Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ucitavanje slika opet ne radi

Ni ja
2022 11 29
> kozmetika88: > Kao sto ste mogle primjetiti,ucitavanje slika opet ne radi > Nakon sto je par dana radilo, opet ista stvar > Dali je do stranice,tehnicara,korisnika,dali su problem oni sto 20 puta ucitaju isti oglas,tko zna > Opet mozemo samo cekati Već par dana pokušavam staviti novu robicu na profil, ali slikice se i dalje ne mogu učitati. Dali itko zna što je s tim, zašto nitko ne poduzima ništa?
2022 11 29
Opet ne radi. Pokušavam poslati dodatne slike kupcu, opet ne ide. Ovo stvarno postaje iritantno. Gdje su administratori?
2022 11 29
od 27/11 nema objavljenih novih krpica za prodaju :( to je samo do mene ili i ostali ne vide :(
2022 11 29
Strasno opet ne radi🙄
2022 11 29
I dalje ne radi vec 4 dan. Sta se desava? Zasto niko nista ne preduzima? Neka obavjest? Nesto?
2022 11 29
Cao! Jel mi moze netko rec di se tocno prikazuju ti predmeti za koje platis da se prikazuju na vrhu ovoga, na vrhu onoga? Tnx.
2022 11 29
Uglavnom, nekoliko sam puta platila (naivno) to ''boostanje'' nekih predmeta al ne vidim da se to igdi prikazuje.. Ili 500 korisnika moze ukljucit tu uslugu na isti datum, pa se njih 500 izmjenjuje tako da svaciji artikl bude prikazan na vrhu stranice jednom dnevno? Ne kuzim bas, al moram priznat da ni ne 'operiram' zadnje vrijeme bas po krpicama pa nisam u toku.. Takoder, isprike jer sam fulala temu al toliko je sve nepregledno i kaoticno da nemam pojma di da postavim pitanje.
2022 11 29
Jos ne radi.
2022 11 29
Ni ja😏
2022 11 29
Dobila sam odgovor da im se zapunio server te da trenutno nemaju mjesta za nove artikle i da će riješiti problem no nije rečeno kada ...
2022 11 29
Pa kad ima hrpa profila koji uopće nisu aktivni , prijave se i objave artikle međutim više niti ne dođu na stranicu. Evo moja kolegica s posla jedna od takvih. Napravila profil, objavila haljine i dobivala upite za te iste haljine međutim zaboravila lozinku i nikad se više nije prijavila - a haljine odlučila pokloniti . Zbog takvih je stranica zatrpana ,:(
2022 11 29
> Glitterpink: > Pa kad ima hrpa profila koji uopće nisu aktivni , prijave se i objave artikle međutim više niti ne dođu na stranicu. Evo moja kolegica s posla jedna od takvih. Napravila profil, objavila haljine i dobivala upite za te iste haljine međutim zaboravila lozinku i nikad se više nije prijavila - a haljine odlučila pokloniti . Zbog takvih je stranica zatrpana ,:( a koliko je tek prodanih i neobrisanih oglasa... trebalo bi staviti da se automatski brišu prastari oglasi i neaktivni profili
2022 11 29
Sad mi je trenutno manji problem šta ne mogu uploadat slike a veći problem di se nalaze ''promovirani' artikli koje ko guska u magli platim.
2022 11 29
P.s. problem sa uploadanjem slika, 'nestajanjem' predmeta i inim bugovima postoji vec ohoho godina i nista se nije rijesilo al valjda je toliki problem zakupit veći server na kojoj drzis stranicu koja se temelji na sto milijuna slika. WTF.
2022 11 29
1 2 ... 4 5 6 7 8 9