Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara putem osiguravanja pošiljka

> vivici1234: > > NadaMihaljevic: > > Ni ja ne kužim kako joj to prolazi :o > > Nešto u stilu, ona šalje amo-tamo plišanog medu, i kad paket stigne na odredište napravi frku i kaže kako to nije taj paket, i da je ona poslala LV torbu?! > Da znaci ona pošalje paket kao meni i curama drugim samo sto u njemu nema torbe nego tipa videoigrica, sat neki stari, i onda ona to lijepo pošalje u S kutiji dok očekuješ L kutiju a ona je osigurala paket za 500 kn i sad mi dvije smo bile sigurne da je ona žrtva u tome i da su joj izgubili torbe ali kad smo se povezale preko mogu posta u toj grupi izgubljeno nađeno Rijeka skužile smo da je prevelika vjerojatnost da se to desi dva puta i da laže da su joj našli torbu a nisu Majketimile! Koja shema :o
2022 08 09
> vivici1234: > > Boston: > > Kako vidim ostavili ste joj pozitivnu ocjenu za suradnju ne znajući o čemu se radi. Strašno što su sve spremni napraviti. > Dobila je pozitivne kao kupac ona je kupila nešto od nekoga piše primopredaja a ne da je ona prodala nešto nekome za prodaju nema uopće pozitivnih i obrisala je pola stvari sa profila danas imala je označeno prodano jedno 4 torbe LV ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6d9fdfc753e31811deb760fadd36c24e.jpg) Mislila sam na ovu povratnu.
2022 08 09
Bilo bi dobro da se stavi Iban na koji je uplatila išla. Vjerojatno će sa drugog profila činiti isto jer je sada sa ovoga obrisala artikle, a kako vidim nije joj to prvi profil a vjerojatno niti jedini.
2022 08 09
Iskreno, ja se ne mogu načuditi ovoj curi ako je sve što ste rekli zaista istina i ženska stvarno "zarađuje" na taj način. Jednom sam u svom životu imala problem s Tiskom koji je zagubio paket, a onda par mjeseci nakon ga ipak pronašao. To je bio Sizifov posao. U životu nisam obavila toliko nepotrebnih poziva kao tada.. bila sam praktički na speed dialu s Tisak korisničkom službom. Horor! Ja bih osobno platila 1000 kuna samo da onaj teror ne moram više nikad proživjeti.. a ženska lagano gura ovu spiku za pišljivih 500 kuna? wtf? Evo ja ne znam..
2022 08 09
Može mi neko objasnit kako je dobila pare od tiska nazad ??? Ako je u taj i taj sat poslala paket . S paket! .Onda se valjda odatle kreće u potragu ...a i svaki kiosk ima kameru unutra , a i vidi se šta teta radi !. Dakle prvo u taj i taj sat spreman S paket . I taj S paket je i stigao !!!! .....Nije mi nikako jasno, kako to onda . .... ...Mislim ne zamjerite , plava , ne kontam ;)
2022 08 09
Pa, i meni je cudno da su ljudi na tisku tak bedasti, da neošteceni paket priznaju kao svoju grešku i pošiljatelju plate tolke novce, možda su ona i tiskovci u talu?? 🤔🤔
2022 08 09
> Boston: > > vivici1234: > > > Boston: > > > Kako vidim ostavili ste joj pozitivnu ocjenu za suradnju ne znajući o čemu se radi. Strašno što su sve spremni napraviti. > > Dobila je pozitivne kao kupac ona je kupila nešto od nekoga piše primopredaja a ne da je ona prodala nešto nekome za prodaju nema uopće pozitivnih i obrisala je pola stvari sa profila danas imala je označeno prodano jedno 4 torbe LV Da prvo sam mislila da je sve istina šta je rekla da su joj izgubili torbu Itd… Ali evo žena nam je sad i priznala sve i ispričala se tako da eto nadamo se da vise neće biti ovakvih prevara na krpicama treba paziti čim se desi ovako nešto sa izgubljenom pošiljkom…. Ja bi obrisala tu staru ocjenu ali ona je obrisala taj profil ja i ta cura smo obje mislile na početku da govori istinu jer sam je vratila novce i sve a zapravo je to radila zbog osiguranja pošiljke > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6d9fdfc753e31811deb760fadd36c24e.jpg) > Mislila sam na ovu povratnu.
2022 08 10
> Nitospitos: > Pa, i meni je cudno da su ljudi na tisku tak bedasti, da neošteceni paket priznaju kao svoju grešku i pošiljatelju plate tolke novce, možda su ona i tiskovci u talu?? 🤔🤔 Ona pošalje u paketu nešto drugo i druga osoba misli da je sve sto je rekla istina i da su joj izgubili paket i onda svi garantiraju za nju da je slala npr torbu a zapravo nije ništa poslala i onda traži odštetu jer su joj izgubili paket Gls ju je sad skužio ali posta nije vjerojatno uglavnom ima i vise brojeva mobitela i sve tako da me nebi čudilo da ima i vise kartica za to …
2022 08 10
> Thera44: > Može mi neko objasnit kako je dobila pare od tiska nazad ??? Ako je u taj i taj sat poslala paket . S paket! .Onda se valjda odatle kreće u potragu ...a i svaki kiosk ima kameru unutra , a i vidi se šta teta radi !. Dakle prvo u taj i taj sat spreman S paket . I taj S paket je i stigao !!!! .....Nije mi nikako jasno, kako to onda . .... ...Mislim ne zamjerite , plava , ne kontam ;) Priznala je sve tako da vise nije ni upitno da je to radila ispričala se meni i curi koju je isto prevarila
2022 08 10
> vivici1234: > > Thera44: > > Može mi neko objasnit kako je dobila pare od tiska nazad ??? Ako je u taj i taj sat poslala paket . S paket! .Onda se valjda odatle kreće u potragu ...a i svaki kiosk ima kameru unutra , a i vidi se šta teta radi !. Dakle prvo u taj i taj sat spreman S paket . I taj S paket je i stigao !!!! .....Nije mi nikako jasno, kako to onda . .... ...Mislim ne zamjerite , plava , ne kontam ;) > Priznala je sve tako da vise nije ni upitno da je to radila ispričala se meni i curi koju je isto prevarila Ma nisam mislila da je upitna njena prevara, nego me zaista zanima , ne kužim kako je Tisak vratio pare ako ima crno na bilo : paket poslan -paket stigao --neoštećen ! Zavrti se kamera , ta i ta ura, slanje paketa , predizanje istog ! ...Baš ne kužim, kako ....i čega se ta "dama" dosjetila, jer očito je da nekako sve "zavrti"
2022 08 10
Barem je priznala,nije ni to lako, to je presedan na krpicama. Al, to za tisak me i dalje cudi...
2022 08 10
> Nitospitos: > Barem je priznala,nije ni to lako, to je presedan na krpicama. > Al, to za tisak me i dalje cudi... A eto ni ja ne kužim ali tisak jako često gubi stvari ljudima u dostavi a u dostavi nema kamera tako da je to njima toliko često da se gube stvari da ima nije čudno da se netko javi ali evo ni ja ne kužim kako je mislila to napraviti vise puta
2022 08 11
Okej, izgubi se paket, ali da paket stigne a sadrzaj se izgubi... 😂😂😂 Max osiguranje je 500 kuna? Tko nama nadoknadi stetu kada kupimo nesto skuplje i paket se stvarno izgubi? Dali dobijemo natrag novce od prodavača ili kako to ide?
2022 08 11
ja isto ne kužim kako tisak pristane isplatiti odštetu ako je poslan S paket od strane tog i tog korisnika i stigne S paket namijenjen tom i tom korisniku - tko može garantirati da je pošiljatelj doista poslao torbu, a ne neku glupost ako je paket stigao?
2022 08 12
Aj da netko prevesla i kurirske službe i to treba znat. Žao mi žena koje su uplatile novce nadajući se torbama, a na kraju ni šipak nisu dobile :/
2022 08 15
1 2