Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Krpice i tehnički problemi

Znači, stavljam artikle s mobitela...ulogiram se normalno (pritom označim onu kvačicu da ostanem logirana na stranici), uploadam jedan artikl te kliknem plusić za staviti idući i vraća me na stranicu za logiranje....zašto? Je li i ostalima tako? To već duže vrijeme traje... Mislim da bi trebali imati posebnu kategoriju ili temu na forumu za prijavu svih tehničkih problema ovdje...pola dana izgubim ako želim dodati 10 artikala jer se nakon svakog moram logirati, a da ne pričam da ću idući dan vjerojatno neki od tih oglasa slučajno obrisati jer je valjda teško dodati dugmić 'Jeste li sigurni da želite obrisati artikl?' 🤬😂
2022 11 06
I meni se to desava nekad, i deset puta dnevno. Nekad je razlog jer imam dva taba krpica otvorena,na jednom listam artikle, na drugom nesto drugo radim. Nekad se nemoram po dva tri dana logirati.
2022 11 06
Također se i meni to događa. Iz tog razloga duže vremena nisam ni postavljala oglase. Krenem učotavati slike izbaci me na ponovnu prijavu, i tako u krug. Nekad postavljanje jednog oglasa traje i pola sata jer jednostavno izbacuje na ponovnu prijavu.
2022 11 06
Pozdrav, Probajte obrisati kolačiće od početka povijesti pa probajte ponovno listati artikle, moguće je da se cache zapunio starim kolačićima koji ometaju normalan rad stranice. Lijep pozdrav Ovo je odgovor od Adminke kada sam joj poslala upit jer sam zadnjih par dana imala navedene teškoće Meni je pomoglo
2022 11 08
Ja sam nedavno zbog toga prvi put u 4 godine obrisala kolačiće i history😂😂😂, trajalo je pol sata, al nije pomoglo.već sam se nekako naviknula na gremline na krpicama, 😊😊😊
2022 11 09