Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lose iskustvo u komunikaciji

> SamoDalmatinka: > Kao što je gore već napisano, prodavačica nije ni pristala na ponudjenu cijenu od 70 kn pa vj zato nije vise ni htjela odg. > I sama nisam najsretnija kad me se pita sto upita, mjerenje, slike, sve živo i onda šlag na kraju jesam li za zamjenu ili može li niza cijena. Kažem npr da ne, onda tišina i nema ni zahvale ni pozdrava. Ne slažem se s ovime. Npr.: pitam može li cijena od 70kn s poštarinom. Žena kaže da može. I da nakon toga idem pitati je li original? Gdje je tu smisao? Pa uvijek i svugdje, kod ovakvih odnosno sličnih prodaja o cijeni se zadnje pregovora. Na kraju krajeva, ako mi se nešto jako sviđa idem u cijelu komunikaciju znajući da je navedeni iznos onaj koji trebam izdvojiti, ali ću možda pitati postoji li prostora za dogovor. Možda ne postoji. Pitanje potencijalnog kupca o cijeni nikako nije opravdanje za ovakve šture odgovore oglasiteljice. Nikome ne bi smjelo biti.
2022 07 09
Ne slažem se s ovime. Npr.: pitam može li cijena od 70kn s poštarinom. Žena kaže da može. I da nakon toga idem pitati je li original? Gdje je tu smisao?  Sve ok, mada ja pričam o svojim iskustvima. Znači žena me ispila da slikam kako stoji, da mjerim sve moguće načine i onda mi snizi cijenu na tipa 50 sa postarinom, ne ne može, da sam znala da će tako postupiti, uopće nebi gubila vrijeme na slikavanja i mjerenja, nadajući se da će kupiti. A što se tiče osnovnih info, kao je li original itd, smatram da bi trebalo biti već navedeno u oglasu.
2022 07 09
> zakrpa: > > EMINNAD: > > Opet ponavljam da mi je žao što ne postoje nekakva kvačica za ljubaznost i brze odgovore,jel sam znala pitati mjere nisu odgovarale i nije bilo suradnje,a meni je baš bilo krivo što nisam mogla tu prodavačicu nekak označiti,ali isto tako one lijene nemarne i neke nikakve ljute,uobražene sa nekim plačkom🤔 > Mišljenja sam da se prilikom postavljanja oglasa moraju navesti osnovni podaci o predmetu, to bih uvela kao pravilo, jednako tako okrenute slike naopako ima ih more, jedan klik je teško pritisnuti. Ima na ovoj stranici svega za ne povjerovati. Naprimjer piše haljina > okrenuta je naopako i ne piše ništa - nema šansi da prodavatelja pitam bilo što! Odoh ja dalje, druga je stvar da pored urednog opisa predmeta potencijalni kupac ima pravi na razumna dodatna pitanja ukoliko ista već nisu navedena. Meni nije jasno kako i kod iskusnih krpičarki budu oglasi tipa haljina. Kako ne stave proizvođača i onda kliknem jednu dvije i isto odem dalje. Bem mu miša 😀 zar je teško napisati bar nešto više od jedne riječi u naslovu.
2022 07 16
1 2