Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koliki je rok za slanje?

> KreativnoSelo: > > jelenaOS11: > > > kozmetika88: > > > Sta sve necu tu procitat > > > Ako netko nije sposoban poslati dan ili dva od uplate > > > Nema sta trazit na ovoj stranici > > > Mogla je jos prije uplate napisat,dali je hitno slanje,te da hlace nisu kod nje > > > Ali ne,prvo uzme novce,pa onda je kupac kriv jer hoce ono sto je platio > > S naglaskom da NE ZNA KADA BI MOGLA POSLATI > > I da ako mi je hitno sam trebala ici u trgovinu🤣 > Sve to je mogla navesti prije uplate. > Uvijek takve imaju hrpa obaveza, život izvan krpica a mi jadne, samo krpice. Ma ne, one samo poslije uplate odjednom imaju život izvan krpica, prije uplate nekako im je život isto na krpicama🤔
2022 10 12
> IvanaLed: > U ovom slucaju jeste u pravu jer curi od koje ste kupili artikl ce trebat dani da posalje to sto ste platili (ako artikl uopce nije kod nje u ZG), ali iz povratnih koje ste ostavljali drugima vidljivo je da ste "laki na obaracu", odnosno da curama dajete negativnu cim dva dana ne posalju artikl, pa mislim da bi se to dogodilo i u ovom slucaju. U tim povratnima u vise navrata spominjete da Vam se zuri. Kako Vam se vec to dogadjalo onda u buducim suradnjama mozete to izbjeci i odmah navesti da Vam se zuri i pitati kada bi moglo biti poslano ako uplata bude vidljiva tad i tad.. pa ako Vam se odgovor ne svidja, ne ostvarujte suradnju i to je to, vrlo jednostavno. Bez obzira koliko zelite taj artikl koji korisnica prodaje! Nekad ne mozete proci jeftinije nego u trgovini i poslovati pod uvjetima koji Vama odgovaraju jer ovdje ne poslujete s poslovnom, vec s fizickom osobom i nema tu nikakvih garancija ni zakona ni obveza, svatko se vodi onim sto on smatra da treba raditi, a nismo svi isti i netko ce poslat artikl isti tren, a netko za 5 dana i nece pritom ni trepnit i nece kuzit gdje je uopce problem. Ovo pisem dobronamjerno jer ste ocito imali vise suradnji u kojima ste iz istog razloga bili nezadovoljni i kako biste izbjegli daljnja nezadovoljstva upravo iz tog razloga. Nisam nikome ostavila negativnu bez razloga Samo smatram da se povratne isto tako ostave po zadovoljstvu. Nisam ja laka na obaracu nego ovo nije u redu. A to sto je ona napisala da ostavljam negstivne trebate procitat te “negative” ja se ne bojim ostavit print screen razgovora. Mislim da se ovako nesto na zalost ne moze izbjeci a i ja sam to pitala prije i opet mi nije odgovorila.. bilo je bezuspjesno 😞 Najgore sto nije ni poslala ni vratila novac A to je stvarno dno.
2022 10 12
> KreativnoSelo: > > jelenaOS11: > > > kozmetika88: > > > Sta sve necu tu procitat > > > Ako netko nije sposoban poslati dan ili dva od uplate > > > Nema sta trazit na ovoj stranici > > > Mogla je jos prije uplate napisat,dali je hitno slanje,te da hlace nisu kod nje > > > Ali ne,prvo uzme novce,pa onda je kupac kriv jer hoce ono sto je platio > > S naglaskom da NE ZNA KADA BI MOGLA POSLATI > > I da ako mi je hitno sam trebala ici u trgovinu🤣 > Sve to je mogla navesti prije uplate. > Uvijek takve imaju hrpa obaveza, život izvan krpica a mi jadne, samo krpice. Bas to Ja se doslovno trudim poslat isti dan I onda ispadnes glup jer eto ti zuris a neko ne mora cak nito reci kada bi poslao Odakle mi pravo pitati to za moj novac Sve sto kazem doslovno ispostujem i naglasim. Jednom me zena pravila ludom da je poslala a na paketu se vidi datum i sat Pa sam ispala nenormalna. Pa reci lijepo iskreno mrzim kad me se radi glupom
2022 10 12
> mermaid_sea: > Vi trenutno imate njezinu negativnu jer ste, eto, odmah uplatili za hlace koje nikad nisu dosle a ni novci vam nisu natrag vraceni ? ? ?🤦🏻‍♀️ > Nadam se da admin cita forum. > 🙈 Ne znam Imala sam situacija gdje nisam naisla na pomoc Necu sudit citaju li ili ne Ali voljela bih da netko to sve prati Sad ispada da sam ostavljala nekom negativnu bez veze Nikada nije bilo tako i znala sam cak bit na li la sa suradnjom pa nisam nista ni napisala. Ali napisem kada sam stvarno razocarana. Ako nesto ne volim kad me neko majmunise
2022 10 12
> Lorus20: > Dva do tri dana od uplate je najduži rok u kojem bi se plaćeni proizvod trebao poslati. uvijek radim tako ili naglasim unaprijed da neću biti u mogućosti poslati duži period. > Nadam se da će vam ipak poslati paket ili vratiti novce. Ma nece Rekla je da joj vise ne saljem poruke i da ce zadrzati novac
2022 10 12
Prestrasno. Nadam se da cete slucaj prijaviti adminima. Ja inace saljem isti ili iduci radni dan nakon uplate. Rijetko kasnije, ako sam bas sprijecena.
2022 10 13
Sad ce ispasti da se napada otvaračicu teme, ali i ja moram reći da bih imala više razumijevanja i suosjećanja da ne dijelite negativne kako vama paše i ovo što vam piše u "dobrodošlici" da ostavljate negativnu na ne odgovaranje... To se prvo-nemože raditi, drugo-mene bi to odmah odbilo od suradnje. Ali sto se ovog tiče u pravu ste
2022 10 13
To ostavljanje neg za uzimanje podataka ili lošu komunikaciju ili tako nešto, a do suradnje nije došlo, samo se razmijenivale poruke to mi ide na živce. Nije ok od osoba koje to rade. Ali za to ide neutralna po pravilima stranice. Jednostavno ne možete same svoja pravila provoditi, jer eto to vas živcira. Živcira i mene crveno na semaforu a nema nigdje nikoga da ide iz drugog smjera pa isto čekam svoje zeleno
2022 10 13
> VeraM36: > To ostavljanje neg za uzimanje podataka ili lošu komunikaciju ili tako nešto, a do suradnje nije došlo, samo se razmijenivale poruke to mi ide na živce. > Nije ok od osoba koje to rade. Ali za to ide neutralna po pravilima stranice. Jednostavno ne možete same svoja pravila provoditi, jer eto to vas živcira. Živcira i mene crveno na semaforu a nema nigdje nikoga da ide iz drugog smjera pa isto čekam svoje zeleno Zasto bih netko ostavljao svoje privatne podatke i br rn nekome tko se vise ne javi Oprostite ali to je uzas meni Ja dajek br rn za sto i kome Pa onda cu ga na celo napisat ako mi ko uplati uplati! Usporedba Vam nema veze s vezom. Zato sam i otvorila temu jer ce biti podjeljenih misljenja. Samo sam htjela vidjeti tko kako razmislja i zasto se ovakve stvari dogadjaju mrni i drugim ljudima! Zato jer ljudi nemaju osnovu kulture na zalost!
2022 10 13
> Nitospitos: > Sad ce ispasti da se napada otvaračicu teme, ali i ja moram reći da bih imala više razumijevanja i suosjećanja da ne dijelite negativne kako vama paše i ovo što vam piše u "dobrodošlici" da ostavljate negativnu na ne odgovaranje... To se prvo-nemože raditi, drugo-mene bi to odmah odbilo od suradnje. > Ali sto se ovog tiče u pravu ste Ja sam u opis stavila da ne smatram takvu suradnju korektnom ukoliko to nekom smeta neka produzi. Svako ima nekakve uvijete. To je kao da ja napadnem nekoga jer ne zeli raditi zsmjenu. Mislim da svako treba imati toliko prostojnosti da ne salje nekom upite i onda nestane, to je jako ruzno jer ja mjerim trosim svoje vrijeme da neko ne moze nspisati hvala necu!
2022 10 13
Napisali ste da ostavljate negativnu za nedovrsen razgovor, ostavili ste i negativnu zeni koja vam je uredno poslala mailom najavu slanja paketa, u toj najavi imate i šifru i možete kliknuti na *status paketa* i vidjeti gdje se nalazi paket. Nema poteebe slati dodatno šifru paketa. Naravno, ovo nije tema, ali malo ste preofenzivni na sve i prije početka suradnje tako da nisam mogla odoljeti da se ne javim😁😁
2022 10 13
> Nitospitos: > Napisali ste da ostavljate negativnu za nedovrsen razgovor, ostavili ste i negativnu zeni koja vam je uredno poslala mailom najavu slanja paketa, u toj najavi imate i šifru i možete kliknuti na *status paketa* i vidjeti gdje se nalazi paket. Nema poteebe slati dodatno šifru paketa. Naravno, ovo nije tema, ali malo ste preofenzivni na sve i prije početka suradnje tako da nisam mogla odoljeti da se ne javim😁😁 Ta zena je napravila najavu paketa i nije poslala par dana.. ja se ispricavam sto mi je to zasmetala. To sto je ona napisala nije istina uopce Jer imam nekog u tisku i mogu tocno provjeriti kada je poslalno. I doticna mi je kreirala paket pa ga nije poslala nikada tako da s razlogom sam oprezna. Mjesate neke stvari. Kao sto sam rekla razgovori iz kojij su ostavljene negativne imam kao dokaz nije nikakav problem poslati na uvid. A ne znsm kako biste se Vi osjecali da Vam ja kreiram danas paket a posaljem ga za par dana i tvrdim Vam da je poslan! Moje je pravo ako iskomuniciram prije nesto da se to postuje u suprotnom imam pravo ostaviti povratnu negativnu. Ne znsm zasto Vam to smeta? I zasto ste se toliko uhvatili za moje negativne koje su opravdane? Bez uvrede ali Vi imate svoj princip ja svoj!
2022 10 13
Pa, eto, uhvatila sam se... Al, na stranu to, nego sto se tiče teme očito je da prije davanja i uzimanja podataka moramo unaprijed pitati i reci kad se salje paket jer ni ja nevolim odugovlačenje bez najave. Ne smeta mi ako se salje i 5 dana nakon uplate, jer mi stvarno nije hitno, ali to treba unaprijed znati a ne da se nakon uplate odjednom zasuti... Jer dani onda postanu predugi i bezveze trosimo vrijeme na razmisljanje o drugoj strani. I meni se to desilo par puta.
2022 10 13
> Desinićka: > Prestrasno. > Nadam se da cete slucaj prijaviti adminima. > Ja inace saljem isti ili iduci radni dan nakon uplate. Rijetko kasnije, ako sam bas sprijecena. Ima li smisla? Ja sam kriva jer ostavljam negstivne pa sumnjam da ce biti smosleno🥲
2022 10 13
Zahtjevajte da vam vrati novac. Kakav je to odgovor da si zadrzi? Mislim onda uplacujte tako svakome za nista. Osobno radim teski posao koji vecina nebi imala zeluca da obavlja isti. Tako da mi nebi palo na pamet napisati da si netko zaradi preko moje grbace. Neka ide radit pa ce imat. Vas problem je nastao u komunikaciji. Em je ona slagala em ste vi podivljali i na kraju rekli osobi koja vas je preveslalla za slanje da si zadrzi novac. Jos ste ju i nagradili za to sve. Ono "neda mi se natezat pa zadrzi novac" mi nikada nece biti jasno. De od mene nesto kupite onda 🤣 isto nevidim smisao teme jer mi ona daje drugaciji dojam od toga. Vasa negativna se treba ukloniti jer ste vi uplatili novac, njezina treba ostati pa cak i ako vam vrati novac/posalje hlace. Takoder se vase sve negativne koje ste pisali za neodgovaranje trebaju obrisati. Negativne se koliko sam upucena stavljaju za prevaru/neslanje paketa/uzimanje podataka. Osobno me je jedna zenska preveslala za primopredaju. Nakon sto sam odvozila cc45km ona se nepojavi a navodno je blizu mjesta primopredaje jer su joj bas sada uzeli auto a nakon neutralne(jer do suradnje nije doslo) napise da je ipak zaspala. Primjer radi cega se stavljaju recenzije. To sto je neko poslao upit a poslje toga se nejavio se nestavljaju neutralne a vi ih stavljate. Ja bih ih onda trebala napisati 100. Em posalju pitanje najniza cijena kreme pa nakon toga napisu ne zanima me krema trazim narukvicu. Pa se opet jave za kremu i opet nista neodgovore. A imaju po 300 pozitivnih i 0 negativnih. Nestavljaju se ovde negativne i neutralne radi preodgoja nekulturnih (ako ih nisu roditelji naucili necete ni vi) nego za prevare i laganje. ❤️
2022 10 13