Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Uploadanje artikla

Pozdrav! Dakle kao sto vidite po naslovu imam problema sa uploadanjem proizvoda. Do sada sam uspjela samo dva proizvoda objaviti od 1000 pokušaja objavljivanja drugih artikala. Ne mogu razaznati sto je razlog zašto mi je to prihvatilo a ostale proizvode neće. Čitala sam po forumu već te teme- umanjivala bi slike, sve kratko i sažeto pisala - uglavnom sve kao sto su djevojke i savjetovale no nikako. Molim za pomoć da mi se kaže točno šta se sve treba zadovoljiti i napraviti da bi se mogao proizvod objaviti Hvala unaprijed svima💕
2022 09 29
Lijepo molim pomoć oko brisanja profila. Pokušala sam sve, ali jednostavno ne znam kako. Unaprijed hvala
2022 10 11
> Marija844: > Pozdrav! > Dakle kao sto vidite po naslovu imam problema sa uploadanjem proizvoda. > Do sada sam uspjela samo dva proizvoda objaviti od 1000 pokušaja objavljivanja drugih artikala. Ne mogu razaznati sto je razlog zašto mi je to prihvatilo a ostale proizvode neće. Čitala sam po forumu već te teme- umanjivala bi slike, sve kratko i sažeto pisala - uglavnom sve kao sto su djevojke i savjetovale no nikako. Molim za pomoć da mi se kaže točno šta se sve treba zadovoljiti i napraviti da bi se mogao proizvod objaviti > Hvala unaprijed svima💕 Meni je bio problem sa tagovima, pregledajte ispod podataka koje unesete, sivim slovima piše ako nešto nije u redu.
2022 10 14
> Marija844: > Pozdrav! > Dakle kao sto vidite po naslovu imam problema sa uploadanjem proizvoda. > Do sada sam uspjela samo dva proizvoda objaviti od 1000 pokušaja objavljivanja drugih artikala. Ne mogu razaznati sto je razlog zašto mi je to prihvatilo a ostale proizvode neće. Čitala sam po forumu već te teme- umanjivala bi slike, sve kratko i sažeto pisala - uglavnom sve kao sto su djevojke i savjetovale no nikako. Molim za pomoć da mi se kaže točno šta se sve treba zadovoljiti i napraviti da bi se mogao proizvod objaviti > Hvala unaprijed svima💕 Ja također imam isti problem...zna li netko kako to riješiti?🙃🤗
2022 10 23