Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koliki je rok za slanje?

Mislim da je neko "nepisano pravilo" oko roka za slanje - 3 dana. Naravno, to ne vrijedi ako se dogovorilo hitno slanje, ili slanje sljedeći dan. Ja osobno uvijek nastojim poslati odmah isti dan po uplati ili sljedeći iz dva razloga: 1. želim to čim prije riješiti da mi ne stoji na glavi 2. osjećam se loše kad je tuđa lova kod mene, a ja još nisam izvršila slanje. Kad ne uspijem poslati isti dan ili dan nakon uplate, uvijek se nastojim ispričati i pitati kupca jel' mu to okej. Ova situacija koju ste opisali je bezobrazna, obratite se adminu. Što se tiče Vaših ostalih povratnih - Da, mnoge su neopravdane jer ako želite da se drugi drže pravila ove stranice, prije svega se morate i Vi držati istih.
2022 10 13
> Nitospitos: > Pa, eto, uhvatila sam se... > Al, na stranu to, nego sto se tiče teme očito je da prije davanja i uzimanja podataka moramo unaprijed pitati i reci kad se salje paket jer ni ja nevolim odugovlačenje bez najave. Ne smeta mi ako se salje i 5 dana nakon uplate, jer mi stvarno nije hitno, ali to treba unaprijed znati a ne da se nakon uplate odjednom zasuti... Jer dani onda postanu predugi i bezveze trosimo vrijeme na razmisljanje o drugoj strani. I meni se to desilo par puta. Draga Pitala sam prije to sve! Koliko puta moram naglasiti pogledate dobro razgovor Prije uplate pitala sam kada mi mozete poslati to hitno mi je Nema odgovora na to Kad sam uplatila javlja se nakon dana da ne moze poslati! Shvacate? Pitam uvijek to i je poanta! Ne volim lazi i muljanje! Ja kazem uvijek prije kada saljem tocno kada posaljem javim odmah i jos uslikam potvrdu Jer je zelil da se netko osjeca da ne zna na cemu je. A to sto sam ostavljala negativne nekom tko mi se deset puta javi i onda tu slikam mjerim da ne kaze hvala NECU da bi rijec rekla To mi je kao da udjes u trgovinu i ne kazes dobar dan ili dovidjenja! Iako hrpa je takvih ljudi. Koji nemaju osnovu kulture!
2022 10 13
> jelenaOS11: > A to sto sam ostavljala negativne nekom tko mi se deset puta javi i onda tu slikam mjerim da ne kaze hvala NECU da bi rijec rekla > To mi je kao da udjes u trgovinu i ne kazes dobar dan ili dovidjenja! > Iako hrpa je takvih ljudi. Koji nemaju osnovu kulture! To je stvar osobne kulture, ali nije za negativnu ocjenu. Uostalom, zašto jednoj te istoj osobi odgovarate deset puta kad vidite da od toga nema ništa?
2022 10 13
> ValkyrieBlue: > > jelenaOS11: > > A to sto sam ostavljala negativne nekom tko mi se deset puta javi i onda tu slikam mjerim da ne kaze hvala NECU da bi rijec rekla > > To mi je kao da udjes u trgovinu i ne kazes dobar dan ili dovidjenja! > > Iako hrpa je takvih ljudi. Koji nemaju osnovu kulture! > To je stvar osobne kulture, ali nije za negativnu ocjenu. > Uostalom, zašto jednoj te istoj osobi odgovarate deset puta kad vidite da od toga nema ništa? U redu
2022 10 13
Svi mi uvjek vjerujemo da ce sve glatko proći, pa, evo, kao sto ste vi prešli preko tog sto vam nije prije uplate odgovorila kada ce poslati, zezenemo se jer ne zelimo biti napasni i nametljivi,ispitivati jel ima rupa na novoj odjeći, fleka i čega sve ne i onda ovako zavrsi... Išcekivanje, šokovi, svađe, još vas mi napadamo zbog vaših ocjena😁😁😁
2022 10 13
Pozdrav. Evo neko moje mišljenje. Prvo, što se tiće roka tu nema nekog pravila, jednostavno je sve stvar dogovora. Ja osobno šaljem odmah nakon što vidim uplatu i ne čekam ni dana dulje. Drugo, trebala Vam je odmah reći da traperice nisu kod nje nakon što ste joj prvi puta napomenuli da Vam je hitno. Također bih prokomentirala njenu rečenicu "Ne živim na krpicama". Okej, svatko ima svoj život i obaveze no ukoliko se dogovara suradnja treba provjeriti inbox tokom dana da se vidi dal je kupac nešto poslao. Ja tokom suradnje čim vidim obavijest na mejlu da imam ovdje poruku odmah odem i odgovorim bilo to da nešto kupujem ili prodajem. Smatram da ukoliko netko nema vremena da odvoji u danu 5 minuta da odgovori na poruke koje ovdje dobije te je daleko od tiska i pošte i ne može svaki dan do nje da ovdje ne treba ni prodavati. Možda ovo zvuči grubo ali neko poštovanje i odgovornost mora postojati između kupca i prodavača jer jedino tako može funkcionirati prodaja.
2022 10 13
Ja šaljem isti dan kad sjedne uplata, ako slučajno ne mogu isti dan unaprijed se ispričam i šaljem odmah idući dan. Tako sam mirna 😊
2022 10 13
> M1rt1ca: > Ja sam očito luda što se potrgam da isti ili najkasnije idući dan pošaljem od vidljive uplate. Još ako ne stignem isti dan, onda pošaljem kupcu poruku i napišem da ću poslati odmah idući dan ujutro. Ok, dese se nepredvidive situacije, ali kad vidim ovu nonšalantnost oko slanja, ne znam dal onda nije nešto u redu samnom što se trudim ili kaj 🤷‍♀️ slazem se. ja isto tako... nekako osjecam se duzna ako je netko odmah uplatio i smatram da je red da mu se odmah i posalje. do sada nisam imala problema s tim.
2022 10 13
Na stranu ovo sta vam se dogodilo,ali meni je popravilo dan čitanje vaših povratnih drugima 😂😂pre jako 😄😄😄
2022 10 13
> depikolozvane: > Na stranu ovo sta vam se dogodilo,ali meni je popravilo dan čitanje vaših povratnih drugima 😂😂pre jako 😄😄😄 Ova mi je najjaca "super prekrasnja suranja za svaku pohvalu brzo jednostavano sve po dogovoru moje toplie preporuke" 🤣
2022 10 13
> Laresa: > Ja šaljem isti dan kad sjedne uplata, ako slučajno ne mogu isti dan unaprijed se ispričam i šaljem odmah idući dan. > Tako sam mirna 😊 Tako je, bude mi neugodno ako ne uspijem poslati čim mi sjedne uplata ali se većinom potrudim da pošaljem prvi dan Ipak ja nisam prava trgovina i ne želim da se ljudi brinu zbog svoje uplate s obzirom koliko prevara ima na krpicama
2022 10 14
> RahelaEla: > > depikolozvane: > > Na stranu ovo sta vam se dogodilo,ali meni je popravilo dan čitanje vaših povratnih drugima 😂😂pre jako 😄😄😄 > Ova mi je najjaca "super prekrasnja suranja za svaku pohvalu brzo jednostavano sve po dogovoru moje toplie preporuke" 🤣 A sto Vam je tu smijesno toliko osim sto sam fulala par slova u zurbi? Jer mi je bio ekran razbijen tada?
2022 10 15
> jelenaOS11: > > RahelaEla: > > > depikolozvane: > > > Na stranu ovo sta vam se dogodilo,ali meni je popravilo dan čitanje vaših povratnih drugima 😂😂pre jako 😄😄😄 > > Ova mi je najjaca "super prekrasnja suranja za svaku pohvalu brzo jednostavano sve po dogovoru moje toplie preporuke" 🤣 > A sto Vam je tu smijesno toliko osim sto sam fulala par slova u zurbi? > Jer mi je bio ekran razbijen tada? 3 recenice u jednoj. Bez tocke, bez zareza. Uz to i 10gresaka u pisanju. Eto to mi je smijesno. Iako ste trebali i predpostaviti. 🤣
2022 10 15
> RahelaEla: > > jelenaOS11: > > > RahelaEla: > > > > depikolozvane: > > > > Na stranu ovo sta vam se dogodilo,ali meni je popravilo dan čitanje vaših povratnih drugima 😂😂pre jako 😄😄😄 > > > Ova mi je najjaca "super prekrasnja suranja za svaku pohvalu brzo jednostavano sve po dogovoru moje toplie preporuke" 🤣 > > A sto Vam je tu smijesno toliko osim sto sam fulala par slova u zurbi? > > Jer mi je bio ekran razbijen tada? > 3 recenice u jednoj. Bez tocke, bez zareza. Uz to i 10gresaka u pisanju. Eto to mi je smijesno. Iako ste trebali i predpostaviti. 🤣 pretpostaviti...
2022 10 15
> ValkyrieBlue: > > RahelaEla: > > > jelenaOS11: > > > > RahelaEla: > > > > > depikolozvane: > > > > > Na stranu ovo sta vam se dogodilo,ali meni je popravilo dan čitanje vaših povratnih drugima 😂😂pre jako 😄😄😄 > > > > Ova mi je najjaca "super prekrasnja suranja za svaku pohvalu brzo jednostavano sve po dogovoru moje toplie preporuke" 🤣 > > > A sto Vam je tu smijesno toliko osim sto sam fulala par slova u zurbi? > > > Jer mi je bio ekran razbijen tada? > > 3 recenice u jednoj. Bez tocke, bez zareza. Uz to i 10gresaka u pisanju. Eto to mi je smijesno. Iako ste trebali i predpostaviti. 🤣 > pretpostaviti... Ovo je bio sarkazam 😁
2022 10 15