Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koliki je rok za slanje?

Od cijele priče Vi ste se uhvatili za greske i povratne info. To sto je tema bila da mi nije poslan proizvod koji sam platila i da mi nije vracen novac ocito se smatra u redu. Ja sam bolje svoj trud ulozila u posteno slanje i azurnost nego na gramatiku. Evo moj grijeh zaista. ☺️ Sad se niti ne čudim ponašanju dotične gospođe. Hvala na odgovorima Samo ću rezimirati da je ok postupila, i da sam sama kriva ocito 🙃 Cudo kako ja nemam negativnih povratnih samo 😞
2022 10 15
Rok za slanje kod mene 3-5 dana. Ali uvijek naglasim, da ne mogu poslati isti ili idući dan. Mnogi nemaju tisak/poštu blizu i moraju do toga voziti par kilometara. Ili je vikend pa uplate ne prolaze. Nisam nikad poslala prije vidljive uplate, a ako nekome ne odgovara tih 3-5 dana to raspravimo prije uplate. I riješen problem. Nekad je mozda netko spriječen odmah poslati, nekad se mozda desi nepredvidiva situacija, ali to se sve raspravi, javi se i sve ok. Nisam nikad radila dramu oko toga. Apropo vasih negativnih koje dijelite šakom i kapom zato jer vam se netko nije javio nakon sto ste slikali artikl i dali mjere, to je protivno pravila krpica. Takvih smo suradnji imali svi ovdje, tj ne suradnji ali se za to ne moze ostaviti negativna. Samo nemate sreće, ali opet sve smo to prošle ovdje.
2022 10 16
> depikolozvane: > > ValkyrieBlue: > > > RahelaEla: > > > > jelenaOS11: > > > > > RahelaEla: > > > > > > depikolozvane: > > > > > > Na stranu ovo sta vam se dogodilo,ali meni je popravilo dan čitanje vaših povratnih drugima 😂😂pre jako 😄😄😄 > > > > > Ova mi je najjaca "super prekrasnja suranja za svaku pohvalu brzo jednostavano sve po dogovoru moje toplie preporuke" 🤣 > > > > A sto Vam je tu smijesno toliko osim sto sam fulala par slova u zurbi? > > > > Jer mi je bio ekran razbijen tada? > > > 3 recenice u jednoj. Bez tocke, bez zareza. Uz to i 10gresaka u pisanju. Eto to mi je smijesno. Iako ste trebali i predpostaviti. 🤣 > > pretpostaviti... > Ovo je bio sarkazam 😁 Hahaha. A mislila sam da se i iz aviona vidi. 🤣🤣🤣
2022 10 16
> jelenaOS11: > Od cijele priče Vi ste se uhvatili za greske i povratne info. > To sto je tema bila da mi nije poslan proizvod koji sam platila i da mi nije vracen novac ocito se smatra u redu. > Ja sam bolje svoj trud ulozila u posteno slanje i azurnost nego na gramatiku. Evo moj grijeh zaista. > ☺️ > Sad se niti ne čudim ponašanju dotične gospođe. > Hvala na odgovorima > Samo ću rezimirati da je ok postupila, i da sam sama kriva ocito 🙃 > Cudo kako ja nemam negativnih povratnih samo 😞 Napisala sam vam gore da ste i vi pogrijesili jer ste joj napisali da si novac zadrzi. Nakon takvog vlastitog odgovora ni ne možete vise novac ocekivat. Ne kuzim vas nikako.
2022 10 16
Obratite se adminu stranice da vam obrise negativnu I neka biserki objasni da novac mora vratit,kad vec nema hlace kod sebe I stavite njene podatke na crnu listu jer je zasluzila Definitivno s nekima ovdje ne treba ni slucajno surađivati
2022 10 16
Mislim da,ukoliko je nešto stvarno hitno,bolje je ne kupovati online.Jer uvijek se dogodi da pošta/Tisak zakažu baš dok treba. Što se tiče roka za slanje,sve je stvar dogovora.Ako netko misli da neće moći poslati u roku tjedan dana,neka kupac uplati kasnije. Što se tiče povratnih i onoga:mjerila sam,slikala sam,toliko truda i ništa,moj savjet je da to iskoristite za detaljniji opis artikla i ako netko drugi pita,imate dodatne slike.Tako da ne smatrate to gubitkom vremena. Nedavno je bila i tema o prljavim tenisicama.Ako niste sigurne,tražite i slike potplata,da vidite imaju li blata. Što se tiče konkretne teme,neka prodavačica vrati novce,ako traperice više ne trebaju.A s druge strane ,da li će traperice trebati samo taj dan i više ne?Druga stvar su svečane haljine i cipele.Ili neke stvari za pokloniti drugima.
2022 10 18
> micick: > Mislim da,ukoliko je nešto stvarno hitno,bolje je ne kupovati online.Jer uvijek se dogodi da pošta/Tisak zakažu baš dok treba. > Što se tiče roka za slanje,sve je stvar dogovora.Ako netko misli da neće moći poslati u roku tjedan dana,neka kupac uplati kasnije. > Što se tiče povratnih i onoga:mjerila sam,slikala sam,toliko truda i ništa,moj savjet je da to iskoristite za detaljniji opis artikla i ako netko drugi pita,imate dodatne slike.Tako da ne smatrate to gubitkom vremena. > Nedavno je bila i tema o prljavim tenisicama.Ako niste sigurne,tražite i slike potplata,da vidite imaju li blata. > Što se tiče konkretne teme,neka prodavačica vrati novce,ako traperice više ne trebaju.A s druge strane ,da li će traperice trebati samo taj dan i više ne?Druga stvar su svečane haljine i cipele.Ili neke stvari za pokloniti drugima. Poanta je da nije niti poslano… I da je zato odugovlaceno.
2022 10 18
Sličnu situaciju imam i ja u zadnje dvije kupnje preko krpica. Uplatim odmah preko mobilnog bankarstva i čekam tjedan dana da mi se pošalje paket. Nije problem pričekati ali smatram da bi bilo fer od prodavača da naglasi kad planira poslati paket, a ne tjedan dana zavlačiti "sutra ću, sutra ću". Tek kad "podignem ton" preko poruka onda pošalju. Ne razumijem. Ja uvijek gledam da pošaljem isti ili najkasnije drugi dan od uplate jer ne mogu živjet s tim da mi je netko uplatio novce za nešto, a ja ću to mrtva hladna doma čuvati tjedan dana.
2022 11 04
1 2 3 4