Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

'Dobro' stanje kaputa

> gitadevi: > Harpo31, jeste se obratili adminki? Ona nije hiperbrza, ali kad vidi ovaj slučaj pritisnuti će prodavalicu da vam vrati novčiće. Čitam odgovor prodavalice na vašu negativnu , kaže da je cijena bila prilagođena stanju kaputa - kakvo licemjerje na kvadrat! Možda onome koji je prodavala znajući za sva oštećenjaa i mrlje, ali ne onome koji ste kupovali - jer u opisu ništa od toga nije navedeno. Neugodno mi je u njeno ime. Tako je, ne osuđujem nikoga tko i kupi artikl koji ima nedostatke, ali ne da je zavaljan i da nije ni znao što kupuje. Istina cijena kaputa povoljna, zašto bi ista posumnjala, ovdje je postavljanje cijena subjektivno, skuplje ono što se traži a jefitine ono za čime nema potražnje. Cijena kaputa ako je i stavljena nižom onda treba navesti i zašto, to je za nas stare krpičare uvijek bilo pravilo.
2023 02 06
Novce je prodavačica vratila, ja joj vraćam kaput. Kad sve sjedne i vrati se u normalno stanje, obrisat ću i negativnu.
2023 02 06
> harpo31: > Novce je prodavačica vratila, ja joj vraćam kaput. Kad sve sjedne i vrati se u normalno stanje, obrisat ću i negativnu. Mislim da bi negativnu ipak trebalo ostaviti uz napomenu da je na kraju vraćen novac. Prodavačica je lagala i čini se da ne bi vratila novce bez teme i negativne, a ovako može isto probati uvaliti nekom drugom.
2023 02 06
Stara priča , oglas tj. opis mora biti točan što u ovom slučaju nikako nije , nemojte brisati negativnu znači da nije foruma mislim da nebi vidjeli svoj novac, ako ima oštećenje mora se navesti i uvijek ista priča odmah se maknu ti oglasi, oglasi se miču kada osoba dobije i potvrdi suradnja. Svaki put se iznova pitam kako netko može nešto takovo poderano poslati. :s :s
2023 02 08
> RUZOMOJARUZICE: > Ako je izvana kaput dobar šteta ga se riješit radi podstave. Lijep je. Ne znam koliko ste platili. Ali podstavu možete promijenit kod neke krojačice. Ne bi trebalo biti skupo. Bar nije bilo kad sam ja to radila. Ok, ali to više ne bi bio Desigual kaput. 50% Desigual, 50% ovisi čije je podstava proizvodnje. ;) I nije da je baš jeftino, jer bi se morala skinuti razderana podstava, da bi se sašila/ušila nova, a koliko je 'jednostavno' i o materijalu kaputa ovisi. I sve ovo je suvišno, u oglasu niti slova o podstavi koja je, barem meni, jako bitna na svakom kaputu, sakou, haljini iid.
2023 02 08
Točno tako, čitam gdje neke žene kažu da je jednostavno promijeniti podstavu, po meni nije to više to, prvo za promijeniti podstavu baš treba dobar krojač , jednom sam mijenjala i nikad više vukla je na lijevu stranu da više nisam ni nosila jer me to živciralo a pogotovo tu je kupi podstavu, plati krojača pravog a pravi i košta tako da nimalo to nije jednostavno a pogotovo kod određenih marki što kaže i katarina to više nije to, ništa ružnije mi nema nego kad vidim nekog da kad skida kaput ima lošu ili poderanu podstavu meni osobno je jako važna, nemožeš skidati kaput a iznutra poderano uf to nebih nikad mogla obući. A i koliko tu ima maltretiranja kupi podstavu nosi krojaču itd., imam odličnu krojačicu ali samo neophodne stvari npr skraćivanje hlača, ili nešto se rodi u mojoj glavi pa sašije što nemogu naći ali sve manje volje za to. :D
2023 02 10
1 2