Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Answear iskustva

Pozdrav, Jeste li kad narucili s ove stranice, kako vam se cini? Cini mi se malo skuplja od About You i Zalanda, barem imaju rjedje i manje popuste, a i kad imaju, rijetko si nadjem nesto koliko se brzo rasproda... No dostava im je vrlo brza, ako nista drugo.
2022 09 24
Narucila sam jednom, poslali su isti dan i stvarno brzo dode paket. Ne svida mi se sto suraduju sa Overseas kurirskom sluzbom koja je sve samo ne profesionalna. Rijetko imaju akcije, kodove za popust ne mozes kombinirati i imam osjecaj da su im zalihe lose jer se sve rasproda brzo (iako i nije neki popust). Kao da dopuste samo jedan artikl da se proda po toj snizenoj cijeni, pa tko prvi njegovo hahahaha
2022 09 25
Ja sam sinoc napravila narudžbu i odmah platila payu. Cini mi se jako brza dostava ako ce biti kako je navedeno. Jako povoljne stvari ima, koje kod nas koštaju po ducanima i 100-tinjak kuna skuplje.
2022 09 26
Žene answear.hr živi očaj. Naručila GUESS cipele za skoro 1000 kn,bio neki popust pa sam platila 750 i nakon par nošenja pukla peta. Užas,popravak 200 kn. Zovem answear šaljem poruke nitko ništa. Naravno ne mogu naći broj narudžbe niti mi oni hoće pomoći. Pazite se kod kupovine takozvanih marki i veliko je pitanje koliko su to uopće orginali. Ne bih preporučila answear.hr
2022 12 16