila se da kupuje. Naravno nikakav odgovor, nakon 13 dana kaže kupila je u trgovini, odustaje. 2️⃣ Druga žena kaže kupuje, nakon 5 dana samo kratko odustajem. 3️⃣ Treća, kupuje, kaže uplatit će kad se vrati s mora evo 10 dana prošlo, ništa se ne javlja. 4️⃣ Tražila podatke, evo mjesec dana prošlo, a od žene ni a ni b. 5️⃣ Pošalje upit, hoće da pošaljem odmah da stigne na vrijeme i da izađem u susret pa pošaljem danas iako će uplata bit vidljiva tek u ponedjeljak, ponudim slanje HP 24 sata, odbije, hoće tisak i kaže odustaje jer misli da neće stići na vrijeme. 6️⃣ Pita me za zamjenu, iako ne rado pristajem na to jer cure stvarno svašta šalju, pristanem ipak. Evo isto već ne znam koliko vremena se natežemo da pošalje paket, sva sreća pa ja svoj nisam poslala prije nekih 3 tjedna jer ona se još nije udostojila poslati paket. 7️⃣ Šećer na kraju, vrh vrhova. Ovo još nisam doživila. Žena kaže kupujem, pošaljem podatke, dobijem odgovor uplatim sutra, 4 dana kasnije kaže uplaćeno, s obzirom na praznike koji su bili, ajde možda nije odmah sjelo, čekam ja 4 dana, uplate na mom računu nema. Tražim ja potvrdu pa reko vidjeti ću u banci ili nešto, kaže nema potvrdu, bacila ju je, uplatila općom uplatnicom. Sve je to meni sumnjivo jer je poruka "uplaćeno maloprije u Fini" stigla u 22 sata stoga ne znam koja Fina radi tako dugo. Javi se ona opet kaže uplatila je mobilnim bankarstvom bio je petak/subota i sad čekam ja ponedjeljak opet mi ništa nije vidljivo. Evo treći tjedan, a jučer stigla poruka "uplaćeno, trebalo bi sjesti u podnedjeljak". Ajde živi bili pa vidjeli! 😂😂😂😂
2022 06 26
A sad još da ne pričam o upitima koji počnu sa: "Želim to, je li slobodna?" Tražite te slike, informacije i onda završe sa ne odgovara mi veličina nosim L, a haljina, majica je XS. Pošalješ sliku kako stoji govoriš da ti je nešto veliko i onda šok i nevjerica pa preširoko je. Da logično da mi je nešto preširoko ako mi je veliko. 😂😵 Znači hvala svim dobrim ljudima koji znaju kako se kupuje! 🥰❤
2022 06 26
Svi bi oni kupili,ali da ne moraju platiti za to Drugog objasnjenja nemam Uvijek su tu odugovlacenja sa uplatom Nedavno mi se jedna javila,svakih par dana poruka I trazi podatke za uplatu Dobijem odgovor,uplacujem danas,odnosno sada I tjt,7 dana vise ni traga ni glasa Naravno uplate nema I napisem ja lijepo poruku,i pitam dali je odustala od kupnje Da je mogla bar javiti Na to drugi dan dobijem odgovor:da je totalno smetnula s uma,ponovno To joj je ocito objasnjenje bilo Im tu stvarno divnih i normalnih ljudi Ali i onih koji niti sami ne znaju sta zele Ukratko nema slanja dok novci nisu na racunu,a kome se neopisivo zuri da mu se posalje prije uplate,neka kupuje u trgovini
2022 06 26
Ništa, prestat ćemo prodavat i vraćat ćemo sve u svoje ormare. Ja sam već 5 svojih stvari vratila i lijepo ih nosim, još se čudim sama sebi zašto sam ih uopće stavila u prodaju, kao, bar da nešto imam u tom ormaru. Hahahaha. Također, kad vidim nešto preodlično, a još i slikano na curi baš si mislim- pa zašto to prodaje kad joj je preodlično?! Ali moram reći, na vaš ormar je prava navala, ajde, barem nešto.. Bit će valjda bolje i odgovornije, kad ove nove generacije preuzmu stvari.. 8-)
2022 06 26
> kozmetika88: > Svi bi oni kupili,ali da ne moraju platiti za to > Drugog objasnjenja nemam > Uvijek su tu odugovlacenja sa uplatom > Nedavno mi se jedna javila,svakih par dana poruka > I trazi podatke za uplatu > Dobijem odgovor,uplacujem danas,odnosno sada > I tjt,7 dana vise ni traga ni glasa > Naravno uplate nema > I napisem ja lijepo poruku,i pitam dali je odustala od kupnje > Da je mogla bar javiti > Na to drugi dan dobijem odgovor:da je totalno smetnula s uma,ponovno > To joj je ocito objasnjenje bilo > Im tu stvarno divnih i normalnih ljudi > Ali i onih koji niti sami ne znaju sta zele > Ukratko nema slanja dok novci nisu na racunu,a kome se neopisivo zuri da mu se posalje prije uplate,neka kupuje u trgovini I sad kad nekome ostaviš neutralnu kao upozorenje drugim prodavačima onda ispadne da ti njih napadaš jer eto nemaš pametnijeg posla. 🙄
2022 06 26
Oprostite ali ovoj biserki pod br.7 bi isla i negativna jer ocito laze da je uplatila...mozda ocekuje da ce netko poslati paket bez vidljive uplate..? ,:(
2022 06 26
> kozmetika88: > Svi bi oni kupili,ali da ne moraju platiti za to > Drugog objasnjenja nemam > Uvijek su tu odugovlacenja sa uplatom > Nedavno mi se jedna javila,svakih par dana poruka > I trazi podatke za uplatu > Dobijem odgovor,uplacujem danas,odnosno sada > I tjt,7 dana vise ni traga ni glasa > Naravno uplate nema > I napisem ja lijepo poruku,i pitam dali je odustala od kupnje > Da je mogla bar javiti > Na to drugi dan dobijem odgovor:da je totalno smetnula s uma,ponovno > To joj je ocito objasnjenje bilo > Im tu stvarno divnih i normalnih ljudi > Ali i onih koji niti sami ne znaju sta zele > Ukratko nema slanja dok novci nisu na racunu,a kome se neopisivo zuri da mu se posalje prije uplate,neka kupuje u trgovini Potpisujem! 😃
2022 06 26
> AnahitS: > Oprostite ali ovoj biserki pod br.7 bi isla i negativna jer ocito laze da je uplatila...mozda ocekuje da ce netko poslati paket bez vidljive uplate..? ,:( ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c62ef2dc5828749d988c87a80bd16e0c.jpg) Pravila kažu drugačije. 😬
2022 06 26
Pod 7 je katastrofa, a ova pod 5 je ludača :-)
2022 06 26
> Vikica00: > > AnahitS: > > Oprostite ali ovoj biserki pod br.7 bi isla i negativna jer ocito laze da je uplatila...mozda ocekuje da ce netko poslati paket bez vidljive uplate..? ,:( > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c62ef2dc5828749d988c87a80bd16e0c.jpg) > Pravila kažu drugačije. 😬 Laganje o uplati je isto prevara pa onda zaslužuje i negativnu 🤷
2022 06 26
> kozmetika88: > Svi bi oni kupili,ali da ne moraju platiti za to > Drugog objasnjenja nemam > Uvijek su tu odugovlacenja sa uplatom > Nedavno mi se jedna javila,svakih par dana poruka > I trazi podatke za uplatu > Dobijem odgovor,uplacujem danas,odnosno sada > I tjt,7 dana vise ni traga ni glasa > Naravno uplate nema > I napisem ja lijepo poruku,i pitam dali je odustala od kupnje > Da je mogla bar javiti > Na to drugi dan dobijem odgovor:da je totalno smetnula s uma,ponovno > To joj je ocito objasnjenje bilo > Im tu stvarno divnih i normalnih ljudi > Ali i onih koji niti sami ne znaju sta zele > Ukratko nema slanja dok novci nisu na racunu,a kome se neopisivo zuri da mu se posalje prije uplate,neka kupuje u trgovini meni zaista nije jasno laganje o uplati.... danas kad postoje internet bankarstva, instant uplate.... ja ne krecem u dogovor i kupavanje ako nemam novaca... to je kao da udjes u ducan, hoces nesto kupiti, dojdes na blagajnu i nemas novaca?? druga stvar je pitati da se nesto sacuva... ja sam se tek pridruzila krpicama... taj dan nisam si mogla priustiti torbicu koju sam nasla... nisam znala kojom brzinom se prodaju stvari i koliko je stranica popularna. pitala sam prodavacicu da li moze sacuvati torbicu 7 dana da cu ju uzeti. rekla je da ne cuva. i to je ok. postujem. nakon 7 dana, torbica nije bila prodana, ja sam se javila, u 3 minute uplatila, preuzela i svi sretni!! suradnja za 10!! bez muljanja...... samo istina!
2022 06 26
> sanjaurban: > Ništa, prestat ćemo prodavat i vraćat ćemo sve u svoje ormare. Ja sam već 5 svojih stvari vratila i lijepo ih nosim, još se čudim sama sebi zašto sam ih uopće stavila u prodaju, kao, bar da nešto imam u tom ormaru. Hahahaha. Također, kad vidim nešto preodlično, a još i slikano na curi baš si mislim- pa zašto to prodaje kad joj je preodlično?! Ali moram reći, na vaš ormar je prava navala, ajde, barem nešto.. Bit će valjda bolje i odgovornije, kad ove nove generacije preuzmu stvari.. 8-) i ja sam par stvari vratila. jer je postalo mucno odgovarati i mjeriti svaki mm artikla... kao da traze izgovor za nekupnju.... a da nekazem da sam hrpu stvari dala u bescjenje...
2022 06 26
Ja koliko sam na krpicama, nisam imala takva iskustva. Vi stvarno nemate sreće s korisnicama, meni se par puta samo desilo da se netko javi da bi kupio proizvod i više se ne javi. Nakon par dana nejavljanja pretpostavim da je osoba odustala tako da nema potrebe da joj dalje šaljem poruke
2022 06 26
> AntonijaP90: > Ja koliko sam na krpicama, nisam imala takva iskustva. > Vi stvarno nemate sreće s korisnicama, meni se par puta samo desilo da se netko javi da bi kupio proizvod i više se ne javi. Nakon par dana nejavljanja pretpostavim da je osoba odustala tako da nema potrebe da joj dalje šaljem poruke Ne znam što da kažem, stvarno sam u "šoku", a s druge strane mi je smiješno jer ne mogu vjerovati što si ljudi dopuštaju i kako se ponašaju. 🙀 Razlog slanja poruke je čisto zbog toga što se i meni jednom dogodilo da sam se dogovorila za kupnju i treći dan javlja mi se žena jesam li uplatila i onda sam skužila da uopće nisam, toliko mi je krivo bilo da Vam to ne mogu opisati. 😧 Znači imam hrpu suradnji iza sebe, što još i od korisnica koje "ne žele, ne mogu, zaborave ili ne znam što" ostaviti povratnu. Stvarno se ovako nešto nije događalo. Sad se zaredalo i nisam mogla ostati ravnodušna da ne napišem ovaj tekst. 🧐
2022 06 26
1 2