Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Iznenađenje - skuplji proizvod

Sigurno ste primjetile da je većina proizvoda u trgovinama poskupjela. Koju veću promijenu u cijeni ste uočile za neki proizvod? Evo ja sam se iznenadila za mliječnu formulu za bebe Bebimil. Poskupljenje nije od 1-2 kn, već je pakiranje 10 kn skuplje. Bilo je 71, sada je 81 kn. 😲
2022 11 22
Imam dojam da su svi neophodni proizvodi za život poskupjeli. Trgovci su tako iskoristili priliku u proizvodima hrane za bebe, ali i higijenskim proizvodima. Wc papir, papirnati ubrusi i slične stvari su skoro kao suho zlato. Ono što sam primjetila kod namirnica, za gablec za posao se više ne isplati uzeti onih 80 g gotovih narezanih suhomesnatih proizvoda. Pa oni samo oko 17 kn. Sirevi su isto poskupjeli. Uvijek smo bili vjerni Lidlu što se tiče sireva, jer su bili najpovoljniji, sad nam je porastom i njihove cijene svejedno gdje ćemo kupiti, više-manje je svuda isto. Neki dan sam u jednoj trgovini vidjela kolač mađarica, 6 kriškica za 30 kn.
2022 11 22
> Eisen77: > Sigurno ste primjetile da je većina proizvoda u trgovinama poskupjela. > Koju veću promijenu u cijeni ste uočile za neki proizvod? > Evo ja sam se iznenadila za mliječnu formulu za bebe Bebimil. Poskupljenje nije od 1-2 kn, već je pakiranje 10 kn skuplje. Bilo je 71, sada je 81 kn. 😲 Prije 2 god kada sam rodila 2.malu Novalac je bio 45 kn. Sad sam gledala koliko je, 75 je. Srećom, malog uspješno dojim pa je FREE. Ali mame koje moraju kupovat mliko ajme
2022 11 22
Čokoladne Kraš napolitanke,ono nekadašnje normalno pakiranje 41 kn😵‍💫
2022 11 22
> VeraM36: > Prije 2 god kada sam rodila 2.malu Novalac je bio 45 kn. Sad sam gledala koliko je, 75 je. Srećom, malog uspješno dojim pa je FREE. Ali mame koje moraju kupovat mliko ajme I još sam primjetila da je Pavlovićeva mast u Bipi 52 kn, a u ostalim trgovinama oko 39-40 kn. Tko zna, možda i ostali poskupe.
2022 11 23
Prije 2 godine sam si za marendu/gablec na poslu znala kupiti tost u obliznjem fast foodu, kostao je 16 kuna. Onda sam otisla na porodiljni i ove godine kad sam se vratila sam opet pozeljela taj tost - dakle isti sastojci isto sve, sada je 25 kuna.
2022 11 24
Maslac je bio 15-17kn, sad je do 25kn. Mlijeko prije oko 7,8kn svježe, trajno si mogao naći za oko 4,5-5kn, sad je sve bar za 30-40% skuplje. Sokovi su poskupili, Amarena sad dođe oko 29,30kn, a ovi jeftiniji su većinom svi s aspartamom i drugim otrovima. Boja za kosu isto, čak i na akciji najjeftinije Palette nema nijedne ispod 22,23-25kn. Strašno!
2022 11 25
Naručujem dosta iz Sinsaya online putem pa mogu vidjeti cijene u starim narudžubama koje su bile i usporediti ih sada. Svaki proizvod im je skuplji. Za gablec sam si nekad znala uzeti paštetu, sad su oko 10 kn. Nema šanse da toliko dam za paštetu. U jednoj manjoj trgovini sam vidjela da je Argetina od tune 17 kn.
2022 11 28
> Lunass: > Naručujem dosta iz Sinsaya online putem pa mogu vidjeti cijene u starim narudžubama koje su bile i usporediti ih sada. Svaki proizvod im je skuplji. > Za gablec sam si nekad znala uzeti paštetu, sad su oko 10 kn. Nema šanse da toliko dam za paštetu. U jednoj manjoj trgovini sam vidjela da je Argetina od tune 17 kn. Mi smo nekad znali kupovati u Perutnini ptuj u crijevu,nije bila tako skupa
2022 11 28
> micick: > > Lunass: > > Naručujem dosta iz Sinsaya online putem pa mogu vidjeti cijene u starim narudžubama koje su bile i usporediti ih sada. Svaki proizvod im je skuplji. > > Za gablec sam si nekad znala uzeti paštetu, sad su oko 10 kn. Nema šanse da toliko dam za paštetu. U jednoj manjoj trgovini sam vidjela da je Argetina od tune 17 kn. > Mi smo nekad znali kupovati u Perutnini ptuj u crijevu,nije bila tako skupa To se zna negdje naći tako jeftinije. Primjer je i prašak Ariel ili Persil. U Pivcu je skoro uvijek nešto na akciji od toga i čak 20-30 kn jeftinije od akcije u nekim drugim trgovinama.
2022 11 28