Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Privatni endokrinolog

Pozdrav🙂 Zanima me preporuka za privatnog endokrinologa u Zagrebu. U vinogradskoj sam dobila termin tek krajem prvog mjeseca 2023... S obzirom da mi nalazi od krvi nisu bas dobri, doktor opce prakse mi je prepisao Euthyrox na svoju ruku, nisam bas sigurna koliko je to pametno. Zbog svega toga bi ipak cim prije htjela otici kod specijaliste i vidjeti sto se tocno dogada. Ako imate kakve preporuke pisite😊
2022 09 03
Poliklinika Peric&Stanicic u grada mainza. Inace Stanicic radi u Vinogradskoj kao endokrinolog gore na nuklearnoj. I ja sam isla privatno kod njih dok ipak nisam morala u Vinogradsku. Doktor je simpa i ok. Ne znam kod koga ste naruceni u Vinogradskoj, ali ako ste dobili Granica on je odlican i sve Vam lijepo objasni(inace sami mozete traziti kod kojeg doktora da Vas stave na pregled).
2022 09 03
> kkorina: > Poliklinika Peric&Stanicic u grada mainza. > Inace Stanicic radi u Vinogradskoj kao endokrinolog gore na nuklearnoj. I ja sam isla privatno kod njih dok ipak nisam morala u Vinogradsku. Doktor je simpa i ok. Ne znam kod koga ste naruceni u Vinogradskoj, ali ako ste dobili Granica on je odlican i sve Vam lijepo objasni(inace sami mozete traziti kod kojeg doktora da Vas stave na pregled). Definitivno dr Josip Staničić, ali on više ne radi u bolnici, isključivo privatno u poliklinici: Poliklinika Perić & Staničić Centar za bolesti štitnjače, dijabetes i metabolizam Ulica grada Mainza 11, Zagreb Telefon: 01/5525 636
2022 09 12